Quote:
Originally Posted by Vulturica2004
iti dau o evacuare de tico 24v cu tot cu lambda fata-spate, are o singura problema ...e pe 3 tevi ...tu ai nevoie de 2 ...daca iti foloseste sti unde ma gasesti  
|
ai o logica de 10% din a mea ... ai dreptate mai bine decat 100% din nimic , esti pe drumul cel bun , uita-te la mine ca ai ce invata si poate faci 11% peste un an ( ca inveti repede )


PS - prefer una stoc de 2,5 12V si o modific eu !