Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Calendar Evenimente 4Tuning 2010

Calendar Evenimente 4Tuning 2010 4TuningDAYS 2010, 4TuningFESTIVAL 2010, KOE 2010, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-10, 00:03   #16
TheADX

Stage 4
 
TheADX's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 278
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Quote:
Originally Posted by DJ NICK R5 View Post
salut baieti un eveniment superb noctur cred ca va fi distractie pe cinste o intrebare am si eu vreu sa particip si eu cu masina cum se procedeaza cu cine trebuie vorbit?casa am si eu un loc va multumesc si astept raspuns
inscrierile se fac prin e-mail la office@4tuning.ro
TheADX is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 11:41   #17
andreigame

Stage 5
 
andreigame's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,999
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

prezent
andreigame is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 15:54   #18
_wanted_cars_

Presedinte The Wanted Cars

Stage 4
 
_wanted_cars_'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 280
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

The WANTED Cars ........evident ca o sa vin in vizita
_wanted_cars_ is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 19:25   #19
robby207

Stage 4
 
robby207's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 261
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Ozn Racing Team isi anunta prezenta, sa ne vedem cu bine.
robby207 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 21:50   #20
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Exclamation Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Vara asta a inceput cu ploi, nu gluma! Initial la Timisoara, la drift, dupa care la Cluj la KOE si acum la Bucuresti. Din pacate, tot din pricina vremii, ne vedem nevoiti sa amanam putin evenimentul Tuning and Sound Party care era programat in acest sfarsit de saptamana, pentru week-endul 10-11 iulie.

Nu doar site-urile de profil gen accuweather ne-au confirmat vremea nasoala, dar si meteorologii din Bucuresti (cu atatea evenimente, era si cazul sa avem o relatie acolo ). Mai precis, ploi, destul de multe sanse de furtuna si o vreme ciudat de rece pentru aceasta perioada – 12-14 grade noaptea!!!

Ideile noastre de gratar nocturn, dans, fete nu tocmai imbracate, artificii, bere la rece, sezlonguri si burnout in timp ce suna muzica la maxim nu prea se pupa cu vremea tomnatica si cu ploaia Evenimentul este unul de comunitate, in care sa ne cunoastem mai bine, in care sa povestim si sa stam la bere si la Tequila, in timp ce pe scena danseaza animatoarele si fetele vesele se unduiesc pe capotele masinilor tunate.

Tuning Party este genul de eveniment in care entuziastii de car-audio stau pana dimineata in jurul masinilor cu portbagajele deschise si isi fac reglaje si povestesc cu un Tuborg in mana.

Nu s-a mai facut demult un eveniment pentru comunitatea noastra, asa ca vrem sa iasa totul bine. Nu bine, excelent! Si toata lumea sa se simta minunat, sa socializam si sa punem tara la cale. Dar in acest week-end, vremea nu tine cu noi…

Multumim inca o data cluburilor care si-au aratat interesul de participare si ajutor in numar foarte mare, dar nu avem ce face, asa ca vom amana putin evenimentul. Multumim si celor 92 de masini care s-au inscris pana in acest moment! La Tuning and Sound Party este loc pentru toata lumea, pentru 200 de masini si vrem sa facem cel mai tare eveniment de comunitate din toata tara! In plus, surpriza – daca stii pe cineva care vrea sa cante sau sa danseze, la Tuning Party scena ii apartine!

Ne vedem pe 10-11 iulie, in aceeasi locatie. De data asta avem promisiune de vreme frumoasa si caldura din plin!

Toate cluburile vor fi sunate inainte de eveniment pentru a li se oferi toate detaliile de care au nevoie. Bafta!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	real weather.jpg
Views:	284
Size:	117.3 KB
ID:	1530774  
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 21:55   #21
Xlay91

Stage 3
 
Xlay91's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 82
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

SUUUUper nasol.. debea asteptam sa imi bag picioarele in ea de vreme asta e. mai asteptam
Xlay91 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 22:02   #22
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Sincer, eu ma bucur Asa poate am o sansa sa ajung si eu cu taraboantza gata ). MS HONDARULE pentru buna vestire Dau un Salitos!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 22:28   #23
TheADX

Stage 4
 
TheADX's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 278
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Cu vremea nu te pui... banuiesc ca nu vreti sa stati in ploaie sau furtuna? este eveniment in aer liber asa ca vremea e cel mai important factor.
TheADX is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 23:18   #24
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

ai fost prezent la finala de la baneasa de anul trecut.... care s-a amanat la fata locului? eu sincer nu vreau sa mai patesc ca atunci sa trag 2 zile de ploaie nonstop
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 00:15   #25
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

bine ca sa amanat poate termin si eu cazanu pana atunci
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 00:22   #26
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

La Sv este tot in aceeasi data se va amana si acela sau vor fi simultan pe 10-11 iulie??
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 09:53   #27
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

chiar asa, nu anunta nimeni acum.
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 11:25   #28
Red Celica

Stage 5
 
Red Celica's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,908
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
La Sv este tot in aceeasi data se va amana si acela sau vor fi simultan pe 10-11 iulie??
sunt doua evenimente care se adreseaza unui public relativ diferit si mai ales sunt doua evenimente ce vor avea loc in zone complet diferite ale tarii. Din acest motiv ele se pot desfasura simultan.

Concluzie: Etapa nationala de drift din 10-11 iulie de la suceava se va desfasura conform planului.

Va asteptam.

Gratian a spus ca in cursul zilei de azi (23.06) se va afisa programul lunii iulie, care, by the way, va fi unul de zile mari.... vor fi evenimente in aproape toate week-endurile...

Nu va zic mai mult,

Bafta all,

Razvan LKN
__________________
E36 M3 EVO TURBO 500+ CP- Razvan LKN -!!! LIVE LIFE SIDEWAYS !!!!!
Red Celica is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 11:35   #29
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Quote:
Originally Posted by Red Celica View Post
sunt doua evenimente care se adreseaza unui public relativ diferit si mai ales sunt doua evenimente ce vor avea loc in zone complet diferite ale tarii. Din acest motiv ele se pot desfasura simultan.

Concluzie: Etapa nationala de drift din 10-11 iulie de la suceava se va desfasura conform planului.

Va asteptam.

Gratian a spus ca in cursul zilei de azi (23.06) se va afisa programul lunii iulie, care, by the way, va fi unul de zile mari.... vor fi evenimente in aproape toate week-endurile...

Nu va zic mai mult,

Bafta all,

Razvan LKN
E cam naspa chestia asta dar ata ete. Ai dreptate in ce ai zis ( Eu doream sa merg la amandoua dar in cazul asta am sigur am sa aleg Suceava!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 23-06-10, 11:43   #30
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!

Quote:
Originally Posted by Red Celica View Post
sunt doua evenimente care se adreseaza unui public relativ diferit si mai ales sunt doua evenimente ce vor avea loc in zone complet diferite ale tarii. Din acest motiv ele se pot desfasura simultan.

Concluzie: Etapa nationala de drift din 10-11 iulie de la suceava se va desfasura conform planului.

Va asteptam.

Gratian a spus ca in cursul zilei de azi (23.06) se va afisa programul lunii iulie, care, by the way, va fi unul de zile mari.... vor fi evenimente in aproape toate week-endurile...

Nu va zic mai mult,

Bafta all,

Razvan LKN

Am inteles , ms !
69RUP is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -