Quote:
Originally Posted by Cataaa_
n`am inteles niciodata ideea asta ... omule daca masina s`a nascut E36 ... de ce sa o facem noi E46 ? daca iti place E46 de ce nu ti`ai luat E46 ????? ... in fine , bafta cu proiectul tau !!!!
|
Poate asa ii place lui, fata de E46, pe caroserie de E36.
Unora le place E30 cu stopuri de E36 , portbagaj stil ' CSL ' si wide bodykit, gen M3 E30. De ce sa isi fi luat omul E46 si sa isi puna spatele de pe E36. Stii ... gusturile nu se discuta.