Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   cumpar bara m3 e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/235825-cumpar-bara-m3-e36.html)

MIHAI_NEBUNU 27-01-11 05:16

cumpar bara m3 e36
 
cumpar bara m3 e36 cu sau fara buza de preferat sa fie mauritiusblawmetalic culoarea
tel. :0767327731 0723975137

multumesc anticipat

brandex 27-01-11 08:37

Re: cumpar bara m3 e36
 
150 euro, noua completa cu bandouri, grila centrala si lip evo.

MIHAI_NEBUNU 27-01-11 12:57

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4024982)
150 euro, noua completa cu bandouri, grila centrala si lip evo.

multumesc dar as prefera una originla

MIHAI_NEBUNU 30-01-11 13:28

Re: cumpar bara m3 e36
 
uuuuuuuupppppppppp

stef_yo_ro 30-01-11 14:51

Re: cumpar bara m3 e36
 
3 Attachment(s)
salut, asta e neagra si nu are buza, dar e originala. 350 lei.

MIHAI_NEBUNU 30-01-11 20:54

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4034953)
salut, asta e neagra si nu are buza, dar e originala. 350 lei.

este zgariata?
are toate prinderile intregi? este rupta sau crapata pe undeva?
ai idee cat ar fi transportul?

stef_yo_ro 30-01-11 21:49

Re: cumpar bara m3 e36
 
nu e rupta si zgarieturi are doar pe partea de jos, care nu se vad cand e pusa pe masina. transportul cred ca in jur de 30-40 de lei, nu stiu exact.

MIHAI_NEBUNU 30-01-11 22:19

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4036353)
nu e rupta si zgarieturi are doar pe partea de jos, care nu se vad cand e pusa pe masina. transportul cred ca in jur de 30-40 de lei, nu stiu exact.

are toate prinderile intregi?

stef_yo_ro 31-01-11 00:18

Re: cumpar bara m3 e36
 
da, le are toate intregi, am uitat sa scriu.

MIHAI_NEBUNU 31-01-11 00:31

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4036855)
da, le are toate intregi, am uitat sa scriu.

zi-mi ultimul pret si daca e ok maine poti sa mi-o trimiti

BMnWA 31-01-11 01:25

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 4036906)
zi-mi ultimul pret si daca e ok maine poti sa mi-o trimiti

chestia asta cu ultimul pret devine maxima :) Pretul care l-a cerut de 350 lei, crezi ca fost orientativ sa iti fac o idee cat e bara ? Cred ca ala e pretul la care se va vinde bara,fiind in stare destul de buna din poze , mai jos deja ajunge la pret de bara normala :))

MIHAI_NEBUNU 31-01-11 01:29

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 4037011)
chestia asta cu ultimul pret devine maxima :) Pretul care l-a cerut de 350 lei, crezi ca fost orientativ sa iti fac o idee cat e bara ? Cred ca ala e pretul la care se va vinde bara,fiind in stare destul de buna din poze , mai jos deja ajunge la pret de bara normala :))

nu cred ca e cazul sa comentezi tu pretul omului
fiecare are pretul lui
sunt oamneni care cer pe o bara normala 250 de lei si altii o dau si sub 100 depinde de om si de produs

BMnWA 31-01-11 01:33

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 4037017)
nu cred ca e cazul sa comentezi tu pretul omului
fiecare are pretul lui
sunt oamneni care cer pe o bara normala 250 de lei si altii o dau si sub 100 depinde de om si de produs

da,corect sunt oameni si produse etc,pe mine ma amuza chestia cu ultimul pret,adica ca si cum ar fi un obligatoriu sa lase omul ceva 10-15 lei chiar daca un produs are un pret bune pentru vanzare.

MIHAI_NEBUNU 31-01-11 01:37

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 4037023)
da,corect sunt oameni si produse etc,pe mine ma amuza chestia cu ultimul pret,adica ca si cum ar fi un obligatoriu sa lase omul ceva 10-15 lei chiar daca un produs are un pret bune pentru vanzare.

pretul bun este viziunea unei persoanei asupra unui lucru si cum noi sintem diferit ca si persoane si viziunea asupra unui pret este diferita asupra aceluiasi obiect
corect?

BMnWA 31-01-11 01:55

Re: cumpar bara m3 e36
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 4037027)
pretul bun este viziunea unei persoanei asupra unui lucru si cum noi sintem diferit ca si persoane si viziunea asupra unui pret este diferita asupra aceluiasi obiect
corect?

maxim de corect,dar indiferent despre oricare viziune vorbim,e maxim de deplasat o bara originala M care e inaccesibila de scumpa noua,sa fie second la jumate de pret fata de o bara M de producator noua. Din cate stiu eu cam oem second e relativ egal cu pretul de producator nou,proiectoare,bari normale,bandouri,praguri si alte accesorii. Oricum astea sunt doar niste pareri,nu au un scop anume..


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning