Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-07, 23:36   #31
chitzi
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
chitzi's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 165
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Smile Re: caut logan!!!! =))

sa vezi ce o sa radem cand o sa te faka cazanu)
chitzi is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 21:27   #32
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by chitzi View Post
sa vezi ce o sa radem cand o sa te faka cazanu)
loganu stock? never ever pun pariu p c suma vreti voi!!!
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 20:12   #33
Anggell

Stage 3
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 123
Default Re: caut logan!!!! =))

ma doare inima sa aud asemenea ineptii...Logan vs Alfa? Daca va hotarati vin si eu sa pun pariu, dau si cota 3.00 pt asemenea incredere in masina saracilor. Si Leonul de 105 cp face Loganul cu tot chip-ul si toate filtrele sport de pe lumea si pamantul asta, Alfa nici nu trebuie sa ajunga la turatie optima ca sa-l faca.
Anggell is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 17:20   #34
L3on

Stage 4
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 208
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by Anggell View Post
ma doare inima sa aud asemenea ineptii...Logan vs Alfa? Daca va hotarati vin si eu sa pun pariu, dau si cota 3.00 pt asemenea incredere in masina saracilor. Si Leonul de 105 cp face Loganul cu tot chip-ul si toate filtrele sport de pe lumea si pamantul asta, Alfa nici nu trebuie sa ajunga la turatie optima ca sa-l faca.
Alfa cu motor de 120 cp ajunge la 100 km/h in 9,6 secunde pe carte...loganul 16.16 v parca 10,5....
L3on is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 09:45   #35
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by Anggell View Post
ma doare inima sa aud asemenea ineptii...Logan vs Alfa? Daca va hotarati vin si eu sa pun pariu, dau si cota 3.00 pt asemenea incredere in masina saracilor. Si Leonul de 105 cp face Loganul cu tot chip-ul si toate filtrele sport de pe lumea si pamantul asta, Alfa nici nu trebuie sa ajunga la turatie optima ca sa-l faca.
eu sunt de acord, dar vreau sa ma conving p viu
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:13   #36
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

se pare ca navem posesori de logan 1.6 16v care sa vrea sa incerce o liniutza cu mine. Nu prea au de ce sa se sperie tinand cont ca "cutia cu roti" este o masina de curse, facuta sa care tot neamu inclusiv sacii de cartofi si bidoanele de varza.... eram sigur ca no sa aiba nici unu tupeu.... asta e.
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:28   #37
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: caut logan!!!! =))

nu inteleg care e problema ta cu masina asta.. vrei sa te dai cu o masina de 120cp cu un logan. sunteti clase diferite. da-te cu masini de puterea ta... zici ca cine stie ce ai realizat.. zici ca ai provocat cu o masina de 50cp si nimni nu are tupeul sa te infrunte... un adevarat reisar n-am ce zice. am acasa o bicicleta cu 21 de viteze..te tenteaza sa ne dam? si ca sa te simti bine imi pun sigla de la logan...

Last edited by pHlow; 02-12-07 at 22:33.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:30   #38
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: caut logan!!!! =))

lol......a provocat unu de 105.....dar tot clase dif
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 23:02   #39
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: caut logan!!!! =))

Ma distreaza posturile voastre ..... si sa compari o masina de 107 hp cu una de 120 hp ... si dupaia ai tupeul sa te mai si lauzi ... tare ... pai daca esti tu asa me mare si tare cu Alfa aia de ce nu vi sa te dai cu un 1.6 16v cu mici modificari care o duc exact la cei 120 hp ai tai ... si daca o faci atunceai ai tot respectul ... dar la provocarea pe care ai lansato tu nu faci alceva decat sa starnesti zambetul pe buzele tuturor ... culmea tu procedezi tocmai invers.. vi cu o masina mai puternica si provoci masini mai slabe ... ma faci sa rad ... tare omule ... uite daca tot se poarta te provoc si eu cu Seat Leon Cupra 4 1.8T 4x4 .... ce zici te dai cu mine cu "cazanul ala al tau cu roti facut sa-ti cari toata familia si bagajele lu soacrata pe nume ALFA"?
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 23:24   #40
Ozzzy

Stage 3
 
Ozzzy's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 109
Default Re: caut logan!!!! =))

pariez pe bicicleta eu!
Ozzzy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 12:17   #41
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
nu inteleg care e problema ta cu masina asta.. vrei sa te dai cu o masina de 120cp cu un logan. sunteti clase diferite. da-te cu masini de puterea ta... zici ca cine stie ce ai realizat.. zici ca ai provocat cu o masina de 50cp si nimni nu are tupeul sa te infrunte... un adevarat reisar n-am ce zice. am acasa o bicicleta cu 21 de viteze..te tenteaza sa ne dam? si ca sa te simti bine imi pun sigla de la logan...
cred ca ar trebui sa citesti tot threadu si sa te convingi ca am 2 masini , si am provocat loganu cu ambele...una de 105 cp(ca loganu), si una de 120 cp?(pt loganuri cu cip)....bolnavule...
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 12:20   #42
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Ma distreaza posturile voastre ..... si sa compari o masina de 107 hp cu una de 120 hp ... si dupaia ai tupeul sa te mai si lauzi ... tare ... pai daca esti tu asa me mare si tare cu Alfa aia de ce nu vi sa te dai cu un 1.6 16v cu mici modificari care o duc exact la cei 120 hp ai tai ... si daca o faci atunceai ai tot respectul ... dar la provocarea pe care ai lansato tu nu faci alceva decat sa starnesti zambetul pe buzele tuturor ... culmea tu procedezi tocmai invers.. vi cu o masina mai puternica si provoci masini mai slabe ... ma faci sa rad ... tare omule ... uite daca tot se poarta te provoc si eu cu Seat Leon Cupra 4 1.8T 4x4 .... ce zici te dai cu mine cu "cazanul ala al tau cu roti facut sa-ti cari toata familia si bagajele lu soacrata pe nume ALFA"?
pacat, eu chiar credeam ca stiti sa cititi, iao de la prima pagina si dupa aia mai vbim si in legatura cu leonu tau 4x4 nam ce zice imi place masina da doar atat, eu am provocat un logan de 105 cp cu un leon de 105 cp, si in caz ca exista logan cu cip lam provocat cu alfa de 120 cp, da tre sa si citesti....
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 12:24   #43
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: caut logan!!!! =))

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Ma distreaza posturile voastre ..... si sa compari o masina de 107 hp cu una de 120 hp ... si dupaia ai tupeul sa te mai si lauzi ... tare ... pai daca esti tu asa me mare si tare cu Alfa aia de ce nu vi sa te dai cu un 1.6 16v cu mici modificari care o duc exact la cei 120 hp ai tai ... si daca o faci atunceai ai tot respectul ... dar la provocarea pe care ai lansato tu nu faci alceva decat sa starnesti zambetul pe buzele tuturor ... culmea tu procedezi tocmai invers.. vi cu o masina mai puternica si provoci masini mai slabe ... ma faci sa rad ... tare omule ... uite daca tot se poarta te provoc si eu cu Seat Leon Cupra 4 1.8T 4x4 .... ce zici te dai cu mine cu "cazanul ala al tau cu roti facut sa-ti cari toata familia si bagajele lu soacrata pe nume ALFA"?
si inca o chestie dak reuseai sa citesti ce am scris iti dadeai seama ca nu mam laudat cu faptul ca am facut meganu, tocmai am si zis ca nu a fost relevant pt ca aveam mai multi cai... tare as vrea ca voi tastaturistii sa o lasati mai moale si sa va faceti treaba pe sosea
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 13:59   #44
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: caut logan!!!! =))

nu stiu cine esti si care e problema ta dar eu te sfatuiesc sa vb mai frumos. Bolnav poate esti tu, eu ultima oara cand m-am controlat eram ok...sincer ma p** pe alfa ta cu caii ei multi. Tu in majoritatea posturilor cauti sa te bati cu loganul stock. Cand ai fost provocat de un 1.6 16v cu cip si evacuare ai zis ca in principiu cauti logan stock, ca si tu te bagi cu masini stock. Imi pare rau ca m-am bagat in topicul tau plin de "curse" , eu asta care stau in fata calculatorului. oricum.. cel putin incearca sa respecti membrii forumului. Bafta si arde toate loganurile , daciile berilne si olciturile. Sa nu cumva sa incerci vreun bmw 1.6,r5 super nova putin umblata sau mai stiu eu ce ca nu o sa te mai lauzi la gagici ce reisar esti.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 16:50   #45
L3on

Stage 4
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 208
Default Re: caut logan!!!! =))

B01 uxd cum iti permiti sa jignesti atatia posesori de logan ???Daca ai un cotet de alfa si un amarat de leon..cu un kakat de motorizare asta iti da dreptul sa vb asa despre cei care si au luat Logan ???Ii pare rau ca nu am eu o masina de clasa ta sa te fac iti musti limba terminatule...Cand mai cresti pe la 350 cp cauta-ma sa ne dam.
L3on is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -