Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-07, 17:59   #616
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: TXA

parca din cate stiu eu nu m-am dat cu txa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boh_325t is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:14   #617
LeaveU

Stage 1
 
LeaveU's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 10
Member of:
[Dream Squad]
Default Re: TXA

nu stiu ce a-ti vazut voi dar avetzi pb daca spune-ti ca tom a luat bataie cand se vedea clar ca e cel putin juma de masina in fatza ( precizez pe 400 de m cum se face o cursa de drag)
LeaveU is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:33   #618
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: TXA

TOM a luat bataie de la TXA si s-a vazut clar, a zis si TXA k a dat NOS 2 si 3 si la 3 kiar s-a vazut, pt k atnci a sarit de langa TOM
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:36   #619
LeaveU

Stage 1
 
LeaveU's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 10
Member of:
[Dream Squad]
Default Re: TXA

deci nu ai dreptate........ txa incepuse sa se urce pe tom dupa 400 de m asta s-a vazut clar ( mai ales in prima cursa)
LeaveU is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 20:10   #620
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
fratele tau m-a batut din alta cauza si cred ca am zis atunci ca masina nu merge atunci voi ati vrut sa ne dam .Nu puteam sa refuz ,totusi este un motor de 2.5 12 valve vs m3 in mintile lui
frate din cate stiu eu ai fost de acord sa te dai,ai vazut si tu cum se misca ghena mea si ma pun la start cand esti gata......
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 20:14   #621
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by LeaveU View Post
deci nu ai dreptate........ txa incepuse sa se urce pe tom dupa 400 de m asta s-a vazut clar ( mai ales in prima cursa)
intreabal pe tom mai bine si vezi ce zice,vezi ca omul a recunoscut ca a luat bataie si vii tu si sustii contrariul?
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 09:25   #622
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
intreabal pe tom mai bine si vezi ce zice,vezi ca omul a recunoscut ca a luat bataie si vii tu si sustii contrariul?
cu mentiunea ca voi starni largi polemici, incercand sa fiu impartial, SI MAI ALES FARA SUPARARE PENTRU PARTI, la ultima cursa lucrurile au stat cam asa (nu eram singur, eram treaz, si pot spune ca vad destul de bine):

adevarul este ca, prima data, spre sfarsitul parcarii, unde Tom a pus frana,
z4 era un bot in fata.personal cred ca se datoreaza subestimarii de catre Txa a acelui z4.a 2 data, Txa a plecat mult mai bine folosind tot ce are in dotare (pssssss), astfel spre sfarsitul parcarii avea avans de 1 masina si continua sa se duca in fata.
rezultatul este clar, Txa a castigat! (oricum pariasem pe el , si am castigat o finlandia mare pe care de-abia astept sa o impart cu blazey-blaze and Co)

FELICITARI CELOR 2 PT MASINI.
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 09:33   #623
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: TXA

da frate am vrut exact sa vad cum stau............si cred ca am stat bine cu un m3 .......tu ce zici???????
boh_325t is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 21:17   #624
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
cu mentiunea ca voi starni largi polemici, incercand sa fiu impartial, SI MAI ALES FARA SUPARARE PENTRU PARTI, la ultima cursa lucrurile au stat cam asa (nu eram singur, eram treaz, si pot spune ca vad destul de bine):

adevarul este ca, prima data, spre sfarsitul parcarii, unde Tom a pus frana,
z4 era un bot in fata.personal cred ca se datoreaza subestimarii de catre Txa a acelui z4.a 2 data, Txa a plecat mult mai bine folosind tot ce are in dotare (pssssss), astfel spre sfarsitul parcarii avea avans de 1 masina si continua sa se duca in fata.
rezultatul este clar, Txa a castigat! (oricum pariasem pe el , si am castigat o finlandia mare pe care de-abia astept sa o impart cu blazey-blaze and Co)

FELICITARI CELOR 2 PT MASINI.
atunci vezi ca am si eu parte de acolo,la prima cursa a franat cu mult inainte decat locul unde il stabilisem sa franam,a doua oara cand am franat unde am stabilit aveam un avans considerabil zic eu incat sa fie clara victoria.......
__________________
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 21:24   #625
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
da frate am vrut exact sa vad cum stau............si cred ca am stat bine cu un m3 .......tu ce zici???????
si eu zic ca ai stat bine dar stii vorba aia ca un centimetru este un centimetru si eu zic ca au fost cativa centimetri buni si in concluzie a castigat pisica txa contra urs boh,cand scoti masina il suni si ceri revansa,pana atunci e mai bun........
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 22:46   #626
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: TXA

raman fara cuvinte...am zis sa se vb de ursu txa si se vb de pisica txa,nu pot sa cred;si daca tot se vb de pisica txa nu mai fi suparat catalin ca te-am razbunat eu de cateva ori bune
D G H is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 12:44   #627
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

sa vorbim de ursi fratilor va astept cu orice urs sa ma provocati dar la start nu la tastat........
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 15:04   #628
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: TXA

da Marius ai dreptate abia astept sa scot masina sa vad si eu cum stam .........aaaaa.......dar facem si cu spray si fara .........ok??????
boh_325t is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 15:10   #629
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
si eu zic ca ai stat bine dar stii vorba aia ca un centimetru este un centimetru si eu zic ca au fost cativa centimetri buni si in concluzie a castigat pisica txa contra urs boh,cand scoti masina il suni si ceri revansa,pana atunci e mai bun........
dupa ce ne tragem noi sunt curio si cu fratele tau......k?
boh_325t is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 21:52   #630
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
da Marius ai dreptate abia astept sa scot masina sa vad si eu cum stam .........aaaaa.......dar facem si cu spray si fara .........ok??????
frate iti dai presiunea in turbo la cat de mult poti tu si ne dam fiecare cum poate eu cu spray tu cu presiunea in turbo la maxim si asta acum pana nu ma apuc si eu sa-i pun turbo ca atunci nu mai are rost........
MariusTXA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -