Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-10, 10:52   #2716
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

pana la urma care plecati la mare in afara de tdr care s.a anuntat..?
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:24   #2717
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Toti plecam ma.. nu posteaza nimeni .. dar 90% merg toate pisicile din oras (eu , mky , sorin , glavana , franco , bobo, jipianu) si cine o mai vrea sa mearga.

Last edited by jipianu; 26-04-10 at 20:05.
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 20:05   #2718
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

pe mine uitasei sa ma treci
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 22:32   #2719
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
pe mine uitasei sa ma treci
N`am uitat bro, doar ca nu vorbisem cu tine inca.. :P
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 19:47   #2720
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

cam liber pe aici in ultima vreme.ce se intampla?chiar nici-un subiect???
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 21:20   #2721
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Inca suntem la mare.. nu ne-am intors
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 11:59   #2722
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by VN23TDR View Post
Inca suntem la mare.. nu ne-am intors
aaaaaaaaaaa. am inteles.dar poate reusiti sa va intoarceti anu asta
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 21:57   #2723
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Eu imi iau unu de jucarie :> ...

App pot veni la moll cu el ? Sa ma sparg in figuri ! =))

Joke ...

OffTopic ...

Lucrez la un film , defapt la un montaj ... Sa va explic ... Am vorbit cu majoritatea userilor ( TDR , Safta , Johnsson , Dyaz , Fasan , Sonny , Ravy ... si baietii din buzau ) despre un mic montaj facut din poze si clipuri ... poze cu masinile tuturor userilor ( asta imi doresc ) si clipuri de pe la Carrefour , Moll , Moara , Canal etc ... ati prins ideea ... si sa fac un film cu toate la un loc ... Eu am adunat ceva material ( majoritatea poze ) si as mai dori ceva clipuri daca mai sunt ... de pe You ... am scos cam tot ce am putut gasi ... daca aveti poze sau filmari recente cu masina sau cu voi in masina .. si vreti sa ma ajutati ... va rog sa imi dati un mesaj ... Daca sunteti de acord , restul ...

Multumesc ... un sample se poate vedea Aici ... intre timp am schimbat cateva poze , muzica si e mai lung ... pana acum are cam 20 de minute ... Este facut format AVI la rezolutie 640x480 sunetul MP3 la 192kbps ... se vede , aude clar ... Alte nelamuriri daca aveti ... spuneti-mi ... As vrea sa ajung pe la o ora cu tot , daca se poate
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 22:09   #2724
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,349
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Eu imi iau unu de jucarie :> ...

App pot veni la moll cu el ? Sa ma sparg in figuri ! =))

Joke ...

OffTopic ...

Lucrez la un film , defapt la un montaj ... Sa va explic ... Am vorbit cu majoritatea userilor ( TDR , Safta , Johnsson , Dyaz , Fasan , Sonny , Ravy ... si baietii din buzau ) despre un mic montaj facut din poze si clipuri ... poze cu masinile tuturor userilor ( asta imi doresc ) si clipuri de pe la Carrefour , Moll , Moara , Canal etc ... ati prins ideea ... si sa fac un film cu toate la un loc ... Eu am adunat ceva material ( majoritatea poze ) si as mai dori ceva clipuri daca mai sunt ... de pe You ... am scos cam tot ce am putut gasi ... daca aveti poze sau filmari recente cu masina sau cu voi in masina .. si vreti sa ma ajutati ... va rog sa imi dati un mesaj ... Daca sunteti de acord , restul ...

Multumesc ... un sample se poate vedea Aici ... intre timp am schimbat cateva poze , muzica si e mai lung ... pana acum are cam 20 de minute ... Este facut format AVI la rezolutie 640x480 sunetul MP3 la 192kbps ... se vede , aude clar ... Alte nelamuriri daca aveti ... spuneti-mi ... As vrea sa ajung pe la o ora cu tot , daca se poate
m
Frumos ce ai facut tu acolo ,dar mai lipsesc masini frumoase de la noi Bmw-u lui Nicu ,Toyota lui Raduta,Golful lui Bogdan, BMW-u lui Cristi,pisicuta lui Glavana nu mai are ursul si nu in ultimul rand Loganu meu ) (am glumit n`aveam rost sa strici clipu )).
Oricum, felicitari!
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 22:47   #2725
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

eu zic ca cel mai bine nen daca tot vrei sa faci ceva frumos ar fi sa vorbesti cu cineva cu un aparat mai Profi si cu o camera Video care sa filmeze Ok.
Si sa vorbim sa facem o sedinta foto ceva... Dar cred ca e cam greu de realizat asta la noi
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 22:55   #2726
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
eu zic ca cel mai bine nen daca tot vrei sa faci ceva frumos ar fi sa vorbesti cu cineva cu un aparat mai Profi si cu o camera Video care sa filmeze Ok.
Si sa vorbim sa facem o sedinta foto ceva... Dar cred ca e cam greu de realizat asta la noi
mda..la fel ca marile intalniri ) ))
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 22:59   #2727
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
eu zic ca cel mai bine nen daca tot vrei sa faci ceva frumos ar fi sa vorbesti cu cineva cu un aparat mai Profi si cu o camera Video care sa filmeze Ok.
Si sa vorbim sa facem o sedinta foto ceva... Dar cred ca e cam greu de realizat asta la noi
Da .. pei la asta m-am gandit si eu ... aparat profesional nu e mare nevoie , se pot trage cadre super si cu o camera normala ... ar trebui una care sa se vada bine noaptea , ca in rest am programe si se modifica , pe timp de zi , contrast , culori etc ...

Sunt si alea Cox ... am poze cam cu marea majoritate ... Raduta in schimb si-a luat un Bmw Seria 5 cred ... are 2 evacuari in parti ... nu am fost atent ... si nici masina nu am prins-o sa o pozez ... De Ben nu mai dau de el ... Safta cica si-a vandut Opelul , dar mi-a dat acordul ca Gsi'ul sa apara in film ... Bmw'ul lui Grosu nu am poze ... La fel si in cazul lui Geo ... Cu a ta , Jipianu am 2-3 ... In fine , nu e greu de facut ... dar ogranizarea ca deobicei lasa de dorit ...

Last edited by vn-08-nen; 31-05-10 at 23:05.
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 01-06-10, 07:48   #2728
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Eu imi iau unu de jucarie :> ...

App pot veni la moll cu el ? Sa ma sparg in figuri ! =))

Joke ...

OffTopic ...

Lucrez la un film , defapt la un montaj ... Sa va explic ... Am vorbit cu majoritatea userilor ( TDR , Safta , Johnsson , Dyaz , Fasan , Sonny , Ravy ... si baietii din buzau ) despre un mic montaj facut din poze si clipuri ... poze cu masinile tuturor userilor ( asta imi doresc ) si clipuri de pe la Carrefour , Moll , Moara , Canal etc ... ati prins ideea ... si sa fac un film cu toate la un loc ... Eu am adunat ceva material ( majoritatea poze ) si as mai dori ceva clipuri daca mai sunt ... de pe You ... am scos cam tot ce am putut gasi ... daca aveti poze sau filmari recente cu masina sau cu voi in masina .. si vreti sa ma ajutati ... va rog sa imi dati un mesaj ... Daca sunteti de acord , restul ...

Multumesc ... un sample se poate vedea Aici ... intre timp am schimbat cateva poze , muzica si e mai lung ... pana acum are cam 20 de minute ... Este facut format AVI la rezolutie 640x480 sunetul MP3 la 192kbps ... se vede , aude clar ... Alte nelamuriri daca aveti ... spuneti-mi ... As vrea sa ajung pe la o ora cu tot , daca se poate
m-am uitat la filmuletul de mai sus si am vazut ca nu ai facut ai facut in asa fel incat pozele sa stea mai mult timp pentru a fi vazute mai mult.macar 2-3 secunde.dispar prea repede.am cerut parerea si altora si sunt de acord cu mine.acum eu am zis o parere sper sa nu te superi nici tu si nici ceilalti dar cred ca este bine sa il modifici putin.ms
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 01-06-10, 07:50   #2729
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

la minutul 2:38 nici macar o secunda nu sta o poza si dupa aia apare golful negru
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 01-06-10, 11:32   #2730
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Ce mai fac baietii din Focsaniii?? Cu masinile pregatite de dragu' de la Alexeni si expo showurile din tara?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -