Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-05-08, 05:08   #286
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Ti-am dat add pe mess....vb acolo!
KENZO is offline  
Old 21-05-08, 05:09   #287
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Si gata hai sa'l lasam pe KID-U sa-si faca treaba ca e topicul lui...eu unu ma opresc aici de la orice comentariu in topicul lui.
KENZO is offline  
Old 21-05-08, 20:05   #288
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Am ajuns si yo akasica in sfarsit..bai,cu nissanul,imi cer scuze am pus un cal putere in plus,benzina 95 daia folosesc si eu ca nu prea cred ca in basme ca 98 sau 99 sau care dreaq mai sunt au vreun folos inafara de a baga mai putin si a cheltui mai mult.io am 1200kg cu tot cu mine in masina sa stii
Si victoria am trecut`o la palmares pentru ca ai masina mai noua,3-4cai peste mine si poate un motor mai maricel,si plus de asta asa imi place sa trec la palmares..nu inteleg de ce moare lumea in halu asta ,jur ca nu inteleg
Mai bine va pastrati pentru voi comentariile astea si lasati lumea sa umple paginile de palmares si victorii si gata
UXD,sa mor daca nu te-am sunat vineri seara de am dat in boala copiiilor si tu canci,dormeai pe tine..te-ai trezit dimineata sa-mi dai msg "cne esti"
Am mai zis si e ultima oara cand repet,nu ma mai dau curand!Deja am "implinit" 10.000km cu buburuza mea,tre sa`i mai fac si ei un schimb de ulei,niste amortizoare,niste placute originale,filtre,alea alea...restu tinem secret
Hai v-am pupat si nu mai fiti asa rai ca ori faceti riduri prea devreme ori va pune D-zeu vreo piedica
Bafta la linii vitejii mei
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 21-05-08, 21:38   #289
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Motorul mai mare ca al tau nu e , cutia...o termini abia la timisoara, nu asta conteaza. Masinile noastre nu sunt din aceeasi clasa. M-am dat de fun, ma asteptam la un asemenea rezultat, te-am felicitat si ti-am spus sincer ca nu e nimic de lauda...daca vrei vreodata sa facem schimb de masini sa vezi in ce hal trage, o sa te convingi de ce zic ca nu e nimic de lauda. In rest, bafta cu masinuta si la cat mai multe succese.
Alexey is offline  
Old 21-05-08, 21:56   #290
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

eu nu va inteleg. KIDU tine aici palmares cu toate victorii... isi ridica masina de 105 cp in slavi si o face ferrari. Asta e.. e a lui,atat timp cat nu incalca vreo regula(cum fac eu prin off-topicul asta) nu vad care e prb. Dar voi la ce va dati cu el? Va tot agitati aici precum sticlele de cola. Tipu cu peugeot-ul, ti-a dat-o din motivele insirate, fa-ti masina si provoaca-l iar, nu face atat tam-tam ca ai avut prb. Cu totii avem. Nu zice nimeni ca viata e corecta. Daca esti mai bun, arat-o pe strada nu pe forum. Fa-ti masina, da-i-o. Alexey,daca stiai ca ti-o da, si totusi te-ai dat cu el, ce rost are sa te agiti pe forum. Ti-a dat-o , se lauda. Fiecare cu ce poate. Cat depsre logane,pana acum nu i-a dat-o niciunu deci nu isi au rostul calculele raport cp/kg sau tot asa.. Sa vina un logan la start sa i-o dea si apoi puteti zice ca i-o da.

P.S. Nu il cunosc pe Kidu personal,doar ce am mai vb pe net. Nu sunt aplaudici si nici fan toyota dar prea va agitati..
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline  
Old 21-05-08, 21:59   #291
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Nu ma agit prietene. Eu tastez, TU te agiti.
Alexey is offline  
Old 21-05-08, 22:01   #292
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by Alexey View Post
Nu ma agit prietene. Eu tastez, TU te agiti.
ba tu... (randul tau)
pHlow is offline  
Old 21-05-08, 22:05   #293
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

) Hai totusi sa lasam offtopicul, ar cam fi cazul Eu mi-am expus punctul de vedere, tu la fel, fiecare are dreptatea lui.
Alexey is offline  
Old 21-05-08, 22:38   #294
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

kidule bafta la ce tiai propus cu japoneza restu ....penibili
b01uxd is offline  
Old 21-05-08, 23:50   #295
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Multam fain,Phlow gracias pentru sustinere,sper ca acum au inteles toti
Peace
kidu2006 is offline  
Old 22-05-08, 12:17   #296
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Multam fain,Phlow gracias pentru sustinere,sper ca acum au inteles toti
Peace
Eu nu......am inteles....
mikafly is offline  
Old 23-05-08, 11:00   #297
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

tu scoti suta in 10 secunde spui.
masina mea in 9.3 cand era noua. acu are vreo 9 ani.

esti tentat ?
phaeton is offline  
Old 23-05-08, 16:38   #298
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
tu scoti suta in 10 secunde spui.
masina mea in 9.3 cand era noua. acu are vreo 9 ani.

esti tentat ?
Unu la mana am spus de 7ori pana acum cred,ca nu mai raspund si nici nu mai provoc pe nimeni,momentan!!!
Doi la mana vad decat scris VW si nick-ul tau "phaeton",o fi intradevar phaeton,o-i avea alta masina...tu stii,ca sa-ti explic,de obicei cand faci o provocare,spui si cu ce vii..eu asa stiam...in fine,nu te mai obosi sa dai reply ca oricum nu iti onorez provocarea indiferent ce masina ai...S-o stapanesti sanatos oricum
Si apropo,vad ca esti la mama dreaq departare de mine...ori ti-o fi venit chefu de plimbare si veneai pana aici sa te dai cu mine
In fine..mai vbm,ciao
kidu2006 is offline  
Old 23-05-08, 16:40   #299
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

stai linistit ca veneam eu la tine. am niste treaba prin bucuresti in perioada urmatoare.
e un passat din 99. 1.8 t
phaeton is offline  
Old 23-05-08, 16:55   #300
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
stai linistit ca veneam eu la tine. am niste treaba prin bucuresti in perioada urmatoare.
e un passat din 99. 1.8 t
Doamneeeasa ca pentru restul cetatenilor lasand la o parte tot ce-am spus mai sus,cati cai are masina ta si cati are a mea?
kidu2006 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -