Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 22-10-07, 16:15   #1
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Japoneza ordinara.....

Japoneza ordinara old time sport car 1983 tractiune spate incapabila de a ma propulosa rapid uitata de timp intr-o hruba din Iasi are tupeul de a provoca diversi ursi pana in 200CP.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	s.jpg
Views:	486
Size:	1.04 MB
ID:	375374  
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 22-10-07, 16:26   #2
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Am admirat-o la Buzau. Destul de rara! Frumos exemplar si pare f bine conservat! Ce motorizare are? A fost baza de plecare pt Starion de Grupa B?
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 10:11   #3
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Ce zici incercam? Meciul final. 2 ture invingatorul castiga o cola.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 20:43   #4
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Ce zici incercam? Meciul final. 2 ture invingatorul castiga o cola.
Pe asta nu o vrei in club?
hanneman is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 22:36   #5
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by hanneman View Post
Pe asta nu o vrei in club?
boss ,asta cred k si pus ceva la pisik aia da o da la pariu cu noi k dak ne bate sa renuntam la actualul club si sa intram la el dak pierdem .D ar u flipare ce pierzi dak te dau?hai sa iti spun ceva .cum poti sa te tii u cu mine .doar sa am legat eu la eleron o punga cu pernute wisks sa traga pisik ta pina la ultima viata cred k este peste a 9 viata de pisik.
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 12:41   #6
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Am admirat-o la Buzau. Destul de rara! Frumos exemplar si pare f bine conservat! Ce motorizare are? A fost baza de plecare pt Starion de Grupa B?
2.6.I-are 155 cai stock
hanneman is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 11:05   #7
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by RED_LAF View Post
boss ,asta cred k si pus ceva la pisik aia da o da la pariu cu noi k dak ne bate sa renuntam la actualul club si sa intram la el dak pierdem .D ar u flipare ce pierzi dak te dau?hai sa iti spun ceva .cum poti sa te tii u cu mine .doar sa am legat eu la eleron o punga cu pernute wisks sa traga pisik ta pina la ultima viata cred k este peste a 9 viata de pisik.
Deviem de la subiect...ne dam sau nu, sau trebuie sa-l intreb pe Adi?
flipper is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 11:55   #8
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Deviem de la subiect...ne dam sau nu, sau trebuie sa-l intreb pe Adi?
omule te astept la ce h vrei u ,eu team invitat si tu u u u,pl
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 07:18   #9
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by RED_LAF View Post
omule te astept la ce h vrei u ,eu team invitat si tu u u u,pl
Atunci, zic eu ca ar fi cazul sa se pregateasca si domnul Adi pentru start, iar referitor la ce ai scris tu cu pernutele pentru pisici, iti promit ca o sa-i dau de mancare inainte de a ma da cu tine, nu de alta dar momentan daca stau sa ma gandesc eu bine sunt inaintea ta, iar daca as pierde nu m-as oftica mai ales ca ai hp mai multi ca mine. Pariul cu intratul in club il am doar cu tine si nu cred ca m-ai auzit tu pe mine sa alerg lumea pe strada si sa lansez provocari de genul...daca te bat iesi din clubul in care esti acum si intrii la noi...si nici nu ai sa ma auzi. Sincer, este alegerea ta daca vrei sa intrii sau nu, acum chiar nu ma mai intereseaza.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 12:52   #10
zapacittu
Fanatik MotorSport Member

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Member of:
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

.......si?
zapacittu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 23:53   #11
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Atunci, zic eu ca ar fi cazul sa se pregateasca si domnul Adi pentru start, iar referitor la ce ai scris tu cu pernutele pentru pisici, iti promit ca o sa-i dau de mancare inainte de a ma da cu tine, nu de alta dar momentan daca stau sa ma gandesc eu bine sunt inaintea ta, iar daca as pierde nu m-as oftica mai ales ca ai hp mai multi ca mine. Pariul cu intratul in club il am doar cu tine si nu cred ca m-ai auzit tu pe mine sa alerg lumea pe strada si sa lansez provocari de genul...daca te bat iesi din clubul in care esti acum si intrii la noi...si nici nu ai sa ma auzi. Sincer, este alegerea ta daca vrei sa intrii sau nu, acum chiar nu ma mai intereseaza.
boss eu nu stiu unde esti inaitea mea ,ca atunci neam dat amikl ca eu nu stiam dak mai ajung aksa cu ia si nu uita ca nu mai dat numai u tiai cam luato te rog nu abera vb la start nu te scoate ca am mai multi cp k tine ca ai un mot mai performant si ai bagat ceva banisori in iel ,dak esti sigur k te dau nu mai are rost sa ardem gazu ,.k eu inaite atunci nu am zis ca aveam vreo 160cp 170 si nu mai mam dat lovit ca u dabea pusesei mot pe masina ,u ai bagat bani si eu intodeauna iti arat ca imi fac un mot din ce am arunkt prin curte
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 08:57   #12
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Hai ca am inceput sa deviem de la subiect, iar asta nu este bine. Stii cum se spune, victoria este victorie, iar la faza asta nu prea ai ce zice. In fine, asta este postul pentru masina lui adi, deci nu este vorba de masina ta aici.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 21-12-07, 14:02   #13
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by RED_LAF View Post
Japoneza ordinara old time sport car 1983 tractiune spate incapabila de a ma propulosa rapid uitata de timp intr-o hruba din Iasi are tupeul de a provoca diversi ursi pana in 200CP.
am vazut masina la bucuresti la MASTER T. e misto jucaria turbo + cip tare .. daca vi la vara la saturn as vrea sa facem si noi o cursa
ady_gti is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 23:57   #14
mihai clio willy

Stage 3
 
mihai clio willy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 138
Default Re: Japoneza ordinara.....

tatal meu avea un starion EX de prin 93 pana prin 97.motor de 2000 turbo 180cp sau mai bine.tractiune spate.super masina,mi-as dorii una acum.succes posesorilor.cred ca foarte putini.
mihai clio willy is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 01:53   #15
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Japoneza ordinara.....

Quote:
Originally Posted by ady_gti View Post
am vazut masina la bucuresti la MASTER T. e misto jucaria turbo + cip tare .. daca vi la vara la saturn as vrea sa facem si noi o cursa
ANK SE MAI LUCREAZA LA MASINUTZA .DAR LA NOI LA GARAJ ACUM ,POATE VA IESI TREABA
RED_LAF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -