unde sunt pozele? vreau sa vad ceva progrese la masina... iai pus bot de urs? ce zici? ar merge? hai ca sunt curios si cu acest proiect ce vei face. bafta
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
frate pana la tuning pe masina asta mai ai de lucrat la tabla. e intr-o stare jalnica caroseria..., pe masina ta arata aiurea rau jantele astea..pe masina pe care au fost inainte aratau cat de cat bine
__________________ 2011 Bayerische Motoren Werke AG E92