Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Calendar Evenimente 4Tuning 2010

Calendar Evenimente 4Tuning 2010 4TuningDAYS 2010, 4TuningFESTIVAL 2010, KOE 2010, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-10, 21:09   #76
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

Quote:
Originally Posted by OverSpeeD View Post
Salut din nou baieti ! Vreau sa aflu niste detalii despre cum pot ajunge la Real Pallady , eu locuiesc in zona 13 septembrie!
Pe bune daca va pot intelege... Daca venea omu de la Targu Mures intelegeam... nu putea sa ajunga ca nu stia prin Bucuresti... Dar tu care esti din bucuresti? Iei frumusel metroul si cobori la urmatoarea statie dupa 1 decembrie 1918. Sau iei 40, 19, 27 daca le gasesti in drumul tau.
__________________
D300s+16-85+70-300 VR II+ 35 1.8 +SB-600
Fotografiile mele:
http://toadertk.blogspot.com/
toader is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 23:23   #77
jhonycvz

Stage 5
 
jhonycvz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,581
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

..vremea asta..da cred k e bn...o sa fie mai multa lume,masini,gagici..etc..asteptarea,nerabdarea...o sa fim prezenti ..renegade club..si noi pe acolo..
jhonycvz is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 13:52   #78
Supra4ever

Stage 2
 
Supra4ever's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 50
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

=)))) deci prima data cand am fost in REAL PALLADY, acu' 1 luna si am vazut parcarea am zis "MAMA CE MERGE AICI DE 4TUNING!!!" )

prezent la eveniment(ca de fiecare data) sper va vremea va tine cu noi

Pt cei din BUCURESTI!, ajungeti acolo cu metroul, trebuie sa ajungeti la statia ANGHEL SALIGNY sau NICOLAE TECLU. Sau cu tramvaiu', ajungeti cu 19,40,27, coborati la capat, exact acolo e REAL si METRO

Sanatate

Last edited by Supra4ever; 28-06-10 at 13:55.
Supra4ever is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 14:44   #79
razvaneluu

Stage 5
 
razvaneluu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,057
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

hopa ca o sa apar si eu
razvaneluu is offline   Reply With Quote
Old 01-07-10, 23:44   #80
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

sa inteleg ca 3-4 iulie se tine sau se amana ?
riv_gms is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 08:10   #81
Red Celica

Stage 5
 
Red Celica's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,908
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

Quote:
Originally Posted by riv_gms View Post
sa inteleg ca 3-4 iulie se tine sau se amana ?
nu stiu de ce va e lene sa cititi cateva randuri inainte sa scrieti......

Sunt 2 evenimente complet diferite:

1. 3-4 iulie la REAL Pallady 48h SHOW
- etapa a 3-a a Campionatului National de DRIFT
- Moto Stunt Riders
- mega show

2. 17-18 iulie este Tuning & Sound Party - REAL Berceni
- este evenimentul la care face referire acest THREAD
- acest eveniment se tine in 17-18 iulie dupa ce a fost amanat de pe 26-27 iunie.

Bafta all

Razvan LKN
__________________
E36 M3 EVO TURBO 500+ CP- Razvan LKN -!!! LIVE LIFE SIDEWAYS !!!!!
Red Celica is offline   Reply With Quote
Old 04-07-10, 18:36   #82
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

La real Berceni tot 20 lei de lei intrarea??
rizea.vlad is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 11:01   #83
bogdanberceni

Stage 2
 
bogdanberceni's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 72
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

sper ca nu pt ac acolo scrie mare INTRAREA GRATIS
bogdanberceni is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 16:00   #84
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

Dragi prieteni, din pacate vom amana putin iar acest eveniment. Iar se anunta vreme nasoala... Si dupa experienta foarte negativa din acest week-end, de la Real, in care nu a venit lumea deloc, nu vrem sa mai avem parte de evenimente nasoale din cauza vremii

Acest eveniment este unul gratuit, cu intrarea libera, dar chiar si asa, atmosfera trebuie sa fie misto, lumea sa se simta bine, etc. Concertele pe ploaie si lumea zgribulita nu prea se pupa cu ce vrem noi sa facem, asta e...

Dar dupa King of Europe Drag, de la Baneasa, vom organiza si acest eveniment de comunitate si ne vom asigura sa iasa ceva frumos.

Stiu, nu este o veste buna, dar nu avem ce face. Vom anunta oficial cu mare trambite si afis nou, cand va avea loc evenimentul re-datat, cu toate detaliile. Ideea ramane, organizarea ramane, se schimba doar data.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 16:04   #85
TheADX

Stage 4
 
TheADX's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 278
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

Este cel mai indicat sa se amane pana cand vremea ne va permine sa ne distram
TheADX is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 16:18   #86
bogdanberceni

Stage 2
 
bogdanberceni's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 72
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

si uite aja isi pierde lumea entuziansmul si in perioada aia lumea o sa fie in concediu la mare no sa aveti spec atunci si aja pierdem farmecul creca anu asta a fost decat un eveniment ff tare vitantis ca in rest la romexpo sa urcat apa pe spectatori si bn nu mai zic de incident si de frigu care a fost si nu cred cam uitat vrumu ca nau mai fost in buc
__________________
O arzi in cautare de un fum frumos
Te electrocuteaza
Zici ca te baga in priza
Ca un BMW la cuplu maxim in repriza
So lasi usor
Sa-i dai mai tare
Yo zic sa-i dai cat poate asta fratioare
bogdanberceni is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 16:37   #87
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Thumbs down Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

وهذا هو بالفعل ضرب اللعبة ، كنت قد بدأت للتو لا يمكن الاعتماد عليها ، والتي كان من العار على ضبط أربعة مرة واحدة ، بعد أربعة التأجيل وأتوقع أن يكون 5 ، كنت محرجة الاخوة... وسوف تغلب على لعبة جديدة...

Voi chiar nu va ganditi la noi, cand spun noi ma refer la cei care concureaza care se pregatesc cu cateva luni inainte plini de entuziasm si conducerea ... ne taie piceoarele de parca nu avem nici o valoare pentru ei...
la romexpo a fost vreme urata si tot a fost atmosfera frumoasa... si pentru vizitatori a fost cu plata, acum fiind gratis va dati seama ca or sa vina oameni,
urmeaza sa se mai amane pentru canicula sa fie treaba treaba, urat din partea celor mai mari din tara...

pentru concurenti si pentru pasionati nu conteaza vremea, ne distram si pe ploaie, si pe vant, si pe soare, si asta sa vazut de atatea ori, chiar tu Gratzian spuneai in martie ca a tinut Dumnezeu cu tine si a fost frumos afara dupa o saptamana urata...

va place sa va jucati cu nervii nostri... nu stiu daca voi ati iesit in pierdere cu ceva cu amanarile astea dar eu am iesit cu foarte multe in pierdere...

foarte urat.

Sambata, 17 Iulie 2010
Temperatura minima: 19 °C
Temperatura maxima: 36 °C

Duminica, 18 Iulie 2010
Temperatura minima: 18 °C
Temperatura maxima: 35 °C
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 22:57   #88
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

Quote:
ma refer la cei care concureaza care se pregatesc cu cateva luni inainte plini de entuziasm
Subiectul principal in cazul asta, din cate am inteles eu, trebuia sa fie party-ul/evenimentul de comunitate ... Cu ce s-au pregatit plini de entuziasm cei pe care-i amintesti tu ?
si in plus de asta nici macar nu a fost anuntat cu luni inainte...

Quote:
va place sa va jucati cu nervii nostri...
Fara suparare, dar are cineva vreo obligatie contractuala fata de voi ? Aveti un contract incheiat cu organizatorii sau vreun abonament platit pentru evenimente ?
Nu ma intelegeti gresit, dar prea luati totul in 'tragic' si 'personal'... un eveniment se tine cand se poate... cand anumite conditii impiedica desfasurarea evenimentului, acesta se amana sau se anuleaza. Luati-o ca atare - s-a amanat si punct.
Pe bune, o ziceti de parca Gratian sau oricine altcineva implicat in organizare a stat noaptea si s-a gandit: hai domne sa amanam evenimentul ca sa ne jucam cu nervii lui x si ai lui y.


ps: Intrebarile din acest post sunt retorice, asa ca nu va chinuiti sa scormoniti raspunsuri si reply-uri acide ca-s irelevante.
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 23:28   #89
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

In data de 06-01-10, ora 17:05 a fost postat un calendar de evenimente pentru sezonul 2010. din care rezulta ca pe data de 19-20 se va tine un eveniment etc... deci cu cate luni inainte? tu spui ca cu nici una,
dovada
IUNIE
- Campionatul National de Drift et. 4 (19 -20 Iunie)
- CNCA etapa 3
- Eveniment monomarca - VW


Eu personal am tras tare sa termin sistemul pana pe data de 19-20 iunie,
sa amanat asta e... sa spus ca pe data de 3-4 iulie se va face, iar sa amanat... asta e... se revine la data din nou pe data de 26-27 iunie iar se amana... cu urlete si trambite se anunta din nou oficial cu afis nu asa.. ca pe data de 17-18 iulie se va tine din nou sa amanat, deci ce spuneai de luniile alea care nu au fost anuntate? deci spui ca nu sa anuntat, eu vad alceva...

Contract? despre ce vorbesti? ce contract? se lucreaza la negru...
Obligatie morala da pentru ca fara noi nu stiu cum ar fi un eveniment, ba da cred ca stiu vin oameni platesc sau nu la intrare si vad aleeile goale, ce tare ar fi, NU?
Sti de ce o iau asa tragic pentru ca eu personal an nunta peste o luna si in loc sa bag toti bani la nunta, imi trag partea sa imi pregatesc masina cum trebuie, am cateva zeci de milioane bagate in muzica si o tin in fata blocului, daca pateste ceva in tot timpul asta care este amanat evenimentu mi le plateste cineva? ca eu le tin in masina doar pentru evenimentu care se amana din saptamana in saptamana.....
Am spus faza cu Gratzian sa scot in relief ca este norocos si timpul o sa tina cu noi sa iasa bine...

Numai bine
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 09-07-10, 00:09   #90
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - iulie!!!

06-01-10 , 19 -20iunie ?
Topicul e deschis in 18-06-10, 21:15 si in primul post scrie asa " Tuning & Sound Party - Bucuresti REAL Berceni - 26-27 iunie!!!26-27 iunie!!! "

Deci aici este vorba despre evenimentul prezent si in titlul topicului si in primul post - care trebuia initial sa fie in 26-27 iunie, iar anuntul a fost facut in 18 iunie. Deci, nu au fost "luni" de cand s-a facut anuntul - la asta m-am referit. Vorbim strict de evenimentul asta ca doar suntem pe threadul dedicat lui, nu pe altul....

Quote:
Contract? despre ce vorbesti? ce contract?
Adica daca erai de exemplu vreo firma care daduse vreun avans pentru evenimentul asta ca sa aiba stand (sau mai stiu eu ce) - si prin amanarea lui s-au incalcat clauzele contractului. Despre asta vorbeam.

Quote:
Sti de ce o iau asa tragic pentru ca eu personal an nunta peste o luna si in loc sa bag toti bani la nunta, imi trag partea sa imi pregatesc masina cum trebuie, am cateva zeci de milioane bagate in muzica si o tin in fata blocului, daca pateste ceva in tot timpul asta care este amanat evenimentu mi le plateste cineva?
Eu inteleg unde bati, insa masina ti-o faci pentru tine in primul rand, sau asa ar fi normal. Ca doar nu bagi bani in masina doar ca sa o vada altii, iar cand nu o mai vad altii nu mai conteaza si dai totul jos de pe ea - ar fi absurd.

Sa concluzionam si sa incheiam - toata lumea vrea sa fie evenimente cat mai multe. Dar cand un eveniment nu mai poate avea loc din diverse motive (indiferent ca a fost anuntat cu 2 zile inainte sau cu un an inainte) - lucrurile trebuie luate ca atare, fiindca acele motive probabil sunt intemeiate.

Iar daca zici ca ai nunta, casa de piatra si sa fie intr-un ceas bun!
RoSonic is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -