Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-05-11, 12:26   #16
e30hot

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 2
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by davideddie View Post
SA NU CUMPARATI FARA SA VEDETI, SUNT DOI FRATI CARE UNA ITI SPUN LA TELEFON SI ALTA TRIMIT, IAR DACA VREI SA RETURNEZI CEVA SPUNE SA TRIMITI FARA SA RIDICE, EU AM PATIT ASA CEVA, NU-TI MAI RASPUND NICI LA TELEFON, ASA CA SFATUL MEU

NU CUMPARATI ...... TEPARI ..... MARI TEPARI
Salut, esti sigur ca eu as fi vrut sa cumpar ceva
e30hot is offline  
Old 30-05-11, 14:29   #17
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

dami adresa pt manere ,nu inteleg ce zice david ?
piese_bmw is offline  
Old 30-05-11, 16:46   #18
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
dami adresa pt manere ,nu inteleg ce zice david ?
David asteapta sa-i returnati banii pe alarma care asteapta in Targovistela la Urgent Curier.

NU CUMPARATI PIESE FARA SA LE VEDETI, NISTE TEPARI
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 16:49   #19
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by e30hot View Post
Salut, esti sigur ca eu as fi vrut sa cumpar ceva
Daca nu crezi iti pot arata lista de apeluri pe ziua de astazi, minim 50 la care n-au raspuns.
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 16:52   #20
e30hot

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 2
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by davideddie View Post
Daca nu crezi iti pot arata lista de apeluri pe ziua de astazi, minim 50 la care n-au raspuns.
Multumesc , deja ma gandesc la ceea ce ai spus.
e30hot is offline  
Old 30-05-11, 17:00   #21
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Cat de curand o sa adaug toate numerele lor de telefon de care sa va feriti. Cine doreste o sa postez cum a fost cu NESERIOSII SI TEPARII.
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 17:17   #22
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

in primu rand alarma e buna ce te nemultumeste pe u |? in al doilea rand dak eu ti am vandut o cu un pret tu te ai gandit ca eu nu iti dau acelasi pret sa o iau innapoi , si in al treilea teai grabit ca fata mare la maritat sa o trimiti cand eu ti am spus sa astepti acu stai cu alarma pe cap puneti-o la 3 ar )=))
piese_bmw is offline  
Old 30-05-11, 17:20   #23
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

si nu te inteleg cu termenu tepar? cu ce te am pacalit pe u ? ca esti tu plecat cu bidonu , si la ce oare nu am dat eu poze la piese de ai primit cumva altceva |???? si am gasit si clemele de la eleron dar le pastrez ca imi plac )
piese_bmw is offline  
Old 30-05-11, 17:23   #24
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
in primu rand alarma e buna ce te nemultumeste pe u |? in al doilea rand dak eu ti am vandut o cu un pret tu te ai gandit ca eu nu iti dau acelasi pret sa o iau innapoi , si in al treilea teai grabit ca fata mare la maritat sa o trimiti cand eu ti am spus sa astepti acu stai cu alarma pe cap puneti-o la 3 ar )=))
Ti-am spus de cand am primit-o ca nu e ceea ce mi-ai spus + goarna nu merge, ba da acelasi pret am vb si cand mi-ai vandut-o si cand am zis ca ti-o returnez, mi-ai spus sa ti-o trimit luni, marti(saptamana trecuta), m-am conformat(pot atasa mesajul ca sa vada lumea cine are dreptate) dar de atunci nu mai raspune-ti la telefon(pot atasa lista ptr astazi). Eu totusi astept cu speranta ca dati dovada de cinste. Bafta
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 17:30   #25
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
si nu te inteleg cu termenu tepar? cu ce te am pacalit pe u ? ca esti tu plecat cu bidonu , si la ce oare nu am dat eu poze la piese de ai primit cumva altceva |???? si am gasit si clemele de la eleron dar le pastrez ca imi plac )
De ce mi-ai spus ca e OK sa ti-o trimit, deci erai constient. Una este in poze alta este in realitate. Si inca o dovada cat sunt de seriosi, au gasit clemele de la eleronul mtk2 dar le pastreaza ca le plac, sau "esti plecat cu bidonu", expresii care denota onestitatea lor.
Asta este modul lor de incredere. Ramane la latitudinea voastra sa va decideti de seriozitatea lor.

Last edited by davideddie; 30-05-11 at 17:54.
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 18:10   #26
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Adaug aici anunturi in care au trecuta alta localitate, alt user name, alte telefoane, daca erau seriosi nu aveau atatea user name-uri, locatii(Bacau, 36 de ani?, are 23) ...
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi...ctromotor.html
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ocant-e30.html
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...-5-ieftin.html
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...-90-coupe.html
Apropo, spune-le oamenilor de ce nu raspunzi la telefon, iar cand raspunde-ai imi pune-ai sa ascult muzica ...

Last edited by davideddie; 30-05-11 at 18:20.
davideddie is offline  
Old 30-05-11, 21:38   #27
JD_RFTR

Stage 5
 
JD_RFTR's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,497
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

scrie o plingere, la reclamatie useri, feedback
JD_RFTR is offline  
Old 30-05-11, 22:39   #28
piese_bmw

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 601
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

david esti nebun , pai tu ma suni de la 8 de dimineta pana la 11 de 50 de ori pai cine iti raspunde tie dak lumea doarme la ora aia) mai stresat maxim ma mir ca tiam raspuns ca sa te iau la ...... dak ma intelegi dak tie nu iti merge goarna aia iti dau 300 de ron , ca la mine mergea inainte sa o dau jos de pe masina, si clemele chiar imi plac nu vreau sa ti le dau , esti multumit?
piese_bmw is offline  
Old 31-05-11, 11:09   #29
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Smile Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by piese_bmw View Post
david esti nebun , pai tu ma suni de la 8 de dimineta pana la 11 de 50 de ori pai cine iti raspunde tie dak lumea doarme la ora aia) mai stresat maxim ma mir ca tiam raspuns ca sa te iau la ...... dak ma intelegi dak tie nu iti merge goarna aia iti dau 300 de ron , ca la mine mergea inainte sa o dau jos de pe masina, si clemele chiar imi plac nu vreau sa ti le dau , esti multumit?
Nu am nevoie decat de cei 250 de ron asa cum am vb., imi cer scuze ca te-am stresat. Pot sa-ti pastrezi si clemele ca sa le arati useri-lor pana la final ce fel de caracter ai, mai ales ca mai si injurat fara ca eu sa-ti spun ceva. Eu totusi mai astept saptamana asta sa ridici alarma daca nu, asta e.
davideddie is offline  
Old 31-05-11, 11:09   #30
davideddie

Stage 4
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 261
Default Re: piese mai speciale pt e30 de vanzare

Quote:
Originally Posted by JD_RFTR View Post
scrie o plingere, la reclamatie useri, feedback
Multumesc de sfat, chiar acum ii fac.
davideddie is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -