Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 18-09-06, 00:29   #286
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

bai dany let dupa cum a vazut toata lumea care era acolo ca am venit nu vad de ce tot comentezi tu mereu,am venit si am zis la toata lumea care m-a intrebat ca vreau sa ma trag cu wrc si dgh,in fine zilele astea ne auzim si o sa vedem ce o sa fie si atat frate cu vorbaria.......
__________________
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 08:59   #287
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: TXA

nu la cursele legale frate......dupa aia oamenii au zis ca te-au sunat si nu ai venit ca ai avut treaba , despre asta era vb , nu inteleg de ce te ataci ca eu iti scriu aici ???? pur si simplu la fel ca si tine wrc-u vrea sa vada cum stati .....si asteapta cursa , nu am numaru tau ca te sunam si vb la tel decat sa vb aici ptr toti copii nestiutori.......
__________________
OPEL KADETT GSI TURBO---------------------204 CP


POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL... so I've ordered a new accelerator cable!
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 19-09-06, 13:27   #288
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: TXA

Scurt si la obiect Dgh se va trage cu Txa pt ca va trebui sa se vada cum stau amandoi si dupa aceea va intara si Wrc in scena.........Dgh si Txa vor trebuie sa se obisnuiasac cu plecarile violente si derapajele nebune a sutelor de cai putere.


P.s.Va rog abtinetiva de la comentari absurde pt ca nu faceti decat sa puneti paie pe foc, si nu im place ca Txa si Dgh care sunt membri in clubul MR sa merga la anumite evenimente legale si sa se dusmaneasca unul pe celalalt din cauza luui X si Y in loc sa faca front comun sa spulbere concurenta.
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 23-09-06, 14:47   #289
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: TXA

In afara de WRC si DGH, nimeni n-are dreptul sa-i ceara socoteala lu' Marius, sau sa-i zica sa se dea. Cei care comenteaza pe langa subiectu' asta sunt rugati sa se abtina, altfel, trecem la sanctiuni!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-09-06, 15:06   #290
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Default Re: TXA

mare dreptate ai Gabi,singurii care pot sa imi ceara socoteala sau sa imi zica ceva sunt cei doi adica:wrc si dgh.
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 20:11   #291
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: TXA

nu inteleg de ce miati scos posturile de aici de pe forum.sau aici are voie sa posteze doar cine vreti?
nu am vb nimik aiurea cititi si voi toate paginile de la inceput cum txa zice clar cand o sa fie gata masina am sa ies pe strazi si o sai bat pe toti sa le arat ce inseamna urs din toate punctele de vedere.pe urma zice ca o sa invite pe wrc si o sai faca poze la placuta de inmatriculare din mers si ca o sai vada doar cu ru wrc ca el (txa)are sange in coaie.exact asa.unde tie frate sangele asta din coaie?
a?
si ai mai zis ca o sa convoc toate bmw cu m power si o sai bati pe toti etc.acum gata numai inviti pe nimeni nu cursa nu nimik?a
a?
asta ne deranjeaza pe toti care postam aici nu ca am avea ceva sau ca am vb aiurea.de ce ai mai zis toate astea daca nu o faci?
ca faci ca dregi etc?
si va rog numi mai stergeti postul aiurea pt ca nu vb nimimprost cititi si voi pe forum la paginile de inceput ce zice txa.sau deranjeaza adevarul?
?
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 21:24   #292
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

daca o sa mai ai putina rabdare cum ai avut pana acum probabil vom vedea ce se va intampla,mai am ceva de pus la punct la masina si curand se rezolva si nu ma mai stresa ca nu imi spui tu mie cand sa ma trag si cand nu,pana sunt eu gata sa ma dau cu ei te las pe tine sa o faci!!!!!
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 21:33   #293
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: TXA

Ma Farate-miu tu postezi fff nervos......fi atent vino tu cu masina ta si iti promit eu k vb cu TXA si se trage cu tine.....daca tu ai masina capabila..hai sa te tragi t cu el.......mai asteapta si tu 2 sapt si sa traga cu toti....cu tine se trage acum ok
__________________
NSL
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 22:15   #294
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by blondu_vsp View Post
Ma Farate-miu tu postezi fff nervos......fi atent vino tu cu masina ta si iti promit eu k vb cu TXA si se trage cu tine.....daca tu ai masina capabila..hai sa te tragi t cu el.......mai asteapta si tu 2 sapt si sa traga cu toti....cu tine se trage acum ok
nu am postat delok nervos si nu am masina capabila sa ma dau cu txa dar daca vreau o pot face fara o prea mare investitie cu toate ca o am la vanzare (toyota supra) e stok masina nu are decat evacuare directa borla dar nu despre asta vb aici ci despre wrc si txa.in plus cu tine ma dau la orice ora daca vrei chiar si cu bora cu el nu.nam postat delok nervos poate curioss din cale afara masinile au sanse egale si soferii la fel.nu tin cu niciunul dar... citeste si u tot forumul de la inceput.apropo unde se va trage peste 2 saptamani cu toti?
am zis eu il apreciez pt ce a facut si face dar sa nul tina degeaba sa se dea cu el.imi place masina am vazuto si auzito pe 16 la buc imi place cum se tureaza dar vreau sa o vad cu wrc atata tot.CEAM ZIS RAU?
DE CE O LUATI ASA ?
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 22:18   #295
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: TXA

voi ati vre sa scrie toata lumea aici bafta txa esti cel mai tare iai rupt pe toti. si de astea?
mai trebuie sa fie si ceva contradictoriu.oricum eu nu vb contradictoriu delok ci doar sunt curios
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 23:40   #296
blondu_vsp

Stage 5
 
blondu_vsp's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 313
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: TXA

Quote:
Originally Posted by naka66vio View Post
voi ati vre sa scrie toata lumea aici bafta txa esti cel mai tare iai rupt pe toti. si de astea?
mai trebuie sa fie si ceva contradictoriu.oricum eu nu vb contradictoriu delok ci doar sunt curios
ahamz...am inteles...da nu am inteles partea k te dai cu mine......daca vrei ne dam si nu cu bora k e prea slaba...cu supra vreau eu am pisica nu conteaza motor...cip...nos...ne dam si gata
nu-i as ama txa ? ma dau si yo cu el
blondu_vsp is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 23:58   #297
taxe&impozite

Stage 1
 
taxe&impozite's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 10
Default Re: TXA

iete un camarad de al meu la categoria "sters commenturi" bun venit in club....sa revenit la oile noastre....nu inteleg de ce stergeti posturile.....si mai si afirmati k nu le mai stergeti(vedeti mai sus) chiar trb sa facem lucruri necurate pt a ramane commenturile pe pagina??????(sa-l pup in cur pe TXA, si sa zic "cand voi fi mare vreau sa fiu ca TXA k TXA e cel mai tare???"""" pot face asta dar nu-mi sta in caracter si nici nu am de ce ....nu va mai ofticati frate atat d tare ...omu iar mai are de aranjat la masina ...deci nici pana in ziua de masina aia nu e gata???cum frate nu a zis k pana p 16 va fi???ii va lua p toti????unde sunt acei toti??? unde e aceea masina????unde e curas ....trb sa mai asteptam alte 2 saptamani precum se preconizeaza sau se va sfarsit intr-un an de acum incolo.......bine finalul se stie deja ...(de aia TXA mai are de aranjat la masina))))...stiu k acest post nu va dura prea mult p pagina asta ( APROPO ATI AUZIT DE DREPTUL LA OPINIE???? DA SI CIK ASA SE CHEAMA ASA SI SE SI PRACTIK DAR NU AICI:d:d) ...
cu cat imi stergeti posturi-le mai mult cu atat imi demosntrati k e adevarat ceea ce zic ...sper totusi sa dureze macar pana maine de dimineata ...dar dehh speranta moare ultima cand de fapt moare prima ...respct camaradul meu de posturi sterseee "naka66vio"............
taxe&impozite is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 08:41   #298
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TXA

Bah fiscule tu ai ceva probleme de comprtament.Ce te F u t e pe tine grija ca nu se da?Pierzi bani?Zi macar sa stie omu'!Calmeazate e o discutie despre o masina .....esti pus de cineva de faci atata tam tam sau ce ai.Vrei sa fi baiat?Vino intr-o seara si spune toate aceste lucruri in fata...ca sa nu mai ramai anonim.
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 11:19   #299
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: TXA

cel mai bine e asa frate sa ne vedem undeva unde vrei sa iti spui toate ofurile,ce zici?
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 26-09-06, 10:36   #300
steauabucuresti

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Talking Re: TXA

foarte frumoasa masina!sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de multe victorii cu ea!
steauabucuresti is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -