Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-05, 09:54   #1
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default HolySoul vs TheSinner

Te provoc la o cursa de indemanare , viteza , sprint sau orice vrei tu .


daca tot am vazut ca te iei de masina mea probabil ar fi mai bine sa-mi demonstrezi in realitate cum sta treaba .. cum imi dai tu FUMU ala gros de cielo in ochi ..

P.S. vii cu masina ta nu ca a altuia .. pune-ti ce vrei pe ea .. eu stock o las ca oricum n-ai sanse sa-ti vad eu fumu tau ... doar sa o am parcata .
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 03-02-05, 14:03   #2
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Cu parere de rau proprietarul Ecotec sa se pregateasca sa guste fum de coreean, oricum, nu e prea innecacios, are gust dulce, cel putin asa mi-au zis proprietarii de Dacii cand i-am executat cu Tico.
  Reply With Quote
Old 03-02-05, 14:07   #3
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
Cu parere de rau proprietarul Ecotec sa se pregateasca sa guste fum de coreean, oricum, nu e prea innecacios, are gust dulce, cel putin asa mi-au zis proprietarii de Dacii cand i-am executat cu Tico


Forta coreea! Voi nu stiti ce masini pot face coreeni astia!
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 03-02-05, 15:12   #4
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

ba stim! dalea cu radiocomanda am si io una acasa!!!
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-05, 19:28   #5
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

deocamdata nu o raspuns provocarii ...
... simt oleaca de frica ? sau ce ?
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 03-02-05, 22:47   #6
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

eu pariez pt HolySoul
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 08:22   #7
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
deocamdata nu o raspuns provocarii ...
... simt oleaca de frica ? sau ce ?
domnu' Holysoul sau cum te numesti .. vad ca deja prinzi curaj nu gluma
cand ai venit la intalnirile noastre spuneai ca nici nu stii sa conduci masina si acuma vad ca provoci lumea la liniutze ... chestia asta este imbucuratoare dar tot odata suparatoare ....

ok s-a mai luat cineva de tine si se pare ca i-ai raspuns foarte urat .. s-a simtit lipsa fair-playului ........ se pare ca asha se joaca prin Vaslui pe acolo de unde esti tu .. pacat ca te vedeam om de treaba ...

si acum lasand offtopicul la oparte din cate stiu eu tu ai 100 de CP si Cielo d-nului TheSinner are in jurul lui 80 .... nu crezi ca beneficiezi de un avantaj ?? ce ar fi sa te iei de cineva de masura masinii tale ......

prin sfarsit de februarie sau inceput de martie cand sper eu zapada se va sfarsi va fi intalnire auto in iasi .... sper sa fii de fata si sa-ti masori puterile ... sau daca nu la sfarstiul primaverii cand vor fi curse la iasi si vei putea concura LEGAL la curse si vom putea vedea de ceea ce esti in stare
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 08:55   #8
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

noroc de Epox ca mi-a aratat topicul asta...
==
sufletel... vaca mea din coreea .. montata pe la craiova .. are 85 Cp si duce suta in 11.5 ... vb lui Epox.. ne vedem la legale in primavara.. pana atunci... iti doresc numai bine
==
ps: vb lu bogdan... cate ture duce masina ta pana se balbaie?
__________________

NU tolerez prostia si ipocrizia. Deci n-am treaba cu tine !

Vand 17" 5x120: https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...atch-17-a.html
TheSinner2 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 09:07   #9
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

yeap .. do it LEGAL !!!!!!!

parca asta incearca lumea sa zica ..... cand vor fi cursele de la Iasi .. va promit ca voi fi primul care va va anunta si poate va dau eu startul .. pana atunci .... drum fara evenimente si atentie la vremea de afara ... un sofer fara experienta poate pati multe
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 09:09   #10
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
eu pariez pt HolySoul
lasa pariurile deoparte ...... macar egaleaza cantitatea inainte de a paria
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 16:35   #11
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
si acum lasand offtopicul la oparte din cate stiu eu tu ai 100 de CP si Cielo d-nului TheSinner are in jurul lui 80 .... nu crezi ca beneficiezi de un avantaj ?? ce ar fi sa te iei de cineva de masura masinii tale ......

un sofer fara experienta poate pati multe
1. TheSinner s`a luat primul de HolySoul asa ca.. ma abtin.
2. Chiar aseara am mers de la Iasi la Vaslui cu HolySoul si am intrat in derapaj pe cand aveam aprox. 120 km/h. Nu a durat mult, am scapat cu bine. O sa punem mai tarziu si filmuletele de aseara (din pacate, n-am prins derapajul.. dar o sa punem ca sa vezi si tu cum era drumul, cu ce viteza mergeam si cat de \"neexperimentat\" e HolySoul ).. asa ca..
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 17:03   #12
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

HolySoul va castiga sigur

tie , epox HolySoul iti va da fum nu tu lui
epox nu are rost sa sti , asta datorita masini pe care o are HolySoul si indemanarea lui
da oricum va puteti distra putin , ai dreptul la incercare

eu zic ca nu are nimic daca el e mai modest si nu se increde cu ce stie el

HolySoul mergi mai departe nu ii baga in seama pe cei care vor sa te descurajeze si sa iti puna bete in roate
__________________
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 17:34   #13
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MaF|OtU\"

HolySoul mergi mai departe nu ii baga in seama pe cei care vor sa te descurajeze si sa iti puna bete in roate
lool voua daca va zice careva ceva de rau inseamna ca ar trebui sa va descurajeze ??
mai nene voi sunteti mai manelisti decat mine .... numai dushmani si bete-n roate aveti ca sa nu zic in alta parte ....

oricum ati auzit raspunsul lui the sinner : DO IT LEGAL !!!!
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 17:39   #14
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

care voua ma ?
sper ca nu tea-i referit la ce ma gandesc eu
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 20:05   #15
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

eu stiu la ce dracu te gandesti tu ?
nu-s mama homida ca sa ghicesc in ghioc ....
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -