Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-06, 13:47   #331
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

domnilor vad ca nu ma lasa-ti nici cand sunt plecat din tara ma suna lumea si imi spune ca au inceput carcotasii barfa:domnule 320is tu esti cumva de la rar sau care **** mea e problema ta ca masina mea e intr-un fel sau altul,ti-am cerut eu parerea?de lucrat la masina mea lucrez cat vreau eu,pai de palmares vrei tu sa vorbesti cu mine?ai sa vedem ce palmares ai tu si dupa aceea iti spun si eu pe al meu,sau poate te referi la palmares de cand mi-am pus motorul de m5 daca la asta te referi o sa vedem si lucrul asta,parerea mea este ca am un palmares mult mai bun decat al tau,apropo vezi ca ma tine sa pun ceva cand o sa ma dau cu ei, pe tine?eu pun ca bat eu si tu pui contra mea ok?domnul naka66vio frate ma dau cu tine la orice ora fara sa vreau sa imi deschizi capota dar asta va fi posibil cam in 2 saptamani.....alex g=frate iti multumesc pentru apreciere, foarte mare dreptate ai in ceea ce spui referitor la masinile lor si la ce au facut ei personal.........al3xius frate iti multumesc sin tie pentru apreciere si lasati-i sa vorbeasca ca altceva nu au ce face si de batut cine cum ce vom vedea in aproximativ 2 saptamani,va salut si va multumesc si celor care ma criticati si celor care ma apreciati,numai bine tuturor.
__________________
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 15:44   #332
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by steauabucuresti View Post
din cate stiu eu poate sa isi puna oricine nos domnule 320is,deci sunt liberi toti care vor sa isi puna,comentariile astea de 2 lei nu isi au rostul,stiti ce ma deranjeaza?ca nu aveti curajul sa-i spuneti toate astea in fata si o faceti aici pe forum,in fine eu l-am cunoscut de pe forum l-am sunat pentru niste piese de m3 si am fost la el si sa stiti ca omul e super de treaba si nu sufera de el cum spune lumea pe aici si asa auzisem si eu dar va spun sincer ca nu e deloc asa ba din potriva e chiar opusul e super de treaba m-a tratat ca si cand as fi facut parte din familia lui,aaa omul are 4 m5 e34 la dezmembrat le-am vazut cu ochii mei in curte la el si avea si 2 m3,eu nu sunt prieten cu el nici eu nu-l haleam ca mi se parea ca omul sufera de el dar nu e asa,e in germania ca l-am sunat sa imi aduca niste piese si a zis ca se trage cu cei 2 cand se intoarce ca isi ia slicuri,auyi dany let frate pe chei cand venea omul si facea show pe tine nu te-am vazut deloc pe acolo tu vorbeste de tine frate.
daca esti mai explicit poate ca iti spun unde eram...cand venea omu (marius) si facea show pe chei sau cand venea masina (txa) la cursele (ilegale) sau (legale) la care te referi???????? spune-mi si mie .....
__________________
OPEL KADETT GSI TURBO---------------------204 CP


POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL... so I've ordered a new accelerator cable!
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 16:50   #333
biv100

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 192
Default Re: TXA

TXA-ule bafta in continuare! cine cunoaste ........stie
biv100 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 17:42   #334
GSPI
Honda Driver

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 123
Member of:
[Honda]
Thumbs up Re: TXA

320is am si eu o intrebare!!!
Ce m.m masina ai mah de vb tu de altii?
Lasa-l pe TXA in pace ca omu chiar a muncit pt masina aia si e unul din cei mai pasionati in ceea ce face.
Prezinta si tu masina ta aici pe forum ca sa ne faci curiosi pe toti si sa vedem cum ai muncit tu la a ta si ce Supercar a iesit.
Scuze de offtopic.

TXA este o masina super,super tare.
TXA este o masina care merita respect.
Pt proprietar:NU pune la suflet frate si nu te mai enerva cu toti care intra si care-si dau cu parerea ca e asa sau nu mai stiu eu cum.

Bafta in continuare si asteptam cu interes un rezultat !!!
__________________
FN1
GSPI is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 18:30   #335
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: TXA

tot respctu de la Ploiesti comunitatea MRC este in spatele lu TXAu`
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 19:16   #336
alex_g
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by dany_let View Post
alexius ....frate ai luat filme cu masina , nu cu proprietaru...
Ce treaba avem noi cu proprietarul masinii???Mie imi place mult masina lui si il admir pentru ce a facut el personal din ea.Poate sa faca/fie ce vrea muschiul lui,aici e vorba de masina lui care merita toata admiratia mai mult sau mai putin dupa gusturile fiecaruia.Merita apreciat pentru banii bagati intr-o masina '' rupta'' si incurajat nu tras in jos de tot felul de declaratiide toata jena!Cat de tare sau slaba e masina poate demonstra numai cand se vor da,pana atunci joc de glezne baieti si gura mica.Cel mai bun urs sa castige!

320is tu nu esti ba ala banat g_unit???

Last edited by alex_g; 03-10-06 at 19:19.
  Reply With Quote
Old 03-10-06, 21:56   #337
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: TXA

mah TXA esti un om advarat jur tu ai avut tupeul sa faci ce ai facut pt asta te apreciez!!!
si ma voi astia carcotasi stiti macar cum arata o cheie de bujii? stiti sa schimbati macar o roata ? stiti sa puneti o bara sus? stiti cum arata o planetara??? stiti pe dracu voi vb aiurea sunteti niste figuranti !!

marius esti ff pasnic avand in vedere ca nu i-ai excecutata pe niciunu!! eu sa fi bagat atatia bani intr-o masina si atata munca depusa si sa vina un nime-n drum sa imi comenteze jur ca ii dadeam in cap!!

oricum masina e super tare numai bine
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 02:04   #338
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

va multumesc mult celor care ma sustineti,bai dany let lasa-ma frate nu te mai baga aici sa imi strici topicul si vezi-ti de treaba ta si de masina ta nu imi mai tine tu evidenta,deci chiar ma enervezi in **** mea eu ti-am mai spus daca ai ceva de comentat stii unde stau sau daca nu stii tu stie stefanut stie feghea deci poti veni la mine nu sa comentezi aici ca o ***** ce esti,si voi fratilor care stiti de fraierul ala cine e spuneti-mi va rog ca il *** in vazul lumii va jur.
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 02:51   #339
320 is

Stock
 
320 is's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 6
Default Txa

deranjeaza adevarul?foarte grav
320 is is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 09:16   #340
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: TXA

acum ce-am mai zis frate ????????????? ce-am mai zis...........ma enerveaza copii astia care scriu si nu stiu ce zic....am zis euc eva de tine ?????// am zis doar de filmuletze ca sunt de cand masina nu era la tine , si l-am intrebat pe ala despre ce curse e vb , iti tin tie evidentza ????? ce evidentza iti tin????? nu stiu n-am nici o treaba cu tine si cu masina ta....fuge nu fuge e treaba ta , are nos nu are ......iar nu ma intereseaza treaba ta.....te dai cu wrc-u sau dgh-u nu ma intereseaza.....asa ca te superi degeaba pe mine si ma jignesti aiurea , ti-am spus doar parerea ......
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 11:32   #341
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by dany_let View Post
acum ce-am mai zis frate ????????????? ce-am mai zis...........ma enerveaza copii astia care scriu si nu stiu ce zic....am zis euc eva de tine ?????// am zis doar de filmuletze ca sunt de cand masina nu era la tine , si l-am intrebat pe ala despre ce curse e vb , iti tin tie evidentza ????? ce evidentza iti tin????? nu stiu n-am nici o treaba cu tine si cu masina ta....fuge nu fuge e treaba ta , are nos nu are ......iar nu ma intereseaza treaba ta.....te dai cu wrc-u sau dgh-u nu ma intereseaza.....asa ca te superi degeaba pe mine si ma jignesti aiurea , ti-am spus doar parerea ......
ai venit din germania txa ?
ca ai zis ca te dai
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 18:29   #342
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TXA

da crezi ca el nu stie ca tre sa se dea? si pana la urma e masina omului. nu comanzi tu pe masina lui. sau nu il comanzi tu pe el ! cand o sa se dea sa stai linistit ca o sa afli si o sa vezi si filmul daka o sa se filmeze.
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 22:42   #343
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Talking Re: TXA

nu am venit ca mai am si eu ceva treaba aici ca de aia am batut atat drum sa imi rezolv treburile si dupa aceea cand voi veni se va intampla si mult asteptatul moment,in curand aveti rabdare....
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 10:34   #344
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
da crezi ca el nu stie ca tre sa se dea? si pana la urma e masina omului. nu comanzi tu pe masina lui. sau nu il comanzi tu pe el ! cand o sa se dea sa stai linistit ca o sa afli si o sa vezi si filmul daka o sa se filmeze.
copiii la culcare te rog frumos ....nu inteleg tu de ce te bagi in discutii de oameni mari.....vezi ca ai un proiect cu oltcit.....poate ai uitat....
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 12:37   #345
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TXA

da pe tine te-a bagat cineva in seama? si oltcitu a fost. ce-a fost a fost. nu kred ca te leaga pe tine cu ceva chestia asta! si la 19 ani cu carnet nu kred ca mia sunt copil. iao inainte si veziti de treaba ta
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -