Re: Cumpar evacuare E30 2,5 12v sau 2,5 24v
Quote:
Originally Posted by Vulturica2004
(Post 4618540)
iti dau o evacuare de tico 24v cu tot cu lambda fata-spate, are o singura problema ...e pe 3 tevi ...tu ai nevoie de 2 ...daca iti foloseste sti unde ma gasesti :lol::lol:
|
ai o logica de 10% din a mea ... ai dreptate mai bine decat 100% din nimic , esti pe drumul cel bun , uita-te la mine ca ai ce invata si poate faci 11% peste un an ( ca inveti repede ) :lol::lol::lol:
PS - prefer una stoc de 2,5 12V si o modific eu !
|