Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-04-11, 11:16   #1
daimani

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 282
Default Doresc sa cumpar

Va salut!
Ma intereseaza un bandou usa stanga stock coupe e36(sa nu fie zgariat ,jumulit,stramb si sa aive cleme) , un footrest stg,un capac ce acopera inelul de centura si daca se da separat piulita de prinderea pe stalp a geamului mic spate.
Astept oferte din Bucuresti si Ploiesti si eventula poze.O zi buna

Last edited by daimani; 18-04-11 at 11:41.
daimani is offline  
Old 18-04-11, 11:28   #2
JD_RFTR

Stage 5
 
JD_RFTR's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,497
Default Re: Doresc sa cumpar

Quote:
Originally Posted by daimani View Post
Va salut!
un suport picior stg,un capac inel centura si daca se da separat piulita de geam mic spate.
uite am 2 coupeuri la dezmembrat
te-as putea ajuta cu restul pieselor, si cu poze, afara de bandou, ca le-am dat pe toate, insa nu prea inteleg la ce te referi suport picior stg, adica footrest, cel de linga ambreiaj, ca altul nu e si doar pe stinga e, 30 lei, capac inel centura? piulita de geam? nu ai niste poze mai exacte cu ce vrei? sau intra pe realoem.com, cauta piesa, si da un link cu ce te intereseaza
__________________
www.BMWPower.md
JD_RFTR is offline  
Old 18-04-11, 11:49   #3
daimani

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 282
Default Re: Doresc sa cumpar

Quote:
Originally Posted by JD_RFTR View Post
uite am 2 coupeuri la dezmembrat
te-as putea ajuta cu restul pieselor, si cu poze, afara de bandou, ca le-am dat pe toate, insa nu prea inteleg la ce te referi suport picior stg, adica footrest, cel de linga ambreiaj, ca altul nu e si doar pe stinga e, 30 lei, capac inel centura? piulita de geam? nu ai niste poze mai exacte cu ce vrei? sau intra pe realoem.com, cauta piesa, si da un link cu ce te intereseaza
Mersi dar ar fi de preferat sa fie in Buc deoarece am drum si doresc sa le achizitionez pe toate odata.Salut!
daimani is offline  
Old 18-04-11, 11:55   #4
JD_RFTR

Stage 5
 
JD_RFTR's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,497
Default Re: Doresc sa cumpar

se pot trimite si prin posta, dar cum vrei tu, bafta!
JD_RFTR is offline  
Old 18-04-11, 21:22   #5
daimani

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 282
Default Re: Doresc sa cumpar

Valabil in continuare!
daimani is offline  
Old 18-04-11, 22:34   #6
tetel_sorinel

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,734
Default Re: Doresc sa cumpar

salut, da-mi maine un tel si ne intelegem la pret ca am eu toate piesele
tetel_sorinel is offline  
Old 20-04-11, 19:43   #7
daimani

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 282
Default Re: Doresc sa cumpar

Bandou achizitionat complet,foarte multumit.
Mersi Sorinel!
daimani is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -