![]() |
E36- my ride
5 Attachment(s)
Masina o am din 1 noiembrie 2008...era frumos afara...lumea plangea si mergea la cimitire ca era ziua mortilor iar eu eram bucuros ca in sfarsit am ajuns la o intelegere cu vanzatorul si imi iau BMW :hug: Nu are cine stie ce dotari dar m-am indragostit de ea :X Vreau sa o fac putin mai frumoasa : niste xenoane,angel eyes,folii geamuri...si sa imi schimb telescoapele pe fatza ca sunt cam varza...toate astea cand o sa ies din criza :))
|
Re: E36- my ride
Frumoasa matza ta!Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
Ce motor ai pe ea? |
Re: E36- my ride
1.6 benzina, e micut dar imi place cum merge...sti vorba aia:mic si rau:))
|
Re: E36- my ride
furumoasa pisicutza.. si cu timpu ai so faci pe gustul tau ;) tino tot aja!!!
|
Re: E36- my ride
mersi
|
Re: E36- my ride
1.6 dar atata timp cat motorachele e pus la punct e stas.Inca odata felicitari pt ce-ai achizitionat si............LA MAI MARE!Asteptam noutati!
.............FORTZA BMW..................... |
Re: E36- my ride
Up!!!
|
Re: E36- my ride
Ce dotari ai pe ea?
|
Re: E36- my ride
E36 316 i motor 1.6 benzina,servo,computer bord,172000 km geamuri electrice fata,oglinzi electrice,2 x Air-bag,DSC,ABS,jante aliaj 15'',trapa electrica,inchidere centralizata,am si alarma...dar este dezactivata pt ca s-a pierdut telecomanda...deci nu mai am ce sa fac cu ea...asa am cumparat-o.O sa imi cumpar alta alarma si imi montez doar alarma ca senzorii sunt monati.Aaaa si mai am magazie de casete:))
|
Re: E36- my ride
DSC pe e36?:blahblah:
|
Re: E36- my ride
defapt este ASC :)
|
Re: E36- my ride
Quote:
|
Re: E36- my ride
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning