28-05-09, 13:21
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
E36- my ride
Masina o am din 1 noiembrie 2008...era frumos afara...lumea plangea si mergea la cimitire ca era ziua mortilor iar eu eram bucuros ca in sfarsit am ajuns la o intelegere cu vanzatorul si imi iau BMW  Nu are cine stie ce dotari dar m-am indragostit de ea :X Vreau sa o fac putin mai frumoasa : niste xenoane,angel eyes,folii geamuri...si sa imi schimb telescoapele pe fatza ca sunt cam varza...toate astea cand o sa ies din criza  )
|
|
|
28-05-09, 14:11
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,154
|
Re: E36- my ride
Frumoasa matza ta!Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
Ce motor ai pe ea?
|
|
|
28-05-09, 23:40
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: E36- my ride
1.6 benzina, e micut dar imi place cum merge...sti vorba aia:mic si rau  )
|
|
|
29-05-09, 00:20
|
#4
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 338
|
Re: E36- my ride
furumoasa pisicutza.. si cu timpu ai so faci pe gustul tau  tino tot aja!!!
|
|
|
29-05-09, 00:32
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: E36- my ride
mersi
|
|
|
29-05-09, 14:37
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,154
|
Re: E36- my ride
1.6 dar atata timp cat motorachele e pus la punct e stas.Inca odata felicitari pt ce-ai achizitionat si............LA MAI MARE!Asteptam noutati!
.............FORTZA BMW.....................
|
|
|
01-06-09, 12:20
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: E36- my ride
Up!!!
|
|
|
01-06-09, 13:28
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,473
|
Re: E36- my ride
Ce dotari ai pe ea?
|
|
|
01-06-09, 16:31
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: E36- my ride
E36 316 i motor 1.6 benzina,servo,computer bord,172000 km geamuri electrice fata,oglinzi electrice,2 x Air-bag,DSC,ABS,jante aliaj 15'',trapa electrica,inchidere centralizata,am si alarma...dar este dezactivata pt ca s-a pierdut telecomanda...deci nu mai am ce sa fac cu ea...asa am cumparat-o.O sa imi cumpar alta alarma si imi montez doar alarma ca senzorii sunt monati.Aaaa si mai am magazie de casete  )
|
|
|
01-06-09, 17:42
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,473
|
Re: E36- my ride
DSC pe e36?
|
|
|
01-06-09, 20:35
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,481
Member of: [4 Speed Squad]
|
Re: E36- my ride
defapt este ASC
|
|
|
01-06-09, 22:21
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 453
|
Re: E36- my ride
Quote:
Originally Posted by mozolici_hd
E36 316 i motor 1.6 benzina,servo,computer bord,172000 km geamuri electrice fata,oglinzi electrice,2 x Air-bag,DSC,ABS,jante aliaj 15'',trapa electrica,inchidere centralizata,am si alarma...dar este dezactivata pt ca s-a pierdut telecomanda...deci nu mai am ce sa fac cu ea...asa am cumparat-o.O sa imi cumpar alta alarma si imi montez doar alarma ca senzorii sunt monati.Aaaa si mai am magazie de casete  )
|
Ai magazie de casete ? Bravo  ) si eu am la a mea  aia dintre scaune sub cotiera nu?  ) Am dato jos ca ma ataca la maxim vezi ca are 2 holsuruburi . 
|
|
|
02-06-09, 08:59
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: E36- my ride
Quote:
Originally Posted by claudiu29
Ai magazie de casete ? Bravo  ) si eu am la a mea  aia dintre scaune sub cotiera nu?  ) Am dato jos ca ma ataca la maxim vezi ca are 2 holsuruburi .  
|
da aia dintre scaune  )) dar nu o dau jos ca nu am ce sa pun in locul ei si arata urat...mai bine o las acolo...mai ascund cate ceva in ea  )
|
|
|
|
|