![]() |
vand bara pt E36
1 Attachment(s)
vand bara pt E36 model M......400 ron...0723809431
|
Re: vand bara pt E36
ai tot la ia bandouri lip
|
Re: vand bara pt E36
astept raspuns
|
Re: vand bara pt E36
ofer 150 de lei daca este exact cum arata in poza , 200 daca ai bandourile complete !
|
Re: vand bara pt E36
limbutza...sa nu te pacalesti...400ron.asa cum se vede in poze
|
Re: vand bara pt E36
pai sa o luam logic . . . tu vrei 400 de ron pe asta (fara lip , plasa si canale de aer) . . . mai ma costa vreo 250 RON Lip + Plasa , 100 si ceva canale de aer , mai adauga si vopsitul . . . Unde mai pui ca are si o bucata de bandou lipsa andouri, mai am de frecat la celelalte bandouri sa le fac negre :| . . .
Zau acum e 150 E noua cu lip si plasa , mai am de cumparat doar canale de aer pt ea vopsit si am urcato pe masina . Calcul : TU : 400+250+100 = 750 RON (fara vopsit si fara bucata de bandou lipsa) NOU : 650 + 100 = 750 (fara vopsit) Mari afaceristi mai sunteti :) . . . Oferta mea ramane valabila si iti zic sincer ca atat face ce vinzi tu acolo . |
Re: vand bara pt E36
la bani care ii oferi u...iti pot da decat plasa.de tantari...
|
Re: vand bara pt E36
ofer 250 roni
|
Re: vand bara pt E36
din pacate eu ti-am aratat exact cum sta treaba , probabil asta te deranjeaza .
Adu un argument pt pretul tau , dupa care poti continua cu caterinca . . . |
Re: vand bara pt E36
up....mai bine ti-ai vedea de treaba ta
|
Re: vand bara pt E36
pai alta treaba nam , atata timp cat fac referire la produsul ce se vinde si nu sunt offtopic nu vad unde e problema !
|
Re: vand bara pt E36
:oops::oops::lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:48. |
- Copyright 2026 4Tuning