Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-08, 17:59   #391
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by alygator2000 View Post
pareri despre 4tuning days...am plecat sa fac poze si sa vad masini si cand am ajuns akas din 150 poze...20 erau numai cu masini,si restul erau fete+ masini (pe fundal in general...marfa,acum abia astept 1 mai
Marius nu mai minti ma ! Nu am fost la 4Tuning Days ... am scoala ... la anu sper sa ajung ...

pliktisit : mai ai poze cu masini din vrancea de la 4tuning days ? daca da uplodeaza-le pls ...
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 23:26   #392
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: Focsani

bai nen...te am salutat ieri si nu vrut sa imi raspunzi...te ai facut ca nu ne vezi
vlad_csl is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 22:47   #393
Mercedesfan

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 70
Default Re: Focsani

pai el are masina tunata nu se mai uita la altii...ce stii tu ?
Mercedesfan is offline   Reply With Quote
Old 20-03-08, 08:11   #394
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by vlad_csl View Post
bai nen...te am salutat ieri si nu vrut sa imi raspunzi...te ai facut ca nu ne vezi
Cand ma , erai cu Mickey ? Pe un Audi A6 parca albastru pe la GMarket ? .... Daca da ... De ce va uitati asa lung la fumeia mea ) !!! Apropo ... pofta buna .... mancati pizza de la fornetti ...
Scuze ca nu te-am salutat ... Data viitoare te salut ...

Mercedesfan : nu am masina tunata ...
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 20-03-08, 16:08   #395
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Cand ma , erai cu Mickey ? Pe un Audi A6 parca albastru pe la GMarket ? .... Daca da ... De ce va uitati asa lung la fumeia mea ) !!! Apropo ... pofta buna .... mancati pizza de la fornetti ...
Scuze ca nu te-am salutat ... Data viitoare te salut ...

Mercedesfan : nu am masina tunata ...
Mesajul asta chiar nu l-am inteles!!!!Ce legatura are A6 cu G'Market cu femeia cu pizza si cu.....ce-ai mai scris tu acolo?Ai gresit forumul?
nyk_19 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-08, 19:31   #396
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by nyk_19 View Post
Mesajul asta chiar nu l-am inteles!!!!Ce legatura are A6 cu G'Market cu femeia cu pizza si cu.....ce-ai mai scris tu acolo?Ai gresit forumul?
Faza era ca am trecut pe langa ei fara sa ii salut !
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 01:11   #397
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: Focsani

de asta erai tu crispat asa? nu ne uitam la femeia ta ma neneie...tine o tu!!!!!!!!! paraca da pe un a6.....AL MEU
vlad_csl is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 07:21   #398
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Hooo ma ca glumeam ... WTF !
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 08:43   #399
Mercedesfan

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 70
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Mercedesfan : nu am masina tunata ...
Eu am senzatia ca n-ai masina deloc. A parintilor nu se pune ! .....asa-i ?
Mercedesfan is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 12:58   #400
sorin_sorin95

Stage 5
 
sorin_sorin95's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 871
Member of:
[DACIA]
[DAEWOO]
[VW]
Default Re: Focsani

Mercedesfan, aceasta discutie nu o sa duca nicaieri propun sa incheiem certurile, nu da deloc bn pt un potential club .
sorin_sorin95 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 14:33   #401
Mercedesfan

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 70
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by sorin_sorin95 View Post
Mercedesfan, aceasta discutie nu o sa duca nicaieri propun sa incheiem certurile, nu da deloc bn pt un potential club .
aaa....stai linistit ca nu se cearta nimeni....cel putin eu cu NEN...n-avem pt. ce...eu doar i-am pus o intrebare...
Referitor la club.....cu ce sa faci club de masini tunate in Focsani?...cu 3 masini...tre sa fim realisti ca nu prea avem cu ce...e orasu mic....noi nici strazi n-avem din pacate....oricum in nici un caz nu se poate face cu membrii ca NEN astia....sorry
Mercedesfan is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 14:56   #402
Mercedesfan

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 70
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Marius nu mai minti ma ! Nu am fost la 4Tuning Days ...
am eu o banuiala de ce.....cumva din cauza ca nu te-ai lipit de masina la mamica?......e greu sa ti-o dea pana la Bucuresti a?
Mercedesfan is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 15:06   #403
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Stefan ... in primul rand masina e a parintilor , dar ma plimb si eu cand nu are tata nevoie de ea , in al doilea rand nu tu decizi ce si cum in legatura cu 7000RC !
Strazi sunt destule pe unde sa te dai , da tre sa stii unde si cum . Masini sunt vreo 6 - 7 nu stiu exact , a mea nu face parte ptr ca e a familiei , e disel , are putere mica si nu as vrea s-o rup in doua la liniute concurand cu masini mai puternice cum sunt cele din club si sa ma ambitionez si sa ii dau in ea pana ies pistoanele prin capota ... adrenalina .... Nu cred ca are rost sa mai continuam discutia , te vad des in oras in masina , mergi comod pe prima banda incet ... La vara o sa ies si eu cu a mea mai des si ne vom intalni si vorbi , sunt si incepator , am permis de categoria B din noiembrie 2007 si nu ma aventurez cu ea sa particip la fel si fel de intreceri cu toti din oras numa ca sa ma dau mare ... stau cuminte am o viata de trait , vreau sa ajung la pensie sanatos .... Numai bine
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 15:09   #404
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by Mercedesfan View Post
am eu o banuiala de ce.....cumva din cauza ca nu te-ai lipit de masina la mamica?......e greu sa ti-o dea pana la Bucuresti a?
Am avut de carat lemne de la casa la tara ... Cele care au fost la decofrat ( nu stiu daca m-am exprimat bine ) .... In fine Liviu stie ca am casa pe comisia centrala si e la rosu , trebuie terminata si nu am putut ajunge . Nu e neaparat sa ma duc cu masina mea la bucururesti , am prieteni care m-au rugat sa vin si i-am refuzat .
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 22-03-08, 07:50   #405
Mercedesfan

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 70
Default Re: Focsani

vezi ca nu ma cheama Stefan.....

pai mai inainte ma luai la misto cu sprintul 0-100kmh ca tu il faci in nu-stiu-cate secunde si acuma o dai la intors? incepi sa revii cu picioarele pe pamant....
Mercedesfan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -