15-08-12, 14:30
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
cumpar grup
cumpar grup carcasa ''foarte mare'' cu prinde ca la urs si 8 suruburi la prinderea din spatele planetarei . s-a montat de fabrica pe e28 si e32
|
|
|
15-08-12, 15:04
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,190
Member of: [Competitor CNCA] [BMW]
|
Re: cumpar grup
Am o punte completa cu discuri de e30 cred ca este si diferential pe ea planetare tot ce trebuie sa fie montata. dif are raportul 3.73 i-am rupt eu tablita sa vad daca e sau nu blocant dar nu se prea intelege. 3.73 am descifrat. puntea arata foarte bine. e a unui prieten nu a mea. cere 250 lei pe ea cu diferential planetare si tot ce trebuie.cred ca are si etrieri+ placute.
La cere iti fac si poze, dar numai daca esti intresat pentru ca tre sa fac 15 km pana la el.
Tot acolo am gasit si un bord de e28, probabil puntea sa fie de e28 habar n-am, pentru ca nu o cunosc prea bine.Eu voiam sa iau diferentialul si sa bag miezul la o pisica, dar am renuntat, pentru ca nu aveam planetare groase.
|
|
|
15-08-12, 15:55
|
#3
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
|
Re: cumpar grup
Quote:
Originally Posted by florineluspr
Am o punte completa cu discuri de e30 cred ca este si diferential pe ea planetare tot ce trebuie sa fie montata. dif are raportul 3.73 i-am rupt eu tablita sa vad daca e sau nu blocant dar nu se prea intelege. 3.73 am descifrat. puntea arata foarte bine. e a unui prieten nu a mea. cere 250 lei pe ea cu diferential planetare si tot ce trebuie.cred ca are si etrieri+ placute.
La cere iti fac si poze, dar numai daca esti intresat pentru ca tre sa fac 15 km pana la el.
Tot acolo am gasit si un bord de e28, probabil puntea sa fie de e28 habar n-am, pentru ca nu o cunosc prea bine.Eu voiam sa iau diferentialul si sa bag miezul la o pisica, dar am renuntat, pentru ca nu aveam planetare groase.
|
Nu este ceea ce ai tu .
|
|
|
15-08-12, 21:52
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,642
|
Re: cumpar grup
Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU
cumpar grup carcasa ''foarte mare'' cu prinde ca la urs si 8 suruburi la prinderea din spatele planetarei . s-a montat de fabrica pe e28 si e32
|
,, succes uri,, la gasit,ca la cautat ai
|
|
|
15-08-12, 22:33
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar grup
Quote:
Originally Posted by YSR DAN
,, succes uri,, la gasit,ca la cautat ai
|
   mercic
|
|
|
15-08-12, 22:35
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar grup
Quote:
Originally Posted by florineluspr
Am o punte completa cu discuri de e30 cred ca este si diferential pe ea planetare tot ce trebuie sa fie montata. dif are raportul 3.73 i-am rupt eu tablita sa vad daca e sau nu blocant dar nu se prea intelege. 3.73 am descifrat. puntea arata foarte bine. e a unui prieten nu a mea. cere 250 lei pe ea cu diferential planetare si tot ce trebuie.cred ca are si etrieri+ placute.
La cere iti fac si poze, dar numai daca esti intresat pentru ca tre sa fac 15 km pana la el.
Tot acolo am gasit si un bord de e28, probabil puntea sa fie de e28 habar n-am, pentru ca nu o cunosc prea bine.Eu voiam sa iau diferentialul si sa bag miezul la o pisica, dar am renuntat, pentru ca nu aveam planetare groase.
|
da te rog fa-mi niste poze si suna-ma sa mi le pui pe mess. ma intereseaza sa ii faci poze grupului din lateral un pic sus daca se poate
|
|
|
|
|