pai sa o luam logic . . . tu vrei 400 de ron pe asta (fara lip , plasa si canale de aer) . . . mai ma costa vreo 250 RON Lip + Plasa , 100 si ceva canale de aer , mai adauga si vopsitul . . . Unde mai pui ca are si o bucata de bandou lipsa andouri, mai am de frecat la celelalte bandouri sa le fac negre

. . .
Zau acum e 150 E noua cu lip si plasa , mai am de cumparat doar canale de aer pt ea vopsit si am urcato pe masina .
Calcul :
TU : 400+250+100 = 750 RON (fara vopsit si fara bucata de bandou lipsa)
NOU : 650 + 100 = 750 (fara vopsit)
Mari afaceristi mai sunteti

. . .
Oferta mea ramane valabila si iti zic sincer ca atat face ce vinzi tu acolo .