Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2010

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-03-10, 21:09   #196
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

si totusi ... cum sa ia premiul la best interior o masina cu interiorul stoc ?
alexGTI is offline  
Old 16-03-10, 21:16   #197
FLO_GSU

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 438
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Felicitari celor care au castigat!! Multa bafta in continuare!!! Cat despre tot ce scrie aici...nu le pot vedea decat PAGINI DE CANCAN!!! Bafta la toti !!!
Criticati si faceti si dregeti si oricum ramane asa si oricum totul a fost bazat pe niste criterii bine stabilite de premiere..iar cine a acordat premii a stiut de ce sa-i dea premiu lui x si y, pt ca are o masina pe masura locului ocupat!!! A-ti inceput ca la cursele legale de se organizau..dupa o cursa se adunau zeci de pagini cu cearta si injurii si ceruturi...e pacat...eu am fost acolo ca simplu privitor si nu pot decat sa zic ca toate masinile au fost superbe,mult mai bine ca in 2009, mult mai bine facute, si inca ceva... cand iti faci o masina ti-o faci pt tine nu?? De ce trebuie sa va certati atat si sa luati foc ca nu vi s-a acordat premiu..e logic in ochii tai tu ai cea mai frumoasa masina...e logic...sa asteptam urmatorul eveniment organizat in sensul asta!!! Bafta la toata lumea si lasati cearta...faceti in continuare ce a-ti facut si pana acum ca o faceti bine de tot!!! TREBUIA SA LUATI EXEMPLU DE LA BAIETII DE LA DRIFT....JOS PALARIA IN FATA LOR PT FELUL CUM S-AU AJUTAT INTRE EI LA NEVOIE SI PT FELUL CUM A IESIT TOTUL!!!!
Sper ca nu am suparat pe nimeni cu ce am zis, iar daca am facut-o nu asta am vrut... multa BAFTA LA TOATA LUMEA!!!
FLO_GSU is offline  
Old 16-03-10, 21:18   #198
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Nu o sa iti rsp mai nimeni....defapt iti raspunde...dar stii deja raspunsul.....

Nu stiu de ce nu s-a propus sau nu s-a facut nimic pana acum in legatura cu topicul asta...e ca si cum am hrani forumul de rating...inchideti-l fratilor odata si aia e....in fiecare juma de ora cineva se ia cu altcineva....sunt atatia admini/moderatori...etc...faceti ceva....nu doar stergeti posturi si cititi cum se cearta lumea...
__________________
E92 320d White M-tech / E93 320d White ///M3
C_kst is offline  
Old 16-03-10, 21:34   #199
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Daca seatul cu nr 74 de concurs a luat best car inseamna ca si eu puteam sa iau fara probleme...ca vopsea nu se discuta culoarea...1 avataj el culoare bestiala....mana de lucru sub asteptari...interiorul lui era groaznic...si motor ca la mine...f slab nu spun de cat este dar are in jur de 100CP...daca el a luat Best Car puteam si eu sa iau fara probleme...nu am nimic cu propietarul sau cu altcineva sa nu se interpreteze aiurea aici e vb de masini....
__________________
Modificari Fibra =>www.GheTToTuninG.ro
bogdy.ghetto is offline  
Old 16-03-10, 21:43   #200
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

nimeni nu zice nimic de colantul meu offf offf ! DE CE N-AM LUAT PREMIUUU?? )
Evenimentul a trecut , voi va certati , va acuzati si intr-un final tot voi sunteti cei care pierdeti. Masinile,la expozitie, v-au fost fotografiate , analizate..comentate! Asta e partea care trebuie s-o luati - ca au fost placute.
__________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!
My KYS
Comercializare suspensii pe aer, custom: FB Airride Custom Romania office@suspensiipeaer.ro


LIKE PLS : https://www.facebook.com/pages/Airrid...5062914?ref=hl

www.suspensiipeaer.ro
B-61-KYS is offline  
Old 16-03-10, 22:04   #201
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Eu zic ca mai bine inchideti topicul asta ca oricum ce a fost de spus s-a spus!
Numai bine!
FeS is offline  
Old 16-03-10, 22:06   #202
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

As avea si eu o nelamurire adresata celor care tin la masinile lor...pe voi chiar nu va deranjeaza sa vedeti maimutele alea urcand-se cu tocuri PE capota? Eu am o rabla de dacie si nu pun nici un pahar de cafea pe ea ca nu imi place senzatia de mancarime si stresul ca se zgarie...
__________________
https://img15.imageshack.us/img15/5434/cnscbr.gif
cicisxn is offline  
Old 16-03-10, 22:12   #203
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

poate ca-i dureau inima, dar ce poze s-au facut...uhuuu! app...mi-ati vazut hostessa? A stat cumintica si nu mi-a zgariat colantul

Sa auzim de bine!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	kys2.JPG
Views:	256
Size:	188.6 KB
ID:	1371974   Click image for larger version

Name:	kys6.JPG
Views:	177
Size:	3.84 MB
ID:	1371975  
B-61-KYS is offline  
Old 16-03-10, 22:15   #204
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Ai avut cea ma frumoasa hostessa!
FeS is offline  
Old 16-03-10, 23:08   #205
DeZaXaT
VW Driver

Stage 4
 
DeZaXaT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Member of:
[VW]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Felicitari tutoror castigatrilor !
P.S. Nu va da nimeni premiu daca va certati , so mai bine , faceti ceva in plus ca sa puteti sa dovediti de ce sunteti in stare si sa puteti lua cat mai multe premii !
Numai bine !

DeZaXaT (EKO)
__________________


www.DEZAXAT.ro
PASIUNEA NU CUNOASTE LIMITE !
DeZaXaT is offline  
Old 16-03-10, 23:13   #206
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: CASTIGATORII DE LA TUNING SHOW!!!

Deja se discută aiurea pe acelaşi subiect, dar nimeni nu aşteaptă o concluzie a evenimentului, venită de la cel care a dirijat organizarea, adică de la Gratzian.

Dacă aveţi impresia că acest eveniment a īnseamnat sāmbătă şi duminică, vă īnşelaţi. Pentru organizatori a īnceput cu mult timp īnainte de deschiderea oficială de sāmbătă, şi īncă nu cred s-a terminat.

Topicul se īnchide pānă cānd Gratzian o să vă răspundă la īntrebări. Pānă atunci, felicitări tuturor, atāt participanţilor, cāt şi tuturor expozanţilor, fie ei cu maşini stock, modificate, ruginite, colantate, etc.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -