Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-06-11, 18:48   #46
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
davideddie , turb0 - Aveti probe concludente care dovedesc ca userul piese_bmw , este tzepar ?
Iti dau eu probe concludente, mesaje telefon etc etc. Alex m-ai facut in fel si chip la telefon fara ca eu sa-ti spun nimic, o sa ai o surpriza pe care o sa o impartasesc aici ca multi useri ca mine si turb0 sa zambim, TI-O PROMIT, n-ai idee cine sunt, poate e mai bine pt tine. Succes, mai ai doua zile sa ridici alarma, daca nu SURPRIZA LEGALA.
davideddie is offline  
Old 01-06-11, 18:50   #47
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
si cu prima ocaazie la vreo intalnire o sa ai o fuzeta in gura de la mine ) ca sa vezi cum iti sta cu piese de bmw la cap
O sa iau raspunsul tau ca pe un , da ' la intrebarea pusa de mine . Daca erai om serios , acum trebuia sa imi explici ca cele doua persoane care sustin ca dai tepe se inseala . Acum daca te ai vazut prins la mijloc cu matza-n sac , si nu stii ce sa mai zici , incepi cu jigniri , amenintari . Daca intradevar ai dreptate , da mi un PM si explica-mi cum sta treaba ca s-ar putea sa ne inselam in privinta ta . Hai sa dam dovada de cei 7 ani de acasa si sa ne comportam ca niste oameni normali si cu bun simt .
Daniel_Toa is offline  
Old 01-06-11, 18:59   #48
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
O sa iau raspunsul tau ca pe un , da ' la intrebarea pusa de mine . Daca erai om serios , acum trebuia sa imi explici ca cele doua persoane care sustin ca dai tepe se inseala . Acum daca te ai vazut prins la mijloc cu matza-n sac , si nu stii ce sa mai zici , incepi cu jigniri , amenintari . Daca intradevar ai dreptate , da mi un PM si explica-mi cum sta treaba ca s-ar putea sa ne inselam in privinta ta . Hai sa dam dovada de cei 7 ani de acasa si sa ne comportam ca niste oameni normali si cu bun simt .
Dane ii mai dai o sansa dar crede-ne ca este fff.neserios, mi-a zis sa trimit pachetul iar apoi in topic imi spune ca ce are, dar el nu stie cu cine s-a pus,m-a facut in fel si chip la telefon, dar o sa-i rezerv surpriza, crede-ma cand promit ma tin de cuvant. Eu sper sa ridice alarma si sa nu vada cine sunt, e alegerea lui si a fratelui, nu tin cont.
davideddie is offline  
Old 01-06-11, 20:17   #49
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
piese_bmw - vreau sa mi raspunzi prin da sau nu la urmatoarea intrebare . Userul , alexutzu_88_alex ' este tot al tau ?
Esti copil ? cat de prost sa fie sa-ti spuna : " da, este nick-ul meu. " Cand stie tot forumul faptul ca de pe acel user s-au dat niste tepe grosolane.


Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
nu este useru meu , eu am cumparat masina ulterior de la el , dar ce poti sa ii spui lu un bidon turbo pe nume ) eu nu ma agit ca nu sunt tepar , fiecare sa interpreteze cum vrea, nu ma intereseaza nu ma afecteaza ,io cred ca lu turbo ii ff..e altu femeia si el sta pe net ca e prea frustrat ,ori e emo ca nu il inteleg ce are de se leaga de mine
Nu este userul lui, el are tot o pasiune numita ' bmw ', ii plac e30 urile, si inainte sa postez eu a cumparat acel cabrio.
Hai ma sa fim seriosi, ne lasam dusi de nas de un tigan borat ? Poza de pe profilul lui alexutzu_88_alex cu acel cabrio e de foarte multa vreme, nu este inmatriculat, nu-nimic. Si imi spune mie ca l-a cumparat, si asa mai departe ?
Eu nu am nimic cu nimeni, dar m-am saturat de astfel de zburatoare.
Sa fim o data dracului 'fete' serioase, nu se mai poate cu astfel de specimene !!!

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
si cu prima ocaazie la vreo intalnire o sa ai o fuzeta in gura de la mine ) ca sa vezi cum iti sta cu piese de bmw la cap
Decat sa trimiti mesaje de amenintare de pe conturi 'fantoma' si sa fii tare-n taste pe forum, mai bine incerci sa fii barbat, nu femeie cu p
Te astept la e30 meeting sa-mi dai fuzeta aia in gura.( dar sa nu uiti )




Acesta a fost ultimul meu post pe un topic " mai " special , este negru pe alb faptul ca vorbim de aceeasi persoana, dar multi inca sunt convinsi de faptul ca acesta este cu totul si cu totul alt om care a cumparat un cabrio ca sa-l dezmembreze, cand celalalt "proprietar" il avea la dezmembrat ; multi care viseaza la o Romanie mai buna, si asa mai departe.

Va salut.
turb0 is offline  
Old 01-06-11, 23:03   #50
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

david pachetu nu il ridic azi l am refuzat nu ti am vorbit urat fara motiv, mai stresat maxim mai sunat de la ora 8 pana la 12 de 50 de ori imi venea sa vin eu la bucuresti sa iti iau telefonu sa nu ma mai suni , pur si simplu ca sa iti iau piesa mea innapoi iti dau 150 ron nu cu cat ai luat-o tu ,


turbo nu vad legatura de ce te agiti |? ti a sarit dopu si te ai patat de suc?
piese_bmw is offline  
Old 01-06-11, 23:09   #51
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

pt surpriza legala te astept pt asta chiar ca nu mai iau alarma ca am zis sa o iau la 150 ron innapoi , dar acu nu o mai iau nici asa cius
piese_bmw is offline  
Old 01-06-11, 23:33   #52
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

si turbo ia spune tu acele tepe grosolane ca mai facut curios , cauta tu in arhiva care sunt sau despre ce vorbesti ca poate si pe tine te asteapta o surpriza legala) nush dc dar tu esti cel mai prost om din tot bacau ala
piese_bmw is offline  
Old 01-06-11, 23:37   #53
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

si ca sa iti iau pachetu innapoi la 150 ron il iau cu verificare ca sa stii dak ai de gand sa il mai trimiti sau sa il aduci personal ca suntem aproape unu de altu dar sa ma suni sa pot venii si eu sa nu ma astepti degeaba
piese_bmw is offline  
Old 01-06-11, 23:38   #54
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

SI PENTRU PIESE SUNATI LA NUMARUL 0725830275
piese_bmw is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -