Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Doresc sa cumpar (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/253973-doresc-cumpar.html)

daimani 18-04-11 11:16

Doresc sa cumpar
 
Va salut!
Ma intereseaza un bandou usa stanga stock coupe e36(sa nu fie zgariat ,jumulit,stramb si sa aive cleme) , un footrest stg,un capac ce acopera inelul de centura si daca se da separat piulita de prinderea pe stalp a geamului mic spate.
Astept oferte din Bucuresti si Ploiesti si eventula poze.O zi buna

JD_RFTR 18-04-11 11:28

Re: Doresc sa cumpar
 
Quote:

Originally Posted by daimani (Post 4265289)
Va salut!
un suport picior stg,un capac inel centura si daca se da separat piulita de geam mic spate.

uite am 2 coupeuri la dezmembrat
te-as putea ajuta cu restul pieselor, si cu poze, afara de bandou, ca le-am dat pe toate, insa nu prea inteleg la ce te referi suport picior stg, adica footrest, cel de linga ambreiaj, ca altul nu e si doar pe stinga e, 30 lei, capac inel centura? piulita de geam? nu ai niste poze mai exacte cu ce vrei? sau intra pe realoem.com, cauta piesa, si da un link cu ce te intereseaza ;)

daimani 18-04-11 11:49

Re: Doresc sa cumpar
 
Quote:

Originally Posted by JD_RFTR (Post 4265316)
uite am 2 coupeuri la dezmembrat
te-as putea ajuta cu restul pieselor, si cu poze, afara de bandou, ca le-am dat pe toate, insa nu prea inteleg la ce te referi suport picior stg, adica footrest, cel de linga ambreiaj, ca altul nu e si doar pe stinga e, 30 lei, capac inel centura? piulita de geam? nu ai niste poze mai exacte cu ce vrei? sau intra pe realoem.com, cauta piesa, si da un link cu ce te intereseaza ;)

Mersi dar ar fi de preferat sa fie in Buc deoarece am drum si doresc sa le achizitionez pe toate odata.Salut!

JD_RFTR 18-04-11 11:55

Re: Doresc sa cumpar
 
se pot trimite si prin posta, dar cum vrei tu, bafta!

daimani 18-04-11 21:22

Re: Doresc sa cumpar
 
Valabil in continuare!

tetel_sorinel 18-04-11 22:34

Re: Doresc sa cumpar
 
salut, da-mi maine un tel si ne intelegem la pret ca am eu toate piesele

daimani 20-04-11 19:43

Re: Doresc sa cumpar
 
Bandou achizitionat complet,foarte multumit.
Mersi Sorinel!


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2026 4Tuning