Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36- my ride (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/125799-e36-my-ride.html)

mozolici_hd 28-05-09 13:21

E36- my ride
 
5 Attachment(s)
Masina o am din 1 noiembrie 2008...era frumos afara...lumea plangea si mergea la cimitire ca era ziua mortilor iar eu eram bucuros ca in sfarsit am ajuns la o intelegere cu vanzatorul si imi iau BMW :hug: Nu are cine stie ce dotari dar m-am indragostit de ea :X Vreau sa o fac putin mai frumoasa : niste xenoane,angel eyes,folii geamuri...si sa imi schimb telescoapele pe fatza ca sunt cam varza...toate astea cand o sa ies din criza :))

Wilgax 28-05-09 14:11

Re: E36- my ride
 
Frumoasa matza ta!Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!


Ce motor ai pe ea?

mozolici_hd 28-05-09 23:40

Re: E36- my ride
 
1.6 benzina, e micut dar imi place cum merge...sti vorba aia:mic si rau:))

e36adigolan 29-05-09 00:20

Re: E36- my ride
 
furumoasa pisicutza.. si cu timpu ai so faci pe gustul tau ;) tino tot aja!!!

mozolici_hd 29-05-09 00:32

Re: E36- my ride
 
mersi

Wilgax 29-05-09 14:37

Re: E36- my ride
 
1.6 dar atata timp cat motorachele e pus la punct e stas.Inca odata felicitari pt ce-ai achizitionat si............LA MAI MARE!Asteptam noutati!


.............FORTZA BMW.....................

mozolici_hd 01-06-09 12:20

Re: E36- my ride
 
Up!!!

cosmin_mano 01-06-09 13:28

Re: E36- my ride
 
Ce dotari ai pe ea?

mozolici_hd 01-06-09 16:31

Re: E36- my ride
 
E36 316 i motor 1.6 benzina,servo,computer bord,172000 km geamuri electrice fata,oglinzi electrice,2 x Air-bag,DSC,ABS,jante aliaj 15'',trapa electrica,inchidere centralizata,am si alarma...dar este dezactivata pt ca s-a pierdut telecomanda...deci nu mai am ce sa fac cu ea...asa am cumparat-o.O sa imi cumpar alta alarma si imi montez doar alarma ca senzorii sunt monati.Aaaa si mai am magazie de casete:))

cosmin_mano 01-06-09 17:42

Re: E36- my ride
 
DSC pe e36?:blahblah:

haristeas51 01-06-09 20:35

Re: E36- my ride
 
defapt este ASC :)

claudiu29 01-06-09 22:21

Re: E36- my ride
 
Quote:

Originally Posted by mozolici_hd (Post 2370998)
E36 316 i motor 1.6 benzina,servo,computer bord,172000 km geamuri electrice fata,oglinzi electrice,2 x Air-bag,DSC,ABS,jante aliaj 15'',trapa electrica,inchidere centralizata,am si alarma...dar este dezactivata pt ca s-a pierdut telecomanda...deci nu mai am ce sa fac cu ea...asa am cumparat-o.O sa imi cumpar alta alarma si imi montez doar alarma ca senzorii sunt monati.Aaaa si mai am magazie de casete:))

Ai magazie de casete ? Bravo :)) si eu am la a mea :) aia dintre scaune sub cotiera nu?:)) Am dato jos ca ma ataca la maxim vezi ca are 2 holsuruburi .:D:lol:

mozolici_hd 02-06-09 08:59

Re: E36- my ride
 
Quote:

Originally Posted by claudiu29 (Post 2372416)
Ai magazie de casete ? Bravo :)) si eu am la a mea :) aia dintre scaune sub cotiera nu?:)) Am dato jos ca ma ataca la maxim vezi ca are 2 holsuruburi .:D:lol:

da aia dintre scaune;))) dar nu o dau jos ca nu am ce sa pun in locul ei si arata urat...mai bine o las acolo...mai ascund cate ceva in ea:))


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning