![]() |
sa-mi arati si mie o Dacia sa faca ce spui tu.
facand o comparatie pret/calitate cred ca te inseli amarnic. se vede ce habar aveti .................. |
sunt tare curios sa va vad in persoana, m-ai ales pe tipu cu golful diesel.
|
de ce tinere ? vrei sa faci o provocare si ti-e rusine sa o faci online sau ce ? eu te astept cu drag la Victoriei incepand cu 5-6 ian aproape zilnic ....
deci iti poti sadisface curiozitatea relativ usor ... si nu mai vrea tu sa ma vezi asa in special pe mine pt ca imi plac fetele ... deci nu ai sanse la mine ! |
baaaaa .... eu acum am vazut ca tu faci aici un versus cu mine ! :)))
vezi ca e un loc special pt asa ceva ... si nici nu cred ca iti dai seama care ... asa ca iti spun eu ... ceva de genul arena ... sa nu te bagi la versus pt ca acolo e pt masini ... si ia zi-mi si mie .... ai ceva de impartit cu mine ? sau care e problema ? asa ca sa stiu si eu pe ce pozitie ma aflu ! |
oare de ce te simti asa de important.
as vrea sa vad daca esti si in realitate asa de 'smecher'. tastatura va da incredere? cand o aveti in fata sunte-ti plini de voi. |
eu am mutat posturile voastre aici... e vre'o pb.???? :evil:
|
Re:
Quote:
\"sunte-ti\" invata sa .... si dupa aia ia-te de ei ... ;) |
mai cazan !
eu cred ca ti-am spus deja ca poti sa te arati la vic ... cred ca tu esti cel cu tastatura ... pt ca de cand am revenit in ro am fost cam mereu la vic si am fost destul de activ .... deci nu cred ca eu ma ascund dupa tastatura ! hai nu mai posta pe aici si arata-te si tu o data la vitoriei ca ma seci cu jmekeria ta ... astept sa te vad la volan , nu la tastatura ! inclusiv diseara ma gasesti , clar ? pa ! ps - Anami .... nu stiu de unde ai aparut pe aici , insa esti in plus ... stii ? noi vorbeam de lucruri serioase ... chestii cu masini adevarate .... cand o fi campionatul de NFS Underground stai linistita ca te anuntam ! :wink: |
touche :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
HAHAHHAHAHAHHA cAPAC !!!!!!!!!!!!! ATAAAAAAAAT !!!!!!!! :) :) :) :) respect !!!!!!!!!!! |
pardon.
poate, daca stai frumos. |
Re:
Quote:
Fa-ma si pe mine sa inteleg? Ce nu iti place la oamenii aia? Parerea mea este ca daca se ascunde vreunul dintre voi...TU ESTI ACELA! :!: :idea: |
auzi ma cazan ?
eu am impresia ca nu prea stii pe ce lume te aflii ... hai sa iti clarific eu situatia ! noi suntem cei care stau in victoriei si vorbesc despre motoare si cate o data se mai si dau ( la legale , absolut ) daca nu esti capabil de a intelege acest aspect , atunci te rog frumos vino la victoriei si totul se va clarifica .... si inceteaza sa cauti victoriei pe internet pentru ca nu acolo suntem .... poate daca iti rogi frumos parintii te vor scoate si pe tine la aer si vei vedea lumea de dincolo ... de dincolo de geamul camerei tale ! asa ca mai subtire cu posturile pe internet , ca nu am timp sa raspund la prostii ...cu alte cuvinte mai lasa-ne si du-te si cauta un club de pietoni ! soferule ! |
aerocazan....put your money where your mouth is...si rezolvati odata
|
sev - moartea asfaltului...marele maestru al masoneriei soselelor :))
lasa-i ba in pace nu-i te mai chinui cu toti inaptii! Cristi sunt cu FMM in caz ca nu stii nickul meu |
| All times are GMT +2. The time now is 13:44. |
- Copyright 2026 4Tuning