Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-09, 00:38   #196
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

astept oferte https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...ml#post2546570
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 14:49   #197
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: E36 - proiect in decurs

pacat ca vrei sa o vinzi - pe de alta bine ca ai curaj sa o iei de la inceput cu alta masina - tu sti mai bine ce vrei sa faci

eu am vrut sa te invit in clubul de pasionati de masini din alba iulia - NIGHT SHADOWS
CED is offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 22:52   #198
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by CED View Post
pacat ca vrei sa o vinzi - pe de alta bine ca ai curaj sa o iei de la inceput cu alta masina - tu sti mai bine ce vrei sa faci

eu am vrut sa te invit in clubul de pasionati de masini din alba iulia - NIGHT SHADOWS
indiferent de cate ori o voi lua de la inceput tot a mea va fi , in sensul ca o fac cum ma taie capul si cum imi place.Sper la un coupe de 2.5, sa vedem ce gasim la fata de masa.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 11-08-09, 08:05   #199
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
indiferent de cate ori o voi lua de la inceput tot a mea va fi , in sensul ca o fac cum ma taie capul si cum imi place.Sper la un coupe de 2.5, sa vedem ce gasim la fata de masa.
ar fi interesant sa gasesti la fata de masa ceva mai deschis la culoare - se vede altfel orice modificare pe culoare deschisa - dar pina la urma conteaza sa gasesti ceva fara probleme tehnice si cum ziceai - sa iti placa tie

si poate sa o dai pe asta la cineva care sa o aprecieze si sa continue
CED is offline   Reply With Quote
Old 11-08-09, 08:32   #200
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by CED View Post
ar fi interesant sa gasesti la fata de masa ceva mai deschis la culoare - se vede altfel orice modificare pe culoare deschisa - dar pina la urma conteaza sa gasesti ceva fara probleme tehnice si cum ziceai - sa iti placa tie

si poate sa o dai pe asta la cineva care sa o aprecieze si sa continue
as fi fericit sa o dau la cineva care apreciaza si sa continue dar slabe sanse. Masina ce e in lista de asteptare e chiar deschisa la culoare
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 09:05   #201
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36 - proiect in decurs

o sa gasesti pe cineva pasionat ca si tine
WolfTown is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 13:25   #202
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - proiect in decurs

PROIECTATULE mai vinzi masina...cand vi pe la Bucuresti sa facem niste poze...

ceva noutati ?
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 17:22   #203
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
PROIECTATULE mai vinzi masina...cand vi pe la Bucuresti sa facem niste poze...

ceva noutati ?
noutatile sunt ca nu stiu ce sa fac. sa dau ,sa nu dau .. ce sa iau.. nu stiu.. inca astept..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 20:33   #204
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36 - proiect in decurs

pai dute la rar si vezi cat te costa sa pui motor de 2.5 vezi ce impozit ai la el si vezi daca mai vrei sa ti masina de zi cu zi.....

parerea mea ii ca tu iti cunosti masina stii ce poate... decat sa o dai iei una plina de rugina in care mai bagi iar o caruta de bani sa tio personalizezi nush daca se merita tu stii... dar zic ca sa schimbi motoru nu te costata atata
__________________



E36 - 13-MIG - un vis devenit realitate 320i

E36 - Florida- un motan tare nervos 328i - vandut

"One day man will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
WolfTown is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 20:45   #205
plictisit

Stage 5
 
plictisit's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: E36 - proiect in decurs

pai daca nu ai gasit ceva mai bun de ce sa o dai ..
plictisit is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 23:42   #206
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by WolfTown View Post
pai dute la rar si vezi cat te costa sa pui motor de 2.5 vezi ce impozit ai la el si vezi daca mai vrei sa ti masina de zi cu zi.....

parerea mea ii ca tu iti cunosti masina stii ce poate... decat sa o dai iei una plina de rugina in care mai bagi iar o caruta de bani sa tio personalizezi nush daca se merita tu stii... dar zic ca sa schimbi motoru nu te costata atata
Nu e impozitul mult,nici asigurarea.. Dar sa mai bag 1000 euro in ea+ vopsit deja 2000 euro si alte detalii , parca as lua una ai noua sa stau mai linistit in ea.Daca se poate se poate , de ce nu..

Quote:
Originally Posted by plictisit View Post
pai daca nu ai gasit ceva mai bun de ce sa o dai ..
am gasit si asta stau in dubii , daca as avea banii in mana as putea cantarii altfel situatia numa la schimb + diferenta toti isi supraevalueaza masinile de parca eu le dau rahat si ei imi dau ceva seria 7 bling . Ma rog,nu stiu ca la banii cat ma duce sa fac tot ce am in cap ajung la o masina mai noua mai buna etc. Asta e dilema mea..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 23:46   #207
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: E36 - proiect in decurs

si daca iei alta...cu ce mai bagi in ea,ajungi la pretul alteia si mai bune si tot asa.....e decizia ta,doar ca ai grija ce faci,bafta !
__________________
All the way up..
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 23:54   #208
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by D o n n View Post
si daca iei alta...cu ce mai bagi in ea,ajungi la pretul alteia si mai bune si tot asa.....e decizia ta,doar ca ai grija ce faci,bafta !
cu cat e mai noua cu atata ai mai putine de pus pe ea , ma refer la confortul si linistea proprie.. la una veche trebuie sa o ajuti sa iese in evidenta , sa dai o culoare , sa pui o roata , trebuie ajutata de la spate.. Una mai noua nu mai e atata bataie de cap. Vreau una macar sa nu ma mai tot gandesc sa o vand sa o schimb . Una sa am pace.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 19-08-09, 00:00   #209
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: E36 - proiect in decurs

Ai dreptate...insa totdeauna o sa vrei altceva mai bun....ca de...o ai...te saturi si incepi sa visezi la alta si mai buna...si tot asa...din partea mea iti doresc bafta si sa ai parte de maisna care urmeaza
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 19-08-09, 00:37   #210
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - proiect in decurs

Quote:
Originally Posted by D o n n View Post
Ai dreptate...insa totdeauna o sa vrei altceva mai bun....ca de...o ai...te saturi si incepi sa visezi la alta si mai buna...si tot asa...din partea mea iti doresc bafta si sa ai parte de maisna care urmeaza
iti doresti ceva mai bun pentru ca asa e procesul avansarii , altfel ma multumeam cu o bicicleta cu gume late si frane pe tambur si nu ma mai dadeam cu nici un motor si nici o masina asteptam si vedem ce se mai intampla.. ms de urari.
BMnWA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -