![]() |
Doresc sa cumpar
Va salut!
Ma intereseaza un bandou usa stanga stock coupe e36(sa nu fie zgariat ,jumulit,stramb si sa aive cleme) , un footrest stg,un capac ce acopera inelul de centura si daca se da separat piulita de prinderea pe stalp a geamului mic spate. Astept oferte din Bucuresti si Ploiesti si eventula poze.O zi buna |
Re: Doresc sa cumpar
Quote:
te-as putea ajuta cu restul pieselor, si cu poze, afara de bandou, ca le-am dat pe toate, insa nu prea inteleg la ce te referi suport picior stg, adica footrest, cel de linga ambreiaj, ca altul nu e si doar pe stinga e, 30 lei, capac inel centura? piulita de geam? nu ai niste poze mai exacte cu ce vrei? sau intra pe realoem.com, cauta piesa, si da un link cu ce te intereseaza ;) |
Re: Doresc sa cumpar
Quote:
|
Re: Doresc sa cumpar
se pot trimite si prin posta, dar cum vrei tu, bafta!
|
Re: Doresc sa cumpar
Valabil in continuare!
|
Re: Doresc sa cumpar
salut, da-mi maine un tel si ne intelegem la pret ca am eu toate piesele
|
Re: Doresc sa cumpar
Bandou achizitionat complet,foarte multumit.
Mersi Sorinel! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning