Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 11-08-07, 14:45   #31
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Sunt 2 motoare diferite pe 745i, la inceput a fost 3.2 si dupa a fost 3.5, din cate stiu si eu MTJ are 3.2........
WPP is offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 22:51   #32
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by WPP View Post
Sunt 2 motoare diferite pe 745i, la inceput a fost 3.2 si dupa a fost 3.5, din cate stiu si eu MTJ are 3.2........
BINGO!!!!!!!


@Alfa_band In general ma abtin sa spun nr. de inmatriculare fara acordul proprietarului.....
GTA is offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 23:10   #33
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

hai lasa ca-l stie toata lumea ..
un om care a scris o istorie mai .. nu ptr toata lumea ..
si ptr ycsnht .. cel mai tare urs ?
txa ? dgh ?
etc
sa vedem ce bestie scoate mtj`u ..
o groaza de ursi tari ce ies vara asta
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-08-07, 11:47   #34
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
hai lasa ca-l stie toata lumea ..
un om care a scris o istorie mai .. nu ptr toata lumea ..
si ptr ycsnht .. cel mai tare urs ?
txa ? dgh ?
etc
sa vedem ce bestie scoate mtj`u ..
o groaza de ursi tari ce ies vara asta
ERA VB DE CEL MAI TARE URS ,,,ADICA UNUL SINGUR ...DE MTJ, DGH, TXA ,BOH, SE STIE CA SUNT TARI ,. DAR CARE ESTE CEL MAI TARE????

DGH CA ARE ASPIRAT?
TXA CA ARE NOS?
MTJ TURBO CARE TRAGE BINE O SEARA SI GATA?
BOH CA ARE TURBO DA NU PREA SE DA....?


IN MOMENTUL DE FATA TXA ESTE CEL MAI BUN ,,, ASTA DACA ESTE BUTELIA PLINA
ASTEPT SA VAD CE SCOATE MTJ SI SA VEDEM CE SCOT SI EU ..................
YCSNHT is offline   Reply With Quote
Old 12-08-07, 15:28   #35
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Rabanne, nu-i prima oara cand la modul ironic,aduci in discutie fara nici o legatura,greutatea corporala a unuia sau altuia. Aici nu-i macelarie sa apreciem "animalu" dupa greutate,asa ca te rog abtine-te ! Daca te crezi smardoi,nu mai posta aici ci invita la o bataie prieteneasca,asa pentru conditie fizica,pe cine crezi tu ca poti invinge fara probleme... observ,dupa ce ca ti-ai aratat muschii in poze pe forum,nu contenesti a te lega de fizicul unuia sau altuia....Chiar te bazezi pe ceva sau doar pe impresia ce ar face-o vreunui copil de 15ani fizicul tau datorat multelor ore de tras la sala ?(fara discutie,e de apreciat faptul ca muncesti cu fiarele sa arati bine,insa...)
Pacat de atitudinea asta a ta, pacat de faptul ca in rest ai un limbaj civilizat si respectuos insa simti nevoia sa dai cu batu-n balta din cand in cand...

Scuze daca am fost un pic acid...fara intentie,asa au iesit frazele

Ma, chiar nu are rost sa te bagi, stim noi mai bine problemele cu care ne confruntam. Daca nu cunosti detaliile te rog mult, nu te baga pt ca daca ai afla mai multe s-ar putea sa-mi dai dreptate. Cat despre orele de tras la sala si copiii de 15 ani...hai sa fim seriosiBuna gluma, dar cam de tufish.

Iar comparatia era facuta in antiteza cu NHT-ul, care, chiar este un animal destul de maricel.
Rabanne is offline   Reply With Quote
Old 12-08-07, 15:43   #36
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Mai Rabanne daca tu cand spui "baiat frstrat" de referi la Maier esti total pe dinafara....momentan omu` are pe strada cel mai tare Urs .....si astept raspuns la problema asta.

A doua problema e ca eu nu sunt in nici un fel de competitie cu tine....singura mea problema cu tine si nu numai e ca de multe ori tu si altii incercati sa vindeti gogosi pe net si nu numai.Eu m-am luat de tine in momentul in care tu intri pe un topic si afirmi ca se pot scoate peste 300CP dintr-un LET stock mai putin intercoolerul si axele....si ca pistoanele de fabrica rezista la presiuni de 1.4-1.5 BAR.....nimic mai eronat.....intr-adevar or sa reziste dar 2-3 curse dupa care cand intreaba proprietarul masinii de ce s-au topit pistoanele sau de ce s-au strambat bielele o sa-i spui ca a avut uzura in motor sau ca avea batai in biele.....sau x argumente...

Nu spun ca stiu cum se face un soft bun,dar am schimbat la masina mea cateva si am testat masina de atatea ori ca nu mai stiu numarul,incat am reusit sa-mi dau seama cum trebuie sa lucreze un soft bun si ce conteaza la un soft bun....si mai ales ce parametri trebuiesc respectati atunci cand faci asa ceva....

Legat de modul in care i-am raspuns lui YCSNHTnumai frustrarea din tine vede obraznicie in acel post.....pur si simplu m-am adresat direct unei persoane pe care nu o cunosc si i-am explicat ca eu si cealalta persoana vizata de raspunsul lui,stim despre ce si cine vorbim.....nimic mai mult.


Faptul ca o dai in smardoiala nu poate decat sa demonstreze cat de redus poti fi cateodata.....care-i faza cu fizicul????Tragi de fiare,problema ta....mie imi plac p.i.z.d.e.l.e berea buna si vinars-ul.....dar nu vad ce legatura au acestea cu ce discutam noi aici......

Asa anonim cum sunt eu la cursele de la mare am batut doua masini cu foarte mari pretentii iar modificarile de care vorbesti tu fara sa stii de fapt ce vorbesti constau in:-evacuare
-intercooler+traseu
-ambreiaj sport
-un soft facut intr-o ora in dimineata dinnaintea curselor
-biele forjate
-pistoane forjate
Tot cea ai vazut tu pe topicul meu,adica injectoare,regulator,pompa,turbina,wastegate....in ca nu sunt montate pe masina si nici nu au fost vreodata.


Legat de "voi" nu stiu dspre ce vorbesti pentru ca eu vorbeam despre tine nu despre "voi".......iar la faza cu rachetele vezi cel mai tare Urs din Bucuresti si revino-ti.....


PS.Nu vad ce avem noi doi de lamurit,pentru mine esti unu` care incearca din cand in cand sa vanda gogosi celor care nu cunosc.....si atat,dar daca insisti e posibil sa fiu curios sa aud ce ai de spus.


PS1.Adu-ti aminte Loganul 1.6 16v care dupa o resoftare de mai multe sute de E.....ajunsese de la 105CP stock la uriasa performanta de 104CP +cativa NM cuplu.....

Repet....nu sunt unul care stie dar din greseala se pricepe.....

LOOOOL!Sunt curios cum arata femeile care umbla cu tine si care sunt calitatile care le vad la tine)))POate dupa mult vin din ala de care zici tu te-or vedea vreun Ricky Martin))Da ma rog, e asa cum zici tu, eu doar glumesc aici. Pana una alta orice gluma are un sambure de adevar. Cat despre frustrarea mea sau cat de redus sunt, uita-te in oglinda, uita-te la ce conduci, uita-te cum te imbraci, numara-ti banii din buzunar, uita-te la femeile cu care umbli si atunci intreaba-te daca chiar poti purta o discutie de la egal la egal cu mine. Inteleg, suntem oameni, radem, glumim, ne intzepam, dar deja te intreci cu gluma. MI-a zis Ilie ca nu prea te duce capul, incep sa-l cred. La fel si legat de treaba cu Loganul, ai mancat acelasi *** la Morgan, l-am sunat pe om si l-am pus pe speaker sa-l auzi, cel mai multumit om din lume, a lasat masca un forum intreg cu filmele facute cu acea masina, te-a facut prost si pe tine si pe toti cei care mananca rahat aiurea de masina lui, om despre care spuneai ca iti este prieten. Chiar nu ai priceput de pe atunci ca esti total pe langa? Te inteleg, ai o problema cu mine, te mananca pielea, nu stiu exact ce anume cauti, dar daca vrei ceva de la mine si faci referire la persoana mea pe un forum public, hai s-o tratam direct, fatza in fatza, ca sa nu mai iasa vorbe aiurea, ce zici?Smardoiala sau nu, nu te-am chemat sa-ti tai gatul, nu te-am chemat sa-ti rup oasele, ti-am spus doar ca trebuie sa ne vedem sa punem anumite aspecte la punct, civilizat, ca oamenii. In zilele ce urmeaza iti promit ca o sa trec pe la autotest sa purtam o discutie tu cu mine si cu katty pentru ca deja discutiile astea ajung prea departe.


Nu cunosc nici un Maier, si nu fac nici o referire la alte persoane, decat la tine.
Rabanne is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 06:32   #37
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by Rabanne View Post
LOOOOL!Sunt curios cum arata femeile care umbla cu tine si care sunt calitatile care le vad la tine)))POate dupa mult vin din ala de care zici tu te-or vedea vreun Ricky Martin))Da ma rog, e asa cum zici tu, eu doar glumesc aici. Pana una alta orice gluma are un sambure de adevar. Cat despre frustrarea mea sau cat de redus sunt, uita-te in oglinda, uita-te la ce conduci, uita-te cum te imbraci, numara-ti banii din buzunar, uita-te la femeile cu care umbli si atunci intreaba-te daca chiar poti purta o discutie de la egal la egal cu mine. Inteleg, suntem oameni, radem, glumim, ne intzepam, dar deja te intreci cu gluma. MI-a zis Ilie ca nu prea te duce capul, incep sa-l cred. La fel si legat de treaba cu Loganul, ai mancat acelasi *** la Morgan, l-am sunat pe om si l-am pus pe speaker sa-l auzi, cel mai multumit om din lume, a lasat masca un forum intreg cu filmele facute cu acea masina, te-a facut prost si pe tine si pe toti cei care mananca rahat aiurea de masina lui, om despre care spuneai ca iti este prieten. Chiar nu ai priceput de pe atunci ca esti total pe langa? Te inteleg, ai o problema cu mine, te mananca pielea, nu stiu exact ce anume cauti, dar daca vrei ceva de la mine si faci referire la persoana mea pe un forum public, hai s-o tratam direct, fatza in fatza, ca sa nu mai iasa vorbe aiurea, ce zici?Smardoiala sau nu, nu te-am chemat sa-ti tai gatul, nu te-am chemat sa-ti rup oasele, ti-am spus doar ca trebuie sa ne vedem sa punem anumite aspecte la punct, civilizat, ca oamenii. In zilele ce urmeaza iti promit ca o sa trec pe la autotest sa purtam o discutie tu cu mine si cu katty pentru ca deja discutiile astea ajung prea departe.


Nu cunosc nici un Maier, si nu fac nici o referire la alte persoane, decat la tine.

Bai basagule....daca vrei sa stii ce femei umbla cu mine- pline de bani si moarte dupa ****.....

De condus ,conduce fiecare ce are si ce poate....nu-mi aduc aminte sa te fi vazut in vreun SLR .....cu toate ca sunt ferm convins ca zilnic eu conduc o masina mult mai tare ca ce ti-au cumparat tie parintii chiar daca nu este a mea....

Recomand sa nu-l mai bagi pe Ilie in discutia asta pentru ca omu` habar nu are ca-l pomenesc toti retardatii...eu unul chiar il respect pentru ceea ce face si ce a facut pentru mine si ma indoiesc ca ar fi afirmat despre mine ceea ce spui tu...

Legat de Vali si Loganul respectiv ....filmele cu care a uimit acel forum sunt facute dupa ce a cumparat o axa cu 300E si o evacuare de la Powersprint sau Miltec(nu pot spune cu exactitate acum)...iar omu` nu a spus nimic cand eram la Morgan pentru ca el cumparase softul pe vreo 400+E de la o persoana cu care avea afaceri de foarte mult timp si pentru el treaba asta era egal cu 0......masina aia a scos 123CP abia dupa ce au fost schimbate axa si evacuarea +resoftare....si spune-mi tu daca se merita sa platesti peste 1000E ca sa castigi 18CP la un LOGAN........


In zilele urmatoare eventual poti merge din nou la sala....in rest vad ca te pasioneza fizicul meu si felul in care ma imbrac...esti gay sau care-i treaba???

Ce rahat sa clarific eu cu tine ????Dpa mine sti un basag care a cumparat 3 CD-uri cu softuri piratate din Ungaria si acum se da mare chip-tunner....

Daca vrei smecherie ...eu pun la bataie motorul meu LET cu pistoane+biele forjate,turbina T3/T4,injectoare de 525cm,pompa de 11.2Bar,regulator,intercooler+traseu,evacuare 63mm......scoate tu 350CP din motorul asta la minim 6000RPM si pana la 7500RPM sa nu pierd mai mult de 20CP.....un cuplu de minim 450NM.....cu un AFR de 12.4 si EGT de maxim 800 si o sa te cred ca stii sa faci softuri si o sa-ti platesc cat ceri pentru el......

Pana atunci cauta sa vinzi gogosi pe pe la Obor ca aici sunt cativa care nu prea halesc gainarii.....


PS.Am inteles ca te spargi in figuri de judo si prietenii cu Soric si altii....
PS.1 Viata e mult mai complicata de cat crezi tu si lumea mult mai mica de cat ai tu impresia.....

Bafta.
__________________

Last edited by lascarica; 13-08-07 at 13:43.
GTA is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 09:33   #38
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Bai basagule....daca vrei sa stii ce femei umbla cu mine- pline de bani si moarte dupa ****.....

De condus ,conduce fiecare ce are si ce poate....nu-mi aduc aminte sa te fi vazut in vreun SLR .....cu toate ca sunt ferm convins ca zilnic eu conduc o masina mult mai tare ca ce ti-au cumparat tie parintii chiar daca nu este a mea....

Recomand sa nu-l mai bagi pe Ilie in discutia asta pentru ca omu` habar nu are ca-l pomenesc toti retardatii...eu unul chiar il respect pentru ceea ce face si ce a facut pentru mine si ma indoiesc ca ar fi afirmat despre mine ceea ce spui tu...

Legat de Vali si Loganul respectiv ....filmele cu care a uimit acel forum sunt facute dupa ce a cumparat o axa cu 300E si o evacuare de la Powersprint sau Miltec(nu pot spune cu exactitate acum)...iar omu` nu a spus nimic cand eram la Morgan pentru ca el cumparase softul pe vreo 400+E de la o persoana cu care avea afaceri de foarte mult timp si pentru el treaba asta era egal cu 0......masina aia a scos 123CP abia dupa ce au fost schimbate axa si evacuarea +resoftare....si spune-mi tu daca se merita sa platesti peste 1000E ca sa castigi 18CP la un LOGAN........


In zilele urmatoare eventual poti merge din nou la sala....in rest vad ca te pasioneza fizicul meu si felul in care ma imbrac...esti gay sau care-i treaba???

Ce rahat sa clarific eu cu tine ????Dpa mine sti un basag care a cumparat 3 CD-uri cu softuri piratate din Ungaria si acum se da mare chip-tunner....

Daca vrei smecherie ...eu pun la bataie motorul meu LET cu pistoane+biele forjate,turbina T3/T4,injectoare de 525cm,pompa de 11.2Bar,regulator,intercooler+traseu,evacuare 63mm......scoate tu 350CP din motorul asta la minim 6000RPM si pana la 7500RPM sa nu pierd mai mult de 20CP.....un cuplu de minim 450NM.....cu un AFR de 12.4 si EGT de maxim 800 si o sa te cred ca stii sa faci softuri si o sa-ti platesc cat ceri pentru el......

Pana atunci cauta sa vinzi gogosi pe pe la Obor ca aici sunt cativa care nu prea halesc gainarii.....


PS.Am inteles ca te spargi in figuri de judo si prietenii cu Soric si altii....
PS.1 Viata e mult mai complicata de cat crezi tu si lumea mult mai mica de cat ai tu impresia.....

Bafta.
caterinca maxima...da' eu nu am inteles ce e ala BASAG????

Last edited by lascarica; 13-08-07 at 13:44.
yoda is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 10:44   #39
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Nea Rabanne uite mosule ce zice Vali...baiatul cu Loganul....asta ca sa nu mai arunci cuvinte fara sa le rumegi innainte.........





edy: auzi mah......ce evacuare ai pus tu pe Loganul ala gri16v..??
stoica.valentin: serpisori de la supersprint, iar restul facut la aia de la borla
edy: si ce axa??
stoica.valentin: cat cams
edy: ce bani axa si evacuarea completa??
stoica.valentin: scump
edy: cat..??
stoica.valentin: 400 euro axele si cam tot atat si serpisorii
edy: si restul evacuarii??
stoica.valentin: 4.000.000 lei
edy: aha...si softul cat te-a costat???
stoica.valentin: pai am cumparat un calculator de la uni 3.000.000
BUZZ!!!
stoica.valentin is using a different version of Yahoo! Messenger. Certain features may be unavailable.

stoica.valentin: am fost putin plecat
edy: ok
edy: cat a costat softul masinii??
stoica.valentin: am luat calc cu tot cu soft
edy: cu 3mil mah???
stoica.valentin: da am
stoica.valentin: ma
stoica.valentin: 3.000.000
stoica.valentin: l-am luat de la niste baieti de la dacia
edy: de la cine...Rabanne cumva???
edy: aaaa
edy: pai si softul ala de la Rabanne??
stoica.valentin: da ma.....de ala am uitat
edy: cat te-a costat mah ala si cat a scos masina cu evacuarea si axele..???
stoica.valentin: de la 105 la 123cp
edy: $???
stoica.valentin: adica
edy: cati bani??
stoica.valentin: pai cat ti-am spus pana cum
stoica.valentin: cam 1000 euroi
edy: lasa mah ce ai cumparat ...cat a costat doar softul ala facut de Rabanne??
stoica.valentin: la rabane cam 100-150 euro
stoica.valentin: 400 am dat pe o alta combinatie
edy: 400 ai dat pe el de unde l-ai luat tu ..nu???
stoica.valentin: **** a avut un soft , nu stiu de la cine si cum , iar atunci cand am facut masina am crezut si eu si el ca totul o sa fie ok , pe urma am vazut ca nu e asa ok . Platisem pentru softul care trebuia la axele alea cam 400 euro , dar vazand ca nu merge am luat altele de la **** in contul banilor pentru ca tot voiam eu cate ceva de la el
edy: Adica tu aveai softul respectiv cand a scos masina 104 cp la Cata....si dupa ce ai schimbat axele si evacuarea cine a facut softul tot rabanne sau ai ramas cu acelasi soft??
stoica.valentin: cand a scos masina 104 cai rabane facuse softul
stoica.valentin: si masina era de serie
stoica.valentin: dar cu cine te certi tu acolo?
edy: cu nentu` Rabane.......se lauda ca face din cacat bici si ca face si plici si ca masina ta cu softul lui a darmat un forum intreg...
stoica.valentin: adica...cu 104 cai?
stoica.valentin: singura dif e ca pleca mai de jos, dar doar atat
edy: pai aia incerc sa aflu de la tine...cine a facut softul final...si pe ce bani??
stoica.valentin: ala final tot rabane l-a pus pe masina
edy: in aceeasi bani care i-ai platit initial...banuiesc...
stoica.valentin: dar mie nu imi plac discutiile de genul asta asa ca ma voi abtine de la orice comentariu
stoica.valentin: da
edy:
stoica.valentin: sti ca nu imi plac discutiile astea acide
edy: uite ce zice omu` ca i-ai spus tu la telefon... La fel si legat de treaba cu Loganul, ai mancat acelasi *** la Morgan, l-am sunat pe om si l-am pus pe speaker sa-l auzi, cel mai multumit om din lume, a lasat masca un forum intreg cu filmele facute cu acea masina, te-a facut prost si pe tine si pe toti cei care mananca rahat aiurea de masina lui, om despre care spuneai ca iti este prieten.
stoica.valentin: dar de ce vb asa de urat?
edy: Adica sa inteleg ca tu m-ai facut pe mine prost???
stoica.valentin: ma lasi !!!!!
stoica.valentin: cand am fost eu pe speaker sa te fac pe tine prost?
stoica.valentin: nu te-am facut niciodata asa......
stoica.valentin: sorry
edy: ok...scuza-ma dar m-a enervat la culme...
edy: Auzi...crezi ca pot sa fac publica discutia mai putin numele lu` ****....???Asta ca sa clarific treaba ca omu` o da deja in amenintari si alte d-alea..????
stoica.valentin: nu il baga pe **** in discutie pentru ca el nu a avut nimic cu nimeni , a vrut doar sa faca o treaba buna si din cauza asta s-a certat cu rabane
edy: am zis MAI PUTIN NUMELE ****
edy:
edy: CE AM DISCUTAT LEGAT DE MASINA
stoica.valentin: da ma , poti sa spui ce vrei , oricum softul lui rabane mi-a luat un cal putere, nu mi-a dat
edy:
edy: ok..
GTA is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 11:43   #40
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

bine-bine de basag...ce e ala?!
yoda is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 12:45   #41
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

sa-nnebunesc ... o sa ii zic la bunica-mea sa lase telenovelele sa intre pe forum ca e mai katerinka ... Fernando e mic copil ...
Morro is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 12:57   #42
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Ma abtin de la orice comentariu)))Retardat este un cuvant mult prea docil pentru a te descrie Ne vedem in autovit, chiar ai intrecut masura cu mult, se rezolva, sa fii sigur de asta!
Rabanne is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 13:00   #43
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by Rabanne View Post
Ma abtin de la orice comentariu.Ne vedem in autovit, chiar ai intrecut masura cu mult, se rezolva, sa fii sigur de asta!
Asa credeam si eu......chiar nu vad ce ai mai avea de comentat.

Salut.
GTA is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 13:48   #44
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Va rog fiti rezonabili !
Incercati sa folositi si pm.-ul pentru a nu va face de ras prin violenta verbala in fata unui forum intreg. Se putea si fara exemple de genul celui de mai sus(parinti),unde pot apare confuzii regretabile.
Multumesc pentru maturitatea ce-o veti arata.
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 13:57   #45
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: bmw 325 turbo vs 300 cp

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Va rog fiti rezonabili !
Incercati sa folositi si pm.-ul pentru a nu va face de ras prin violenta verbala in fata unui forum intreg. Se putea si fara exemple de genul celui de mai sus(parinti),unde pot apare confuzii regretabile.
Multumesc pentru maturitatea ce-o veti arata.
Personal i-mi cer scuze pentru faza respectiva....am sarit calul si sincer mi-a parut rau de ceea ce am spus .

In rest nu retrag nici un cuvant din ce am afirmat.
GTA is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -