mai cazan !
eu cred ca ti-am spus deja ca poti sa te arati la vic ... cred ca tu esti cel cu tastatura ... pt ca de cand am revenit in ro am fost cam mereu la vic si am fost destul de activ .... deci nu cred ca eu ma ascund dupa tastatura !
hai nu mai posta pe aici si arata-te si tu o data la vitoriei ca ma seci cu jmekeria ta ...
astept sa te vad la volan , nu la tastatura !
inclusiv diseara ma gasesti , clar ?
pa !
ps - Anami .... nu stiu de unde ai aparut pe aici , insa esti in plus ... stii ? noi vorbeam de lucruri serioase ... chestii cu masini adevarate ....
cand o fi campionatul de NFS Underground stai linistita ca te anuntam !