Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-07, 18:42   #556
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: TXA

Mai bine asteptam cursa si dupacea putem vorbi
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 19:54   #557
CuzKo
Midnight Racers Member

Stage 5
 
CuzKo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 433
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: TXA

ma bag si eu in seama un pik... cu toate ca nu vroiam... dar ce rost are toata discutia asta aici?

frate... txa a batut... cu nos... asta e, a batut... e ca si cum ai reprosa ca unu are cip si normal ca a batut... pm.. dak si-a marit puterea la motor, unde e problema? bv lui... fiecare apeleaza la metodele care ii sunt accesibile (a NU se intelege ca dgh nu ar avea posib sa bage nos) ...ideea ca a batut...
sunt convins ca asta nu va face decat sa il motiveze pe dgh sa fie mai bun...
eu personal ma cunosc si ma inteleg bine cu am2 deci nu vreau carcota cu nici unu... si stiu ca dgh-ul nu se va opri aici cu masina cum de altfel nici marius nu o va face.
plus ca dak cititi cu atentie mai sus dgh a acceptat cursa ca sa nu se inteleaga ca da inapoi

astept cu nerabdare urmatoarea cursa
pana atunci felicitari am2lor participanti si sper sa va opriti cu "scandalul"
__________________
NOW Outrun me or DYE trying'!!!
Fuck You, You Fucking Fuck!

Last edited by CuzKo; 29-07-07 at 19:58.
CuzKo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 20:02   #558
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
hai frate stapanul ursilor ....nu esti singuru care l-a batut pe dgh au fost si alti dar nu atata tam tam crezi ca e greu sa dea si el cateva sute pe o instalatie de nos sa te bata din nou? dar probabil o sa arda bujia se va bloca pompa de benzina...etc
dar tie ce ti se blocheaza?tu ce masina ai ca nu te stiu?sa isi puna si vedem dupa aceea ce se intampla........
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 20:08   #559
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
singurul lucru care mi-l doresc ca sa se termine cu discutiile astea este o cursa legala unde tu vei putea sa fii la start cu mine doar fara nos,atat.m-ai batut cu nos si atat.daca vrei cu nos poate pe cativa km sau de le intrarea pe autostrada pana la parcare.si apropo in seara aia am venit la curse sa ma dau cu mihai cu pisica din mers ca nu am cauciucuri,dar nu am gasit nici o scuza am fost fair play si nu am dat inapoi si nici nu o s-o fac vreodata am invatat sa pierd intai si apoi sa castig si am dormit f bine in fiecare noapte indiferent de rezultat.. si inca ceva capota mea se deschide pt oricine
frate asteptam cursa cea legala pe care o vrei si vom vedea ce va fi............
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 20:10   #560
fiderzen

Stage 5
 
fiderzen's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: TXA

mtj...astept si eu
fiderzen is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 20:26   #561
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
dar tie ce ti se blocheaza?tu ce masina ai ca nu te stiu?sa isi puna si vedem dupa aceea ce se intampla........
cum ne-am auzit si la tel nu am nici o problema cu tine personal dar a fost urata exprimarea ta..."stapanul ursilor" i-mi cer scuze si aici de fata cu toata lumea daca te-am jignit cu ceva personal ti-am explicat ce nu a fost fayr play din partea ta "stapanul ursilor"...bafta
__________________
cucu!!!
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 20:52   #562
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: TXA

Cuzko are dreptate in ceea ce zice si il sustin .....TXA si DGH sunt fratii mei si ai respect intai ca oameni si pe urma pt pasiunea lor nebuna in care au investit mii de euro .......De data asta a fost mai bun Txa-ul (Felicitari) prin ce metoda este prb lui....Txa-ul a vrut sa fie sigur de catig de aceea a apelat la Nos ca altfel cursa era foarte discutabila tinand cont ca data trecuta Dgh a invins..........ORICUM AMANDOI SUNT NISTE CAMPIONII si ma bucur ca suntem sub acelas ''acoperis''.

P.s.Pacat de discutile astea dintre voi in loc sa fiti ca fratii pt ca ce faceti voi din masinile astea voi scrieti istorie in cartea curselor din Romania va certati ca fraieri
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 21:29   #563
alias_gsi

Stage 5
 
alias_gsi's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 566
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Thumbs up Re: TXA

Salut si va poopa fratele vostru DGH&TXA
vREAU SA IMI SPUN SI EU PAREREA CA VA INTERESEAZA SAU NU PRB VOASTRA...,STITZI CA AMINDOI SUNTETI FRATII MEI SI SAR IN FOC PT AMINDOI

1)PE VIITOR LA URMATOAREA CURSA AR TREBUI SA VA VORBITZI INAINTE SI SA STABILITI NISTE REGULI DE COMUN ACORD CARE SA VA CONVINA LA AMINDOI ASTFEL VETI EVITA ALTE DISCUTI

2)NU MAI PLECATI URECHEA LA LUME FRATE CEARTA PROPRIUZISA ESTE DE LA VORBELE LA LUME PAREREA MEA NU DE LA MASINI....(agitatorii)

3)incercati sa tineti aproape si sa faceti schimb de experientza si idei ca sa puteti sa va depasiti standardele

amindoi ursi sunt f tari si stiu foarte bine fiecare etapa la care ati muncit si cei care va cunoastem stim ca nu v-a fost ushor

nu mai dati satisfactie la lume certinduva

daca va mai ciondanitzi vin eu cu TRABANTU la start si va provoc=)))

VA POOPA FRATELE VOSTRU SI AVETI GRIJA DE VOI ,SPER SA NU FIU LUAT IN NUME DE RAU...DE CATRE NICI UNUL DINTRE VOI

MAI BINE STRINGETI RINDURILE PRIN ORASH CA AM AUZIT CA SUNT PRADUITORI INTRE NOI TREBUI SA GASIM O SOLUTIE SA FACEM CEVA CU CIRCUIT INCHIS...
PT MINE AMINDOI SUNTETI CAMPIONI

APROPOS AR TREBUI SA IL COOPTATZI SI PE WRC-U LA O INTRECERE

SA AUZIM DE BINE
__________________

Eu sunt EU...Nu am nevoie de TITLURI, Nu am nevoie de FUNCTII, Eu am MARCA mea, BRANDUL meu...
A PIERDE E O CONDITIE MENTALA....
Incearca sa nu fii un succes, ci incearca sa fii o valoare...
alias_gsi is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 21:45   #564
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by sTAILLL View Post
Mai bine asteptam cursa si dupacea putem vorbi
AI DREPTATE ORI CUM SUNT BUNI OMENI ,DAK NU SUNT DISCUTII LA ASTIA BUNI CINE SA MAI VB AI CU 16 SA ZIK K NU PUTUT SA SE DEA K AI BATEAU TAKETII RAU
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 21:55   #565
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by RED_LAF View Post
AI DREPTATE ORI CUM SUNT BUNI OMENI ,DAK NU SUNT DISCUTII LA ASTIA BUNI CINE SA MAI VB AI CU 16 SA ZIK K NU PUTUT SA SE DEA K AI BATEAU TAKETII RAU
ORICUM IES DISCUTII K ALA ARE NOS SI ALA NU ,SI A IESIT DISCUTIILE LA BAIETII DAR IEI DAK AR AVEA BANII AIA DE NOS SIAR CUMPARA UN URS ,HA HA HA HA HA E CLAR SUNT TARI DAR ASI VA PUNE SI ALA NOS SI IAR LA TREABA SI TOT ASA ,DAR FRATIILOR4 OSA VIN SI EU DIN SPATE K TOTUSI ESTE TOT O MASINA PREISTORIK SI SA VEZI CE MA CERT CU VOI PE AICI ,DAR SA NU ANCEPETII SI VOI CU TURBO K IAR TRB SA AI SCHIMB MOT
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 22:40   #566
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by RED_LAF View Post
ORICUM IES DISCUTII K ALA ARE NOS SI ALA NU ,SI A IESIT DISCUTIILE LA BAIETII DAR IEI DAK AR AVEA BANII AIA DE NOS SIAR CUMPARA UN URS ,HA HA HA HA HA E CLAR SUNT TARI DAR ASI VA PUNE SI ALA NOS SI IAR LA TREABA SI TOT ASA ,DAR FRATIILOR4 OSA VIN SI EU DIN SPATE K TOTUSI ESTE TOT O MASINA PREISTORIK SI SA VEZI CE MA CERT CU VOI PE AICI ,DAR SA NU ANCEPETII SI VOI CU TURBO K IAR TRB SA AI SCHIMB MOT
tare faza cu ,,sa nu incepeti cu tubro k iar tre sa schimb motoru "" ) felicitari TXA de data asta, eu unul astept cu nerabdare cursa cu Nicu, am un filmulet cu masina lui, stiu cu ce masini s-a dat, dar nu vreau sa zic cine va iesi castigator in opinia mea pt k iar ies discutii.Asteptam urmatoarele curse si vom vedea.Bafta in continuare tuturor
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 23:56   #567
dan_m3

Stage 5
 
dan_m3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 744
Wink Re: TXA

frate, ai ajuns cu bine???
vezi ca apar si eu intro saptamina, dar nus cu care ursuletz
dan_m3 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 03:16   #568
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

Quote:
Originally Posted by dan_m3 View Post
frate, ai ajuns cu bine???
vezi ca apar si eu intro saptamina, dar nus cu care ursuletz
da frate am ajuns cu bine si astept un tar de la tine cand ajungi...........
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 06:05   #569
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: TXA

....pana la cursa aia legala eu vreau sa te convoc diseara(30.07.2007 la ce ora vrei tu) la o linie,cum vrei tu si cu nos si fara nos ca poate mai adaugi si tu ceva la clasament ca intra masina la treaba si nu cred ca o sa mai ai ocazia,sper sa nu ma dezamagesti sa nu te prezinti;si inca ceva eu de cate ori te-am batut niciodata nu m-am vazut stapanul ursilor
D G H is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 08:04   #570
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: TXA

Ba da ai draku m-ai sunteti ma nene ma)))))))))) .......cata injectile intre voi sa terminat )))))))))
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -