Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   m power vs rs power (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2994-power-vs-rs-power.html)

catalin rs4 18-12-04 23:19

m power vs rs power
 
provoc toate bmw-urile sau mai bine spus toate m-urile :D

Turbo110 19-12-04 16:00

:D
 
chiar m5 asta nou !

catalin rs4 19-12-04 16:04

da chiar m5 asta nou :D mam dat deja cu m5 nou aici :twisted:

Turbo110 19-12-04 17:25

:D
 
Si cum sta traeba am inteles ca tu ai 480 de cp !
hai zi repede .... sau pune un film daca mai ai !

catalin rs4 19-12-04 19:11

pot sa pun pariu ca ii un rs4 de serie nu? :?

guci 20-12-04 05:13

bmw M
 
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!

EvLSant0S 20-12-04 13:28

eu am vazut rs4 / am simtit rs4 .... da , ii e frica lu cata sa vina , ca si-o fura.... aveti de invatat de la omu` asta .... se da de placere/curiozitate ...

insa , pana vine el... fii sigur ca sta acolo de frica sa nu si-o ia prin buc de la vreunu :) :) :) :)

Turbo110 20-12-04 14:15

:d
 
guci nu e nevoie sa vb auierea cauta pe forum poze cu masina lui cata !
Nu e un om care se lauda !
Iar cata nu cred sincer ca un rs4 de serie are ceva de comentat in fata unui M5 e60 ! dar daca tu crezi e bine.......... si oricum daca e vb de al tau e discutabila treaba !

B|shOp-VR6 20-12-04 14:40

Re: bmw M
 
Quote:

Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!

Cum intrebi tu.. cine a vazut RS4 pe pista in Romania putem sa intrebam si noi... cine l-a vazut pe guci pe pista in Romania :lol:

Sunt curios daca tu ai face drumul Germania-Romania pentru o legala in Romania, tare sunt curios...

Cat despre RS4 ala... am avut ocazia sa apas si eu pedala de acceleratie... pacat ca era suspendat in service :P

Aki 20-12-04 23:59

Re: bmw M
 
Quote:

Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!

Daca l-ai fi cunoscut ti-ai fi dat seama ca nu este genul de om care sa se laude :!:
Cata asteptam si noi filmul...daca ai facut vreunul :wink:
See ya!

NSL_M3CABRIO 21-12-04 03:38

te astept tati in bucuresti.... :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:



M-Power---rulez :twisted:

alexutzu 21-12-04 10:52

Re: bmw M
 
Quote:

Originally Posted by \"guci\"
oricine poate provoca,
cine a vazut RS4 pe pista in Romania?
de ce nu a venit?
si-o fura?
poate s-a dat cu un 525 nou cu pachet M?
laudele astea, batele sa le bata!

acum ma bag si eu in seama cu riscul de a ma injura proprietarul lui RS!

am vazut la cineva acasa un filmuletz cu acest RS4 vs maserati coupe (maserati era sigur, nu mai stiu modelul) si spuneti-mi sincer, cine credeti ca a castigat???
VA ZIC EU si din mers si dupa loc, a rs4 a mancat pamantul iar maserati abia daca pleca dupa loc, bine acum depinde si de indemanarea+experienta fiecaruia, dar totusi mai toate filmuletele care le-am vazut cu acel audi m-au impresionat foarte tare!
si inca ceva: toti care il cunosc cu adevarat pe RS4 stiu ce ii poate pielea si ce facea acea \"masinuta\"

PS: eu nu il cunosc pe proprietar, sa nu ma intelegeti gresit

Turbo110 22-12-04 13:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
te astept tati in bucuresti.... :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:



M-Power---rulez :twisted:

YFR'ule dc il astepti ca tureaza motorul nebun v6 biturbo si tie iti cade puntea spate de frica cand aude turbinele cum urla !
Serios acum nu ai ce sa faci omule masina lui e tare rau de tot 310/320 vMax :))

NSL_M3CABRIO 22-12-04 17:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Turbo110\"
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
te astept tati in bucuresti.... :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:



M-Power---rulez :twisted:

YFR'ule dc il astepti ca tureaza motorul nebun v6 biturbo si tie iti cade puntea spate de frica cand aude turbinele cum urla !
Serios acum nu ai ce sa faci omule masina lui e tare rau de tot 310/320 vMax :))


tati... nu te mai agita... nu ai de unde sa stii ce se ascunde sub o ccapota... poate un compresor... poate o turbina... chiar un charger... nu!?.... sa nu ii plece scrisu la rs de frica... :lol: :lol: :lol: :lol:

Turbo110 22-12-04 17:56

:D
 
Offfff ce am zis eu ce ai inteles tu !
Oricum mai tare A4 decat BMW 3 :)) :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning