Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-10, 08:43   #121
adi.schumi_tm
Dacia Driver

Stage 5
 
adi.schumi_tm's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,465
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Am fost duminica toata ziua la acest eveniment si din punct de vedere al concursului de drift organizarea mi s-a parut super OK,felicitari organizatorilor si sper sa mai reveniti si cu alte evenimente in Timisoara,poate v-a avea si Timisoara o locatie mai mare pt astfel de evenimente si atunci cu siguranta spectacolul oferit va fii si mai de calitate.Ca si sugestii pe viitor ar fii sa anuntati evenimentele mult mai din timp (nu cu 11 zile inainte),sa fie mai multe cosuri de gunoi daca se poate,si sa aveti mai produse inscriptionate 4tuning de vanzare (de exemplu si camasi rosii cu avea Gratzian pe el,sepci,stegulete etc.,nu doar tricouri).Bafta in organizarea urmatoarelor evenimente.FELICITARI ORGANIZATORILOR SI PARTICIPANTILOR !
adi.schumi_tm is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 10:31   #122
mdrm

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 7
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

[QUOTE=PostaL;3269804]Poate ii era rushine .... (am auzit ca era destul de slabutz motoru, doar zgomotu de el, desi s-ar putea sa ma insel)

poate ai tu vreo 400 de cai si nu stim noi ... sau poate ca masina nu e finalizata si e in curs de finalizare. Parerea mea e ca fiecare poate spune ce vrea daca iti zicea ca are 1000 de cai cum ti se parea ? alea sunt vedetisme parerea mea e ca macar ti-a raspuns sincer
mdrm is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 10:33   #123
Vlad*WpK
FOTO Member

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 143
Member of:
[FOTO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by StreetStyle22 View Post
Mda..la Expo,a fost domnul cu Honda verde,l-am intrebat frumos ce motor are pe ea. Si mi-a raspuns sec : Confindential.
Asa vedetisme sa tot vina la evenimente .
masina avea capota ridicata 90% din timp. trebuia doar sa arunci un ochi pe acolo...
Vlad*WpK is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 10:34   #124
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

eu nu inteleg o chestie . voi v-ati uitat la masinile de la showurile de tuning din afara ? sau la masinile pregatite cu kituri exterioare de firmele mari din afara ? exemplu rieger foloseste modelul de masina cu cele mai putine dotari si cu motorul cel mai mic .Daca o masina e facuta sa arate bine la exterior , nu este obligatoriu sa aiba si sub capota ceva periculos
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 10:57   #125
PostaL

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 6
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by mdrm View Post
poate ai tu vreo 400 de cai si nu stim noi ...
E confidential
PostaL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 11:13   #126
Crisskro

Stage 5
 
Crisskro's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 574
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Se pierde esentialul, masina arata foarte bine. Ceea ce si trebuia sa faca. Nu era la curse, era la show.
Crisskro is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 11:24   #127
denees
Audi Driver

Stage 5
 
denees's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 730
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[AUDI]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Ce parere aveti despre masinile expuse? Golf-ul II, IV, Bora?

Last edited by denees; 12-04-10 at 11:26.
denees is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 11:42   #128
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by Crisskro View Post
1.4i. Ce conteaza? E la alegerea proprietarilor daca aleg sa spuna tuturor ce modificari au, sa sa pastreze doar pt ei. Poate la cate munca a bagat in ea, ar vrea sa ramana unicat, sau cel putin ca altii sa lucreze la fel de mult sa si-o faca - sa poata aprecia la adevarata valoare.
Crisskro - Putea sa raspunda frumos.Nu ca nu mi-a zis,ideea e ca a raspuns urat.

Vlad*WpK-acel 90 % din timp l-am pierdut pe circuit aranjat conuri,cauciuri si mai ce trebuia facut,nu ma plang,am facut-o de placere si o sa mai fac treaba asta (echipa de sprijin),pacat ca Duminica seara n-am mai putut sta,nu mai aveam forta in maini si azi aveam scoala de la 8 si trebuia sa fiu prezent,poate data viitoare nu voi mai avea scoala si voi fii mai bine pregatit fizic .
.Si culmea cand l-am intrebat daca deschide capota a refuzat. In schimb domnu Hai care are capota prinsa in 2 sigurante (cu inele) si doua suruburi si era mai grea de deschis,nu m-a refuzat,intelegi ce spun ?!

denees - frumoase masini,golful 2 a fost bomba. Arata bine. Si Bora la fel,si Bmw'ul negru cu Trv.Frumoase masini in Shadow Crew si Corolla aceea arata bine.

Last edited by StreetStyle22; 12-04-10 at 11:54.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 11:56   #129
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Pentru toti cei care scriu de rau...
sa va fie rusine...

20 de lei e mult ?
20 de lei inseamna 2 pachete de tigari
20 de lei inseamna 4 sticle de suc

mi-ar fi rusine in locu vostru...


numa echipa foto video(4 oameni , si au mai fost si altii) //// a halit 9 milioane cu transport si cazare,
aveti idee ce inseamna sa organizezi asa ceva?
habar n-aveti si va treziti vbind ...

si sa spuneti ca pilotii au fost mediocrii ... va garantez eu 100% ca sunteti MIOPI
nu bunghiti bine...


nu va suparati

da nu-s suparat eu care de acum o saptamana incoa dorm 3 ore / noapte
joi n-am dormit deloc
aseara n-am apucat sa dorm am plecat din timisoara in buc direct
era sa fac 4 accidente la cat de rupt eram
si TOT nu-mi pare rau si consider c-a fost super, de ce ? pentru ca a fost super !


uitati depasirea vecinilor din ungaria pe exterior ?
uitati cele 4-5 depasiri prin interior ?
asta-i traseu de depasiri ?
ce-au facut oamenii astia e incredibil in pana mea...
si voi o ardeti cu ... slab si etc...
nu sunteti sanatosi la cap amici dragi...

revin cu un post mai larg si cu niste dovezi foto si video ... care sa va dea peste nasucul ala mic si frumos care sufera la 20 de lei ...


20 de lei inseamna un suc in oras cu prietena..
wtf is wrong w/ u ppl ?
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:15   #130
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

n-ai cu cine,santos,n-ai cu cine...
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:17   #131
dani_bwr

Stage 4
 
dani_bwr's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 230
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Nimeni nu zice de rau, fiecare isi exprima propria parere, orice poate fi imbunatatit, nu? Eu nu fumez si nu beau suc, dar nu ii vorba de 20 lei, ca intradevar sunt egal cu 0 in ziua de azi, eu am comparat cu alt eveniment si ce a oferit acolo si faptul ca s-a anuntat alt pret care s-a schimbat subit sambata dimineata. Pentru cei care zic ca pilotii au fost slabi/mediocrii, nu stiu ce sa zic, poate sunt ei mai buni... Mie mi-a placut mult cum s-au dat si spectacolul pe care l-au facut.
dani_bwr is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:20   #132
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Felicitari tuturor "mediocrilor" care s-au driftuit in weekend !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:51   #133
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by dani_bwr View Post
Nimeni nu zice de rau, fiecare isi exprima propria parere, orice poate fi imbunatatit, nu? Eu nu fumez si nu beau suc, dar nu ii vorba de 20 lei, ca intradevar sunt egal cu 0 in ziua de azi, eu am comparat cu alt eveniment si ce a oferit acolo si faptul ca s-a anuntat alt pret care s-a schimbat subit sambata dimineata. Pentru cei care zic ca pilotii au fost slabi/mediocrii, nu stiu ce sa zic, poate sunt ei mai buni... Mie mi-a placut mult cum s-au dat si spectacolul pe care l-au facut.
SUbit se stia de cel putin Vineri daca nu mai devreme ca biletul e 20 lei ...pana si noi de la celalalt capat de tara stim!

Pana acum se plangea Vestul de lipsa de eventuri ...acum aruncati vorbe aiurea...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:53   #134
dani_bwr

Stage 4
 
dani_bwr's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 230
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
SUbit se stia de cel putin Vineri daca nu mai devreme ca biletul e 20 lei ...pana si noi de la celalalt capat de tara stim!

Pana acum se plangea Vestul de lipsa de eventuri ...acum aruncati vorbe aiurea...
Mai devreme sigur nu, ca m-am uitat... O sa stiu de acuma sa dau refresh din ora in ora.
dani_bwr is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 12:55   #135
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Era pe ceva site din Banat@! Vineri am citit eu articolul ...daca il mai gasesc il pun aici!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -