Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 18-12-04, 23:19   #1
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default m power vs rs power

provoc toate bmw-urile sau mai bine spus toate m-urile
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 19-12-04, 16:00   #2
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

chiar m5 asta nou !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 19-12-04, 16:04   #3
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

da chiar m5 asta nou mam dat deja cu m5 nou aici
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 19-12-04, 17:25   #4
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Si cum sta traeba am inteles ca tu ai 480 de cp !
hai zi repede .... sau pune un film daca mai ai !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 19-12-04, 19:11   #5
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

pot sa pun pariu ca ii un rs4 de serie nu?
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 05:13   #6
guci

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 29
Default bmw M

oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!
guci is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 13:28   #7
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

eu am vazut rs4 / am simtit rs4 .... da , ii e frica lu cata sa vina , ca si-o fura.... aveti de invatat de la omu` asta .... se da de placere/curiozitate ...

insa , pana vine el... fii sigur ca sta acolo de frica sa nu si-o ia prin buc de la vreunu
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 14:15   #8
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :d

guci nu e nevoie sa vb auierea cauta pe forum poze cu masina lui cata !
Nu e un om care se lauda !
Iar cata nu cred sincer ca un rs4 de serie are ceva de comentat in fata unui M5 e60 ! dar daca tu crezi e bine.......... si oricum daca e vb de al tau e discutabila treaba !
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 14:40   #9
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: bmw M

Quote:
Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!
Cum intrebi tu.. cine a vazut RS4 pe pista in Romania putem sa intrebam si noi... cine l-a vazut pe guci pe pista in Romania

Sunt curios daca tu ai face drumul Germania-Romania pentru o legala in Romania, tare sunt curios...

Cat despre RS4 ala... am avut ocazia sa apas si eu pedala de acceleratie... pacat ca era suspendat in service :P
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 23:59   #10
Aki

Stage 4
 
Aki's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 224
Default Re: bmw M

Quote:
Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!
Daca l-ai fi cunoscut ti-ai fi dat seama ca nu este genul de om care sa se laude
Cata asteptam si noi filmul...daca ai facut vreunul
See ya!
__________________
www.asigurari-instant.ro
Aki is offline   Reply With Quote
Old 21-12-04, 03:38   #11
NSL_M3CABRIO

Stage 1
 
NSL_M3CABRIO's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

te astept tati in bucuresti....



M-Power---rulez
NSL_M3CABRIO is offline   Reply With Quote
Old 21-12-04, 10:52   #12
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: bmw M

Quote:
Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!
acum ma bag si eu in seama cu riscul de a ma injura proprietarul lui RS!

am vazut la cineva acasa un filmuletz cu acest RS4 vs maserati coupe (maserati era sigur, nu mai stiu modelul) si spuneti-mi sincer, cine credeti ca a castigat???
VA ZIC EU si din mers si dupa loc, a rs4 a mancat pamantul iar maserati abia daca pleca dupa loc, bine acum depinde si de indemanarea+experienta fiecaruia, dar totusi mai toate filmuletele care le-am vazut cu acel audi m-au impresionat foarte tare!
si inca ceva: toti care il cunosc cu adevarat pe RS4 stiu ce ii poate pielea si ce facea acea \"masinuta\"

PS: eu nu il cunosc pe proprietar, sa nu ma intelegeti gresit
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 22-12-04, 13:40   #13
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
te astept tati in bucuresti....



M-Power---rulez
YFR'ule dc il astepti ca tureaza motorul nebun v6 biturbo si tie iti cade puntea spate de frica cand aude turbinele cum urla !
Serios acum nu ai ce sa faci omule masina lui e tare rau de tot 310/320 vMax )
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-04, 17:46   #14
NSL_M3CABRIO

Stage 1
 
NSL_M3CABRIO's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Turbo110\"
Quote:
Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
te astept tati in bucuresti....



M-Power---rulez
YFR'ule dc il astepti ca tureaza motorul nebun v6 biturbo si tie iti cade puntea spate de frica cand aude turbinele cum urla !
Serios acum nu ai ce sa faci omule masina lui e tare rau de tot 310/320 vMax )

tati... nu te mai agita... nu ai de unde sa stii ce se ascunde sub o ccapota... poate un compresor... poate o turbina... chiar un charger... nu!?.... sa nu ii plece scrisu la rs de frica...
NSL_M3CABRIO is offline   Reply With Quote
Old 22-12-04, 17:56   #15
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Offfff ce am zis eu ce ai inteles tu !
Oricum mai tare A4 decat BMW 3 )
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -