Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   vand bara pt E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/237511-vand-bara-pt-e36.html)

Addy_Gaman 02-02-11 20:35

vand bara pt E36
 
1 Attachment(s)
vand bara pt E36 model M......400 ron...0723809431

laur m3 02-02-11 20:45

Re: vand bara pt E36
 
ai tot la ia bandouri lip

laur m3 04-02-11 05:56

Re: vand bara pt E36
 
astept raspuns

Lymbutza 04-02-11 09:35

Re: vand bara pt E36
 
ofer 150 de lei daca este exact cum arata in poza , 200 daca ai bandourile complete !

Addy_Gaman 04-02-11 17:51

Re: vand bara pt E36
 
limbutza...sa nu te pacalesti...400ron.asa cum se vede in poze

Lymbutza 04-02-11 19:05

Re: vand bara pt E36
 
pai sa o luam logic . . . tu vrei 400 de ron pe asta (fara lip , plasa si canale de aer) . . . mai ma costa vreo 250 RON Lip + Plasa , 100 si ceva canale de aer , mai adauga si vopsitul . . . Unde mai pui ca are si o bucata de bandou lipsa andouri, mai am de frecat la celelalte bandouri sa le fac negre :| . . .

Zau acum e 150 E noua cu lip si plasa , mai am de cumparat doar canale de aer pt ea vopsit si am urcato pe masina .

Calcul :

TU : 400+250+100 = 750 RON (fara vopsit si fara bucata de bandou lipsa)
NOU : 650 + 100 = 750 (fara vopsit)

Mari afaceristi mai sunteti :) . . .

Oferta mea ramane valabila si iti zic sincer ca atat face ce vinzi tu acolo .

Addy_Gaman 05-02-11 17:03

Re: vand bara pt E36
 
la bani care ii oferi u...iti pot da decat plasa.de tantari...

laur m3 05-02-11 17:09

Re: vand bara pt E36
 
ofer 250 roni

Lymbutza 05-02-11 22:06

Re: vand bara pt E36
 
din pacate eu ti-am aratat exact cum sta treaba , probabil asta te deranjeaza .

Adu un argument pt pretul tau , dupa care poti continua cu caterinca . . .

Addy_Gaman 07-02-11 19:00

Re: vand bara pt E36
 
up....mai bine ti-ai vedea de treaba ta

Lymbutza 07-02-11 19:02

Re: vand bara pt E36
 
pai alta treaba nam , atata timp cat fac referire la produsul ce se vinde si nu sunt offtopic nu vad unde e problema !

florin_cars 11-02-11 07:38

Re: vand bara pt E36
 
:oops::oops::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:48.

- Copyright 2026 4Tuning