Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > FOTOGRAFIE > Resurse foto

Resurse foto Noutati, tutoriale, consultanta hardware, consultata software

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-04-09, 19:28   #16
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Pozele noastre aparute in revista NSL (fara semnatura)

Cea mai bună variantă pt toate echipele de editat poze.

OSIM şi doar atāt am de zis !
Tweety_rzw is offline  
Old 05-04-09, 19:32   #17
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Pozele noastre aparute in revista NSL (fara semnatura)

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Ce tot faci ma atata tam tam pt 3 poze.....ia ti un avocat bun si ne vedem la tribunal.....pana atunci vezi ti de treaba ta cu scoala si ce mai ai....atata galagie....tot ameninti lumea ca , suni pe mine ....ia suna ma ,ma .
-Ce ma 4tuning loc de bocete si jale? Frate aveti lipsa de activitate? nu va baga nimeni in seama si pe voi?
-In scurt timp terminam si cu revista si cu filiala bacau, iasi , si care mai sunt acolo......oricum sunt degaeba ,si din cauza lor numai probleme si certuri....NSL U are acum 2 filiale mari si late Buzau si Brasov , restul sunt o amintire.
-Gratian te rog sterge acest topic.
Nu te-a amenintat nimeni, eu am vrut sa vorbesc cu tine pentru ca era imposibil sa ma inteleg cu acel "domn". Ma bucur pentru decizia luata de tine, si ca sa inchid subiectul
In loc de a fi scris VW, ei au scris WV , + ca articolul este copiat exact de pe 4TuningRO. Domnul redactor inainte a copiat articolul, apoi a distribuit revista si in final a dat si el telefon la 4Tuning sa ceara voie daca poate sa puna articolul pe revista
Astia sunt redactorii care te-au facut de ras, nu este vina noastra ca ei sunt incapabili. Tie nu ti-am adus nicio vina pentru ca dupa cum vad nu erai la curent cu cele intamplate. Topicul nu se sterge, se inchide.

PS: Alea 5/6 poze sunt fructul zilelor de munca si statul la sub 0 grade sa fotografiem masinile, daca tu-mi faci mie o poza ca aia eu iti dau cuvantul de onoare ca-mi cer umile scuze clubului. E greu sa spui "e vina lor" ... dar asta e.

PPS: Curand inscriem firma la OSIM, facem asociatie si s-a terminat balamucul. Va sfatuiesc pe toti sa puneti watermarkuri mari cat cuprinde poza, altfel vi se intampla ce ni s-a intamplat noua.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCN7398.JPG
Views:	323
Size:	2.43 MB
ID:	861641  
EaGle is offline  
Old 05-04-09, 19:37   #18
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Pozele noastre aparute in revista NSL (fara semnatura)

Eu ceea ce am vrut am obinut. Paste fericit tuturor !
EaGle is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -