Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-05-08, 19:31   #16
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Bai baiatule, pute pamantul sub tine!
Pai hai ca-ti zic eu acum - hai sa ne intalnim pe Magheru, cum vii ... in parcarea de pe dreapta. Tu ce intelegi ? Te-am intrebat daca in parcarea de la intrarea in Herastrau, de ce n-ai mai raspuns? Imi spui sa vin pe ditamai bulevardul de 5km ... "in parcare pe stanga" ... un raspuns mai retard de atat nici ca puteai sa dai!

Si ca sa-ti dovedesc exact cat de prost esti, du-te si mai da o tura intre Piata Presei Libere si Arcul de Triumf. E KISELEFF acolo. O sa fii surprins de faptul ca se poate circula in AMBELE sensuri.
Oricum, asta e un motiv de toata jena pe care il invoci tu acum, ... ca cica e sens unic. haha, oricum eu am trecut si prin parcarea aia de langa patinuar (daca la aia te referi) si nu era nicio celica acolo, asa ca gura mica!

aaa ... si bai putzoiule, pai daca tu credeai ca eu fac "curse" din astea de-ale tale prin oras, apoi gandeste-te bine bai inconstientule! Curse sa faci tu in gradina lui tac`tu, nu prin oras unde poate sa-ti sara un copil in fata masinii si sa-l faci praf.
Auzi tu la el ... vreau pe autostrada ca sa scap usor. Vai de capul tau bah! Pai daca tot eram politist de cine trebuia ma sa scap!? Tu nu vezi ca n-ai gram de logica in cutia aia pe care o numesti cap?
N-ai decat sa te duci sa-i dai foc la celica aia a ta! Ai facut tu logan de 1.6 16v... BRAVO!!! Ce nu stii este ca este diferenta mare intre a mea si logan 1.6 (nu conteaza numai caii putere, "reisare", dar na .... tu si cursele, baba si mitraliera)
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 20:55   #17
Eddie C.
Alfa Romeo Driver

Stage 4
 
Eddie C.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 264
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Penibil!
Eddie C. is offline  
Old 11-05-08, 21:26   #18
Hame

Stage 3
 
Hame's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 126
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Hai ca deja o dati in jigniri si asta nu e bine. De ce nu rezolvati discutia asta pe messanger, si dupa aia eventual va intalniti, va dati si cu asta basta. Daca se intampla treaba asta, ne spuneti si noua rezultatul. Eventual luati martori ca dupa aia iar va certati
__________________
You`ve never seen the best of me !

Prea multi dintre noi se sting datorita vitezei. DRIVE SLOW !
Hame is offline  
Old 11-05-08, 22:05   #19
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Bai prietene lasa-ne cu jignirile si mai treci la fapte!!!!. ORICINE CARE ARE HABAR DESPRE CURSE STIE LA CE PARCARE DE PE KISELEFF SE REFERA. PANA SI EU CARE NU SUNT DIN BUCURESTI CAND AM INTRAT PRIMA OARA PE KISELEFF STIAM UNDE SE TRANG OAMENII!!!!!!!!! Mai lasa-ne cu aberatiile tale si raspunde reaqu la provocari ca esti penibil rau!!!!!

Last edited by maniacu_mnc; 11-05-08 at 22:07.
maniacu_mnc is offline  
Old 11-05-08, 23:36   #20
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP

Nu m-au interesat niciodata micile voastre intalniri de cocalari .... n-aveam de unde sa stiu unde e locul ....

Rog un admin sa INCHIDA/stearga acest topic fiindca este o pierdere de vreme
N-aveti decat sa va dati voi cu oltciturile voastre cu cauciucuri TOYO
Logan_drifter is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -