Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 21-04-08, 00:26   #826
Horhe_STI
Presedinte Speedline Motorsport

Stage 4
 
Horhe_STI's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 262
Member of:
[Moderators]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[4Rally]
Default

Quote:
Originally Posted by baubau racing View Post
Buza in buza dar ratind a doua si a treia. Oricum nu are importanta. Ca vei cistiga cu un cm sau 100m tot cistig se chiama.
Salut! Daca tu esti cel cu evo te rog nu mi-o interpreta aiurea pentru ca nu am vrut sa implic decat ca pepy nu a fost "spulberat" vis a vis de postul pe care l-am citat eu cand am scris asta. In alta ordine de idei si Pepy mi-a zis ca a ratat a doua! Bafta!

Quote:
Originally Posted by daniwmk View Post
lasa faza cu low boost ca a zis si pepy ca nu are sanse la evo momentan
a doua oara cand s-au dat evo a limitat si 2 si 3 si tot a terminat in fata (iar faptul ca pepy a fost in fata pana pe ultimi 50 m unde a recuperat evo-ul care e 4x4 cred ca spune multe despre puterea pe care o dezvolta masina)
cred ca nu e corect sa comentezi tu despre ce s-a intamplat ... mai bine ar fi sa scrie cei 2 participanti


ps - de la comentarii genul buza in buza ies discutii aiurea si pepy a recunoscut ca evo a fost in fata chiar la finish dupa cursa
Comentez fix ce mi-a relatat pepy la telefon de la fata locului.
Iti zic si tie ce am zis mai sus. Singura chestie pe care am vrut sa o implic cu "buza in buza" este ca totusi speedsterul NU A FOST "SPULBERAT". Nu am zis ca a castigat sau ceva ! No offence!
__________________
Horhe
Remember to always be yourself. Unless you suck!

Last edited by aleks; 21-04-08 at 15:23. Reason: merged
Horhe_STI is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:35   #827
Cortez

Stage 2
 
Cortez's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 74
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Bravo pepy,ptr felul in care schimbi vitezele(invers )) )
referitor la cursa cu czr, daca se defecta opelul nu cred ca era iertat!!!
Cortez is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:42   #828
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Quote:
Originally Posted by Cortez View Post
Bravo pepy,ptr felul in care schimbi vitezele(invers )) )
referitor la cursa cu czr, daca se defecta opelul nu cred ca era iertat!!!
frate...eu il salut de fiekre data pe pepy,el e prea vedeta sa o faca
el zice k eu sunt las,dar k dovada am acceptat sa ma pun la start desi constatasem cu 5 min inainte k masina e deeeeeeeeeeeeeeeeeeeparte de cum s-a prezentat cu o zi inainte knd m-am dat cu kwx cu motorul in bucuresti se poate verifica evident)
desi am schimbat bobinele,bujii chiar nu aveam si din pakte si tea cu s3 avea aceleasi probleme,asa k nu i-am mai imprumutat si bujiile pe langa furtunul de la turbo
o sa posteze florin fisa dyno pt softul kre il am pe masina....409cp si 590nm la 6500turatii
dak masina lui pepy e racheta,de ce nu a vrut sa ne mai dam dupa ce a vazut furtunul traforat?
nu kut motive,doar k m-am saturat sa pozeze altii in victime...eu expun fapte,sa judecati voi
a doua mansa va fi la mare,dupa cum am promis,de data asta sper sa am si eu noroc!
CZR is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:56   #829
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

winning is winning
nu trebuia sa te dai si gata daca stiai ca masina nu merge cum trebuie
ati aruncat prea multe orgolii in joc si e si normal sa iti refuze o alta incercare la cate v-ati zis.....sunt sigur ca si tu ai fi facut la fel
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:59   #830
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

temporar .... asa ramane ... asta e... vom vedea in 3 mai ce se intampla
Hori is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:00   #831
NOSdriver

Stage 3
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 83
Default Re: Opel Speedster vs. ???

fisa dyno nu prea isi are rostu, ideea cum se comporta masina pe 402m, unde pepy a demonstrat partea lui, acum..ce sa zik va urez sa aveti parte amandoi de inca o intrecere probabil cea din 2 mai la mare si vedem si acolo.

Pepy clar are votul meu
__________________
adrenaline rush
pieselinhai ro (piese ATV Linhai) la cele mai bune preturi
scutermoto ro (piese scutere)
powersports ro (ATV / Quad echipamente si piese / accesorii)
NOSdriver is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:01   #832
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
winning is winning
nu trebuia sa te dai si gata daca stiai ca masina nu merge cum trebuie
ati aruncat prea multe orgolii in joc si e si normal sa iti refuze o alta incercare la cate v-ati zis.....sunt sigur ca si tu ai fi facut la fel
aici te inseli
dak omu imi arata k a avut ceva defect,cum am facut eu...culmea...am cred k 50 martori kre au vazut furtunul ala de *** (kre oricum nu era singura kuza) as fi acceptat frate
eu sunt sportiv...de aia m-am si pus la start si i-am zis lui sebi si lui florik dinainte k nu mai merge turbina...
a kstigat...felicitari...urmeaza mansa a doua...
judecati voi dak el a fost las...fair play sau cum a fost...
CZR is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:11   #833
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
aici te inseli
dak omu imi arata k a avut ceva defect,cum am facut eu...culmea...am cred k 50 martori kre au vazut furtunul ala de *** (kre oricum nu era singura kuza) as fi acceptat frate
eu sunt sportiv...de aia m-am si pus la start si i-am zis lui sebi si lui florik dinainte k nu mai merge turbina...
a kstigat...felicitari...urmeaza mansa a doua...
judecati voi dak el a fost las...fair play sau cum a fost...
Respect!!!
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:14   #834
BAMBAKE

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 251
Thumbs up Re: Opel Speedster vs. ???

las nu a fost pepy, omu a venit sa se dea>asa cum ati vb!

eu zic sa te opresti aici, pt ca ti-ai spus pct de vedere, adica ca ti s-a defectat masina..vaicareala asta nu iti face bine.

oricum daca nu iti mergea harabaua cum trebuia nu trebuia sa te dai, invocand motivele de mai sus.

sunt sigur ca nici tu nu ai fii facut la fel !!!!!

cel mai demn ar fii sa te recunosti infrant(indiferent de motive) si sa ceri o revansa, fara sa mai zici ca batea vantul din fata...etc..

felicitari pepy si la mai mare!!!!!
__________________
cuplul castiga curse, iar caii putere vand masini
BAMBAKE is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:28   #835
NOSdriver

Stage 3
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 83
Default Re: Opel Speedster vs. ???

dap victoria lui pepy trebuie acceptata, ca altfel ce exemplu dam la toti oamenii de aici...vin toti acum la linute cu futunu uzat in buzunar si la finish cei care se vad invinshi il scot si il arata si e draw ?!
NOSdriver is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 01:36   #836
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Quote:
Originally Posted by NOSdriver View Post
dap victoria lui pepy trebuie acceptata, ca altfel ce exemplu dam la toti oamenii de aici...vin toti acum la linute cu futunu uzat in buzunar si la finish cei care se vad invinshi il scot si il arata si e draw ?!
prietene...nu am 15 ani...am vreo 28 si din principiile mele de om crescut la tara nu as face asa ceva...si probabil nici martorii kre au vazut knd turcu a adus furtunul de la s3 lui tea si ne-am chinuit sa-l schimbam pe al meu si avem numai arsuri pe maini
nu ma scuz deloc...sa ne zica pepy daca se umfla furtunul knd am incerkt amandoi la finish
am zis...a invins...acceptasem sa fie doua manse...nu comentez fair playul sau lasitatea lui
sau ce strigau amicii lui la start in portavoce...
si hagi avea zile proaste ca juktor si-l injuram...si totusi noi fata de el suntem niste non valori...morala?!?
voi avea grija k la mare chiar dak-si pune el inter timp alt turbo si nos...sa fiu competitiv
CZR is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 02:59   #837
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Parerea mea e ca ar trebui sa lasati comentariile pentru data viitoare.Momentan .....felicitari PEPY si spor la treaba CEZAR .Acum 1000 de cuvinte nu mai fac 2 bani.....imaginile vorbesc de la sine si tot ele vor vorbi si de acum in colo.

Felicitari tuturor castigatorilor si mai mult noroc celorlalti data viitoare.
__________________
GTA is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 03:04   #838
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

felicitari baieti .. pepy & cezar .. .. sper ca la mare sa fie masinile pregatite si sa dea domnu sa nu se mai strice nimik si sa nu mai sara furtune si altele ... Oricum se vede ca amandoi ati dat dovada de curaj si dupa atata timp de certuri si de pagini pe forum ati avut curajul sa va infruntati la START .. eu cred ca pepy va accepta sa va dati si la 3 MAI la mare ... asa ca ne vedem acolo ........ mult succes in continuare
__________________
nu accelera mai tare decat poate zbura ingerul tau
ady_gti is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 10:39   #839
Cortez

Stage 2
 
Cortez's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 74
Default Re: Opel Speedster vs. ???

Si GTA are dreptate, asa ca, fie ca cel mai bun sa castige!
Bafta ambilor concurenti!
Cortez is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 10:55   #840
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Opel Speedster vs. ???

E trist cand o problema tehina decide o cursa. Pe de alta parte o cursa castigata e o cursa castigata indiferent de felul in care a pierdut celalalt. Abandonul tehnic nu e punctat altfel decat orice alt abandon. Felicitari Pepy si ... Cezar .. ce sa-ti zic. Stiu cum e.
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -