![]() |
Japoneza ordinara.....
1 Attachment(s)
Japoneza ordinara old time sport car 1983 tractiune spate incapabila de a ma propulosa rapid uitata de timp intr-o hruba din Iasi are tupeul de a provoca diversi ursi pana in 200CP.
|
Re: Japoneza ordinara.....
Am admirat-o la Buzau. Destul de rara! Frumos exemplar si pare f bine conservat! Ce motorizare are? A fost baza de plecare pt Starion de Grupa B?
|
Re: Japoneza ordinara.....
Ce zici incercam? Meciul final. 2 ture invingatorul castiga o cola.
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
.......si?
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
Hai ca am inceput sa deviem de la subiect, iar asta nu este bine. Stii cum se spune, victoria este victorie, iar la faza asta nu prea ai ce zice. In fine, asta este postul pentru masina lui adi, deci nu este vorba de masina ta aici.
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
Re: Japoneza ordinara.....
tatal meu avea un starion EX de prin 93 pana prin 97.motor de 2000 turbo 180cp sau mai bine.tractiune spate.super masina,mi-as dorii una acum.succes posesorilor.cred ca foarte putini.
|
Re: Japoneza ordinara.....
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning