Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-04-08, 10:48   #1
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Loganul are motorul de 1.4. Nu are turbo sau alte bazaconii. Cum s-a ajuns la 110CP este problema mea

Astept victi... , aaa ... adversari
Logan_drifter is offline  
Old 23-04-08, 10:56   #2
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

oras? .
mpa is offline  
Old 23-04-08, 13:31   #3
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Ne dam?.....Dacia Nova 1.8.......la urmatoarea legala.....
mikafly is offline  
Old 06-05-08, 12:01   #4
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Scuze pt inactivitate, am fost plecat din oras

Sunt din Bucuresti.
@mikafly - sigur! Cand e urmatoarea legala si unde? Da-mi info pe PM.


Dupa cum am mai spus, masina NU are turbo iar motorul (la baza) este cel original 1.4 renault de pe logan.

Last edited by Gabi; 11-05-08 at 02:58.
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 02:54   #5
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Cred ca daca nu-l lua toata lumea-n baza... se purta altfel discutia ! Am sters tot si o luam de la capat. Cine stie ca nu se poate abtine de la luat lumea-n ce-are mai lung sau mai scurt, sa se abtina de la postat.
__________________
DelSol D13Z6

Last edited by Gabi; 11-05-08 at 02:59.
Gabi is offline  
Old 11-05-08, 03:39   #6
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Cred ca daca nu-l lua toata lumea-n baza... se purta altfel discutia ! Am sters tot si o luam de la capat. Cine stie ca nu se poate abtine de la luat lumea-n ce-are mai lung sau mai scurt, sa se abtina de la postat.
Foarte bine,un ultim comentariu referitor la acest thread,"logan_drifter" nu sa prezentat in seara aceasta in ciuda tuturor provocarilor facute aici..o mica dovada,trageti singuri concluziile

Recipients: Logan_drifter

10-05-08, 17:03
kidu2006
Toyota Driver

Stage 5




Join Date: Jan 2007
Oras: ZbuciuMATA d_|_n Deal
Posts: 515
My Photos: ()
Member of:
[Toyota]
[Inferno Motorsport by NSL]
...

--------------------------------------------------------------------------------

Ti-am dat reply la post,ca sa vezi ca nu ma feresc cu nimeni..vii diseara pe Kisellef,intrebi de KID,si ne vedem si stam de vorba sa iti vad si eu minunata de masina!
Crede-ma ca nu am absolut nimic cu tine,chiar vreau sa te vad si pe masina ta!In felul asta crede-ma ca o castigi mai mult respect din partea tuturor daca este adevarat ce ne-ai spus pana acum despre masina ta!
Bafta !

10-05-08, 18:37
Logan_drifter

Stage 2


Join Date: Mar 2008
Oras: Bucuresti
Posts: 14
My Photos: () Re: ...

--------------------------------------------------------------------------------

da-mi detalii exacte despre locatie


Quote:
Originally Posted by kidu2006
Quote:
Originally Posted by Logan_drifter
da-mi detalii exacte despre locatie

Nu stii unde e Kiseleffu sau cum?Cum vii pe partea stanga tragi in parcare si o sa ma vezi pe acolo,daca nu intrebi baietii de mine si te indruma ei.ora ti-am mai zis-o data...22:30
Fa-mi te rog frumos pe plac si vino cu actele ca sa vad si eu ca este masina ta!Au fost prea multe controverse pe forum si vreau sa ma conving si eu..sper ca e ok cu tine!
Ne vedem acolo daca ai placerea sa vii

Private Message: Re: ...
10-05-08, 19:08
Logan_drifter

Stage 2


Join Date: Mar 2008
Oras: Bucuresti
Posts: 14
My Photos: () Re: ...

--------------------------------------------------------------------------------

Tu te auzi ce spui?! "cum vii pe partea stanga" ... pai si daca vin din sens opus tot pe stanga e?
Spune-mi odata in ce parcare daca vrei sa ne intalnim. Parcarea aia de la intrarea in Herastrau? (unde sunt tiribombele alea?)
Si nu te mai agitata atata cu actele. Ti-am spus ca masina este a mea, o sa-ti dau si copie xerox dupa talon daca esti asa curios

Apropo ... daca vrei sa ne dam mergem pe A1 sau A2 ... eu prin oras nu ma dau ca n-am chef sa omor vreun om sau sa raman fara permis.

Din partea mea puteti inchide threadu..o seara/zi buna la toti
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 11-05-08, 12:35   #7
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

In primul rand nu e topicul tau ca sa poti hotari cand se inchide. In al doilea rand ai facut publica o discutie privata, ceea ce spune multe lucruri.
In al treilea rand te rog sa schimbi orasul de la profil cu cel real altfel vei fi sanctionat comform regulamentului.
mpa is offline  
Old 11-05-08, 15:05   #8
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

va rog eu frumos nu mai faceti publice diferite locatii unde va intalniti voi cei din lumea racerilor
scorpio GL is offline  
Old 11-05-08, 15:27   #9
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Quote:
Originally Posted by mpa View Post
In primul rand nu e topicul tau ca sa poti hotari cand se inchide. In al doilea rand ai facut publica o discutie privata, ceea ce spune multe lucruri.
In al treilea rand te rog sa schimbi orasul de la profil cu cel real altfel vei fi sanctionat comform regulamentului.
Am prezentat niste dovezi,poate in felul asta iti dai si tu seama de unele lucruri!E asa greu de observat??Cat despre inchiderea threadului,mai citeste odata ca doar mi-am exprimat parerea in legatura cu asta

*******

Watch your mouth - Gabi

Last edited by Gabi; 11-05-08 at 15:34.
kidu2006 is offline  
Old 11-05-08, 16:40   #10
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Ce dovezi ai prezentat tu prietene? Te-am rugat sa-mi spui clar unde sa vin si n-ai mai raspuns. Am venit prin zona pe unde ai zis si nu era NIMENI acolo. Eu nu stiu cum mai ai obrazul sa vii aici sa spui ca tu ai prezentat DOVEZI. Ai prezentat fix dovada prin care ti-a fost frica sa ne intalnim - mi-ai dat o locatie vaga, ca sa ai scuza sa spui mai apoi ca nu ne-am gasit. Poate am inteles eu gresit, era vorba de Kiseleff-ul din ZbuciuMATA d_|_n Deal?
Esti penibil, din punctul meu de vedere!
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 16:41   #11
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

mi se pare sau multi se dau ceea ce nu sunt. Este clar ca userul Logan_drifter este militian. Orice om normal care stie ce inseamna cuvantul drift stie ca loganul nu o sa intre in aceasta categorie cat timp o sa aiba tractiune pe fata. Din cate am vazut eu pana acum, domniiiiiiiiii militieni nu fac diferenta dintre fwd si rwd (care este utilizat la drift)
Dany.bilan628 is offline  
Old 11-05-08, 16:47   #12
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Vezi ca exista logan 4x4, si ala face drift. Hai, joc de glezne!
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 16:50   #13
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

************

Ai o provocare de facut, fa-o, daca nu, nu posta - Gabi

Last edited by Gabi; 11-05-08 at 16:52.
Dany.bilan628 is offline  
Old 11-05-08, 18:45   #14
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Bai nene sunt eu singurul de aici care observa si se agita ce dracu!!!I-am facut invitatie speciala el habar are unde e Kiseleffu,ce dracu!I-am zis ca ma gaseste in parcare pe stanga sau sa intrebe de mine acolo,la care raspunsul lui a fost care parcare pe stanga ca poate vin din sens opus!Ce dreaq ma nene nu vedeti ca asta are chef de caterinca,cred ca aproape toata lumea stie ca acolo e SENS UNIC!!!El habar are unde e "kiss",si imi spune mie de "orasul" din profil.ei bine orasu din profil e pentru toti cei care nu au ce face si se joaca si ei pe forum numai ca sa se afle in treaba!
Moderatorii chiar nu au de gand sa`l opreasca pe omu asta din postat tampenii aici????
Si culmea tupeului,imi mai si spune ca nu i-am dat date exacte,cand vedeti foarte bine ca am dat copy/paste aici din mesaje private!Poate nu am facut tocmai bine ca am lasat la vedere mesaje private,dar in felul acesta vedeti si voi ca omu asta n`are absolut nici o treaba cu ce se petrece pe forumul acesta!
Si colac peste pupaza ca sa va demonstrez ca nu aberez la faza cu "gaboru",poate ati citit cand mi`a zis ca el se da decat pe autostrada...ganditi-va putin,de ce unu strain care nu`l stie nimeni face provocari la toata lumea si se da decat pe autostrada?SIMPLU CA ACOLO AI SANSE FOARTE PUTINE SA SCAPI!
Nu a prezentat pana acum nici o dovada a faptului ca exista el si masina sa,nici o poza nimic nimic!Nu il cunoaste nimeni si nu stie nimeni ce este!
O sa ia cineva masuri???Atat vreau sa stiu!
kidu2006 is offline  
Old 11-05-08, 19:31   #15
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

kidu - vezi ca orasul la profil e Bucuresti, Bucharest sau ce mai vrei tu fara alte aberatii. incearca sa respecti un comportament civilizat.
mpa is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -