Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-05-08, 20:48   #256
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Pai ma port cat se poate de civilizat mane....in caz ca nu ma recunosti dupa nick sunt KENZO de la VAGABOND CREW cu golful 2 rosu!!!
Si inca ceva....numi mai spune mie de applaudaci si chesti dastea....daca vrei sa-mi zici astea fata in fata hai diseara pe kisselef sa m'i le zici...si la chestia cu liniuta intr-e noi 2 chiar nu glumesc deloc....iti dau si 2 masinii avans!!!Si nu sunt prieten cu KID-u....doar ca tipul cu loganul cam exagereaza putin in cateva randurii!
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 20:58   #257
t@uru
Renault Driver

Stage 5
 
t@uru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,126
Member of:
[RENAULT]
[PEUGEOT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Bai daca imi dai un colier micutz de tot pentru un furtun cu cea mai mare placere incercam, dar tin minte ca atunci cand era si r5 rosu nu prea a fugit masina ta, sau poate nu mergea bine atunci......posibil sa ma insel....
dar ne vdm diseara
t@uru is offline  
Old 20-05-08, 21:02   #258
Stuke

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 218
Member of:
[DACIA]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

@kenzolikkk stai linistit ca nu isi ia 2 masini loganu!si-o fura dar nu cu mai mult de 2 metri
Stuke is offline  
Old 20-05-08, 21:03   #259
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Inca ceva da sa ramana intre noi....nu mai e golful de mult
Vreau sa vad ca ai zis putin mai sus ca nu are rost sa arzi motorina degeaba...uite ca sa nu consumi degeaba motorina eu imi iau 7 insi in masina la cursa asta....))))
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 21:04   #260
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by Stuke View Post
@kenzolikkk stai linistit ca nu isi ia 2 masini loganu!si-o fura dar nu cu mai mult de 2 metri
Pai adul la start....ei zic ca pe acolo isi ia...2-3 masinii!
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 21:04   #261
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

http://www.informatiiauto.ro/test-dr...cp-sid528.html

logan 16v 10.2 suta

deci daca sunt ambele masini stock, cu un sofer experimentat care cunoaste masina, e mai greu sa faci loganu.
phaeton is offline  
Old 20-05-08, 21:06   #262
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Da ai si u dreptate aici....da aducetil la start!eu zic ca e ceva de vazut...
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 21:08   #263
t@uru
Renault Driver

Stage 5
 
t@uru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,126
Member of:
[RENAULT]
[PEUGEOT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Nu stiu ce alta masina ai acuma dar eu stiu golful ala rosu care s-a dat cu r5 1.7. daca e ala si daca atunci mergea bine nu prea am ce discuta
t@uru is offline  
Old 20-05-08, 21:12   #264
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Am spus ca golful e vandut de 1 saptamana....am achizitionat alta.
Oricum a fost o gluma ca nu ma dadeam eu sa consum gazul aiurea...in fine!
ai interpretat tot gresit si la cum m=ai luat u pe mine pe sus imediat daca eram altul la castane sareai demult castane pustiu!!!
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 21:16   #265
t@uru
Renault Driver

Stage 5
 
t@uru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,126
Member of:
[RENAULT]
[PEUGEOT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

nu stiam ca esti tu in primul rand iar in al doilea rand eram curios sa vad cum sar eu la castane ....imi place gluma ta...am ras
t@uru is offline  
Old 20-05-08, 21:18   #266
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

))))) pe astia de ii cunosc nu prea ii pun!!!am un respect si eu totusi
KENZO is offline  
Old 20-05-08, 23:31   #267
t@uru
Renault Driver

Stage 5
 
t@uru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,126
Member of:
[RENAULT]
[PEUGEOT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

s-a rezolvat **galceava**
t@uru is offline  
Old 21-05-08, 00:11   #268
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

kenzolikkk lasa-i ma in pace :-j
Taurule ma se putea sa nu zici tu ceva iarcredeam ca te-am invatat minte,ori acum ii faci un upgrade nou,ma ca sa intelegi mai bine,poti sa-i faci ce upgrade vrei tu,poti sa spui aici ce vrei tu,lumea a fost de fata vineri,sa vazut,sa marcat si sa plecat
Nu vreau sa sara lumea pe mine ca sunt laudaros,si chiar daca as fi si poate sunt un pic si pot sa zica altii ce vor ca pe mine nu ma intereseaza ca repet nu imi da nimeni de mancare si nu-mi umple nimeni rezervoru cu benzina de aici,dar,ca sa intelegi si tu si ceilalti care au ceva de spus,nu am permis de 10ani,ci doar am mers fara vreun an si`un pic timp in care am achizitionat prima mea masina(Vezi semnatura),toti cand se duceau la curse eu eram dupa ei,la mare,la munte,in oras,in vecinatate,eu eram prezentPermisul l-am luat in sfarsit acum un an,deci ar fi cam vreo 2 ani de "pesca" si alte locatii...in fine,Celica asta e a3a masina,luata tot de mine,cred ca imi cunosc destul de bine masina si pe mine insumi incat sa stiu ce sa fac la o cursa,nu ma dau de ieri si nici mare maestru nu ma cred ca inca mai am de invatat
De cand am luat Celica asta,am "testat-o" inca din prima seara,spre surprinderea mea,a fost ceva inexplicabil,de cand ma dau cu ea mi-am furat-o si eu de cateva ori,maxim 4 ori cred,am recunoscut lucru asta,l-am aplaudat pe invingator si am plecat capul jos si am mers mai departe..dar niciodata nu am venit cu scuze ca nu mi-a tras masina bine,sau ca nu mi-a mers un stop pe frana si ma tinut pe loc..astea sunt prostii si nu vreau sa le mai aud
Cand m-am dat am venit pregatit si eu si masina pentru cursa,am pierdut-am mers mai departe..am castigat-la fel
Faptul ca imi trec aici victoriile nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni,nici pe pierzatori,in fond fac ce vreau si nimeni nu poate sa imi atraga atentia ca de ce ma laud sau de ce imi ridic masina in slavi..astea sunt cele mai penibile idiotenii,nu are rost sa fac comparatii sau sa dau exemple,cum ar fi mari piloti,sau "elita grea" de pe forum...acolo nu se aud niciodata discutii de genul asta..tind sa cred ca sunteti niste copii care nu mai meritati atentie daca se continua in genul asta
Si de ce imi laud atat masina?Simplu,este stock, are cai mai putini in general fata de masinile cu care ma dau,si CASTIG..deranjeaza pe careva?si ce daca
Nu`mi mai spune-ti despre cupluri-greutate-cai putere pentru ca le mai stiu si eu...daca unu din voi are un bmw de 2000kg si 100cai,si eu am ce am si acum,si el vrea sa ne dam,care e problema daca pierde?nu am voie sa-mi trec victoria aici?ma fac de ras sau cum?cred ca restul se fac de ras cand ma critica pe mine,pe pagina mea,ca de ce ma laud
In fine,mi-e somn acum,sper ca m-am facut inteles si nu or sa mai apara pe pagina asta alte tampenii,alte scuze si alte critici,nu de alta da ma lasa rece si foarte indiferent
Sper ca de acum incolo o sa fim iar ca inainte,AMICI/PRIETENI ce vreti voi,si sa ne intalnim la o "dungulita" cand ne permitem
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 21-05-08, 00:13   #269
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

naveti mess? kidule dak vrei io in seara asta sunt dispus de ceva, am si frane acum am si cauciucuri bune p fata am si rotile indreptate am si benzina deci dak vrei sunt aici dak e zi ceva , miam schimbat nr de tel si.......dak e til dau p pm
__________________

B01UXD-Oltcit 1.3 air cooled boxer engine runin' on nitro
B02UXD-Seat Leon 1m (EX) 1.6 16v gone but not forgotten
B02UXD - Honda Civic EJ6 Black Widow b18T
B03UXD-AlfaRomeo 147 (EX) bella donna
B03UXD-Honda Civic EG3 (EX) Red Rocket b20 VTEC
B03UXD-AlfaRomeo Giulietta 2.0 JTDM Snow White
B100UXD-Dacia Logan 2 Prestige DCI daily mule
B101UXD-Oltcit Club 11 RM New old school
B102UXD-Seat Leon Cupra R 1m (EX) Red Pig
B103UXD-Seat Leon Cupra 1p Stage 2+ White Comet
b01uxd is offline  
Old 21-05-08, 01:01   #270
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Ba baietzii da numai liniutze aveti in capul ala...)))))))
KENZO is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -