27-01-11, 05:16
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
cumpar bara m3 e36
cumpar bara m3 e36 cu sau fara buza de preferat sa fie mauritiusblawmetalic culoarea
tel. :0767327731 0723975137
multumesc anticipat
|
|
|
27-01-11, 08:37
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,562
|
Re: cumpar bara m3 e36
150 euro, noua completa cu bandouri, grila centrala si lip evo.
|
|
|
27-01-11, 12:57
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by brandex
150 euro, noua completa cu bandouri, grila centrala si lip evo.
|
multumesc dar as prefera una originla
|
|
|
30-01-11, 13:28
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
uuuuuuuupppppppppp
|
|
|
30-01-11, 14:51
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 806
|
Re: cumpar bara m3 e36
salut, asta e neagra si nu are buza, dar e originala. 350 lei.
|
|
|
30-01-11, 20:54
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by stef_yo_ro
salut, asta e neagra si nu are buza, dar e originala. 350 lei.
|
este zgariata?
are toate prinderile intregi? este rupta sau crapata pe undeva?
ai idee cat ar fi transportul?
|
|
|
30-01-11, 21:49
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 806
|
Re: cumpar bara m3 e36
nu e rupta si zgarieturi are doar pe partea de jos, care nu se vad cand e pusa pe masina. transportul cred ca in jur de 30-40 de lei, nu stiu exact.
|
|
|
30-01-11, 22:19
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by stef_yo_ro
nu e rupta si zgarieturi are doar pe partea de jos, care nu se vad cand e pusa pe masina. transportul cred ca in jur de 30-40 de lei, nu stiu exact.
|
are toate prinderile intregi?
|
|
|
31-01-11, 00:18
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 806
|
Re: cumpar bara m3 e36
da, le are toate intregi, am uitat sa scriu.
|
|
|
31-01-11, 00:31
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by stef_yo_ro
da, le are toate intregi, am uitat sa scriu.
|
zi-mi ultimul pret si daca e ok maine poti sa mi-o trimiti
|
|
|
31-01-11, 01:25
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU
zi-mi ultimul pret si daca e ok maine poti sa mi-o trimiti
|
chestia asta cu ultimul pret devine maxima  Pretul care l-a cerut de 350 lei, crezi ca fost orientativ sa iti fac o idee cat e bara ? Cred ca ala e pretul la care se va vinde bara,fiind in stare destul de buna din poze , mai jos deja ajunge la pret de bara normala  )
|
|
|
31-01-11, 01:29
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by BMnWA
chestia asta cu ultimul pret devine maxima  Pretul care l-a cerut de 350 lei, crezi ca fost orientativ sa iti fac o idee cat e bara ? Cred ca ala e pretul la care se va vinde bara,fiind in stare destul de buna din poze , mai jos deja ajunge la pret de bara normala  )
|
nu cred ca e cazul sa comentezi tu pretul omului
fiecare are pretul lui
sunt oamneni care cer pe o bara normala 250 de lei si altii o dau si sub 100 depinde de om si de produs
|
|
|
31-01-11, 01:33
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU
nu cred ca e cazul sa comentezi tu pretul omului
fiecare are pretul lui
sunt oamneni care cer pe o bara normala 250 de lei si altii o dau si sub 100 depinde de om si de produs
|
da,corect sunt oameni si produse etc,pe mine ma amuza chestia cu ultimul pret,adica ca si cum ar fi un obligatoriu sa lase omul ceva 10-15 lei chiar daca un produs are un pret bune pentru vanzare.
|
|
|
31-01-11, 01:37
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,046
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by BMnWA
da,corect sunt oameni si produse etc,pe mine ma amuza chestia cu ultimul pret,adica ca si cum ar fi un obligatoriu sa lase omul ceva 10-15 lei chiar daca un produs are un pret bune pentru vanzare.
|
pretul bun este viziunea unei persoanei asupra unui lucru si cum noi sintem diferit ca si persoane si viziunea asupra unui pret este diferita asupra aceluiasi obiect
corect?
|
|
|
31-01-11, 01:55
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
|
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU
pretul bun este viziunea unei persoanei asupra unui lucru si cum noi sintem diferit ca si persoane si viziunea asupra unui pret este diferita asupra aceluiasi obiect
corect?
|
maxim de corect,dar indiferent despre oricare viziune vorbim,e maxim de deplasat o bara originala M care e inaccesibila de scumpa noua,sa fie second la jumate de pret fata de o bara M de producator noua. Din cate stiu eu cam oem second e relativ egal cu pretul de producator nou,proiectoare,bari normale,bandouri,praguri si alte accesorii. Oricum astea sunt doar niste pareri,nu au un scop anume..
|
|
|
|
|