Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-08, 02:07   #886
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

desi imi remediasem problemele de la braila, de 1 mai nu ai venit la mare,dar au trecut aproape 5 luni si tot astept sa ne vedem intr-un cadru legal sa vedem pana la urma care e mai rapid...ar fi pacat ca lumea sa creada ca tot eu sunt las
ma onorezi pepy la pitesti ca la buzau nu te-am vazut?
CZR is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 12:25   #887
andreiwtw

Stage 5
 
andreiwtw's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,360
Question Re: Opel Speedster vs. ...???

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
desi imi remediasem problemele de la braila, de 1 mai nu ai venit la mare,dar au trecut aproape 5 luni si tot astept sa ne vedem intr-un cadru legal sa vedem pana la urma care e mai rapid...ar fi pacat ca lumea sa creada ca tot eu sunt las
ma onorezi pepy la pitesti ca la buzau nu te-am vazut?
Pe ce data este la Pitesti ?
andreiwtw is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 13:14   #888
B11EAU

Stage 5
 
B11EAU's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 448
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
desi imi remediasem problemele de la braila, de 1 mai nu ai venit la mare,dar au trecut aproape 5 luni si tot astept sa ne vedem intr-un cadru legal sa vedem pana la urma care e mai rapid...ar fi pacat ca lumea sa creada ca tot eu sunt las
ma onorezi pepy la pitesti ca la buzau nu te-am vazut?
Nu cred ca stii... Masina lui Pepy a intrat intr-un proces care nu s-a finalizat!!!
Perioada poate parea lunga : 5 luni... Dar din pacate o sa mai dureze ceva timp!
__________________
@ 2979 @ ...
B11EAU is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 13:37   #889
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

pai vezi tu ,eu lucrez de aproape 2 ani la masina, dar am iesit cu ea pe strada chiar dak nu era la potential maxim
iar speedline avea portavoce si radea de mine la braila k se stricase, acum a venit si randul meu sa rad de altii, macar eu nu am masina fantoma
o zi buna
p.s. pitesti ar trebuie sa fie weekendul asta, daca nu tg secuiesc e sigur
CZR is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 14:38   #890
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

CZR la pitesti este o masina care s-ar putea alinia la start cu tine.....acum ramane de vazut daca o "baga" omu la linii. Deasemenea o fosta masina din pitesti a plecat la Craiova.....si aia ar fi demna de o linie cu tine.
Ps: amandoua sunt pisici turbate
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 15:31   #891
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

nu cred ca daca aveai bucati lipsa din masina ieseai cu ea pe strada ,abtine-te de la comentarii inutile daca mergea masina oricum iesea sa ti-o dea, stai linistit ca o sa o termine pana la urma
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 15:54   #892
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

pe ce-ti bazezi afirmatiile?
mai bine ai intreba pe yoda care a mers cu ambele masini chiar atunci,cu o zi inainte de cursa de la braila sau pe amicul lui
veniti si faceti afirmatii despre puterea unor masini,cand defapt habar nu aveti ce poate masina mea si chair dak ati sti,nu ati recunoaste dekt morti
asta se cheama infatuare si aroganta
pt mine MASINI CARE STAU ASCUNSE IN GARAJ mai mult de 5 luni NU EXISTA,asa k ramaneti voi regi in regatul garajelor,eu o sa ma bucur de masina mea slaba... luand cupa dupa cupa unde ma voi duce
tuning is not 4 everyone
CZR is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 16:09   #893
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

pai din cate stiu eu si masina ta a stat ceva prin niste garaje si stai linistit ca o sa mai stea ,ca toate masinile care se dau, eu vb de tine la braila ,nu cred ca a fi mers cu masina daca era incompleta .pana acum ai tacut ca nu aveai masina gata acum cand crezi ca o ai, ai prins viata iar .nu trebuie sa intrebam pe nimeni cum merg masinile voastre ,pe mine unul nu ma intereseaza deloc asta se va vedea cand o sa va dati ,iar despre grade pe langa "regele strazilor" trebuie sa existe si regele garajului nu ?!? doar ca acolo eu cred ca am prioritate )
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 16:29   #894
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

primul tau raspuns fara prea multa ironie si jignire
stii ce-mi place la voi la club? spiritul asta de turma, mereu sariti pt pepy, in loc sa fiti fair play si sa recunoasteti meritele altora,preferati sa aruncati cu gunoi
adevarat,masina mea a stat,dar a mers si la cluj in mai,unde desi defecta iar,a stat ffff aproape de un GALARDO si pepy inca nu-si desfacuse masina,a evitat legala aia
acum am remediat majoritatea problemelor si masina nu e gata in configuratia finala,dar sunt sigur ca si asa, nu e destul de inceata pt a fi depasita de vreun rege al garajului
nici makr de tine :P
si serios,acum chiar sunt sigur ca cine are ochi va vedea si cine are minte va intelege care cum sta treaba
eu nu am nimic personal cu niciunul dintre cei care-l sustineti pe pepy,nici cu el !!! ... si puteti sa ma vorbiti cat doriti voi,nu doresc sa va fiu simpatic,ci doar mai rapid
CZR is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 16:55   #895
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

nu "sar" sa-l apar pe pepy in special as face asta pentru oricine si nu doar din clubul meu si nu cred ca sunt genul care sa arunc cu gunoi (pot sa arunc cu alte chestii)despre meritul tau ,.........pai cum sa te mai laude cineva ca nu mai are loc de tine ))

pepy se poate apara si singur nu are nevoie de mine sau de alt cineva doar ca el intra mai rar pe aici iar eu mai tot timpul (daca tot nu ma dau macar sa citesc cum se dau altii)).
despre cat de rapid esti tu se vede la curse (asta daca nu cumva o sa treci prea repede ))

Last edited by bogdan; 10-09-08 at 16:59.
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 23:08   #896
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

si acum iar o sa urmeze 99 de pagini de bla bla bla...
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 23:26   #897
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

nu nu,stai linistit,a zis-o si bogdan,masina mea se va vedea la curse si atat,nu mai doresc sa intru in dialog cu membrii speedline
multumesc
CZR is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 08:51   #898
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
pe ce-ti bazezi afirmatiile?
mai bine ai intreba pe yoda care a mers cu ambele masini chiar atunci,cu o zi inainte de cursa de la braila sau pe amicul lui
veniti si faceti afirmatii despre puterea unor masini,cand defapt habar nu aveti ce poate masina mea si chair dak ati sti,nu ati recunoaste dekt morti
asta se cheama infatuare si aroganta
pt mine MASINI CARE STAU ASCUNSE IN GARAJ mai mult de 5 luni NU EXISTA,asa k ramaneti voi regi in regatul garajelor,eu o sa ma bucur de masina mea slaba... luand cupa dupa cupa unde ma voi duce
tuning is not 4 everyone
avand in vedere ca nu am nimic de impartit cu nici unul dintre voi (Pepy sau Czr) si considerandu-va prieteni pe amandoi, tot ceea ce pot sa va spun este ca in seara aceea am mers cu ambele masini si diferenta exista in felul urmator : Czr avea 3 harti : cea de oras (slaba, cred ca stateam eu cu el ), una medie ce era f asemanatoare ca senzatii cu masina lui Pepy si una turbata rau care facea cred 2,5 si tragea de rupea ! cum dupa ultimul control medical nu aveam inca un dyno in cap, fiecare intelege ce vrea!
tot ce stiu este ca acum intradevar masina lui Pepy este desfacuta sau in curs de finalizare, la fel si Czr-ul mai are niste reglaje asa ca speram intr-un viitor apropiat sa vedem masinile la o cursa f interesanta ce va pune capat tuturor animozitatilor existente!

p.s. rusine insa pentru cei carora cursele le-au luat mintile si se poarta ca niste copii smardoi desi au muuulti ani in spate!cred ca ar fi o ideea buna sa facem un site satelit gen www.4fight.ro unde sa putem organiza si meciuri gen K one sau macar restling!
chiar nu mai aveti nimic de bun simt in voi?
P.S.1.rusine si mie ca la un moment dat faceam lucruri asemanatoare!
RUSINE TUTUROR!
DE CE SI MA ALES PENTRU CE?
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 14:28   #899
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

unii e mai Zmardoi ca altii si trebuie ca sa se arate verule
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 15:57   #900
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ...???

da varule,dar sa vina domnul Sebastian, capo del tutti capi si sa dea in mine,sa ma tranteasca pe jos si sa-mi spuna sa-i vorbesc de jos ca el e o mare somitate in lumea mondena, interlopa, dar mai ales a curselor LEGALE de masini, mi se pare o mare Zmardoienie
asa e cand te baga multi in seama, ajungi sa traiesti in lumea ta, unde noi toti restul suntem niste fraieri, iar tu, controlezi lumea
traim in romania si asta ne ocupa tot timpul
CZR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -