poi uite asa am calulat io :
o sa plece mai bine bmw-u ( 4x4 ) si poate nu o sa il mai ajunga civicul pe 400 metri ...dar pe 1000m , bmw-u ii dezavantajat de 4x4 si o aerodinamica de frigider ...+ stiu ce poate un CTR
cu audi-u nu stiu ce sa zic ...ciudat
deci dupa cum ziceam , pe 1000m vine garantat civicul peste tine

......in ciuda faptului ca ai 150 de cai in plus
asteptam cu nerabdare rezultatul