Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Exterioare custom

Reply
 
Thread Tools
Old 02-01-10, 12:38   #376
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: ProTuning Baia Mare

A R T A bravo tinem pumnii.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 16:00   #377
vwgolf_trei

Stage 5
 
vwgolf_trei's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,337
Member of:
[VW]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Super tare proiectu !!! bafta in continuare
vwgolf_trei is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 15:20   #378
xander911

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: ProTuning Baia Mare

am citit tot topicul...de la inceput si pana acum...se vede ca ai o adevarata experienta...in domeniul asta....la inceput cand am vazut pozele..cu tt`ul si cu audi`ul celalalt..am zis...ce leg are? nu intelegeam...si cand am vazut ce forme a putut sa ia...am ramas uimit...la un moment dat am vrut sa dau direct la sfarsitul topicului...sa vad unde sa ajuns....intradevar dupa cum ziceau multi...iti trebuie multa rabdare...indemanare..si nu in ultimul rand...curaj...pentru asa ceva...banuiesc ca nu esti casatorit....din mom ce toata ziua o petreci langa audi`ul ala...)) sau esti casatorit cu el..glumeam...este ceva super...multi au pus totusi o intrebare...la cati bani se ridica un asemenea proiect....si ai cam evitat raspunsul... asteptam un rasp si noi...si pe langa asta ...dintr`un opel astra f din 94 in 5 usi...hatckback ce ai putea scoate...? ms frumos...si pe langa asta la cati bani m`ar duce...o modificare la el...multa bafta si asteptam...poze si info noi...
xander911 is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 15:29   #379
barladi

Stage 5
 
barladi's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 510
Member of:
[AUDI]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Va fi gata pana in martie? Va fi prezent la Tuning Day? Multa bafta in continuare, si speram sa-l putem vedea in realitate cat mai curand
barladi is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:16   #380
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Din ce stiu ca Roby trage tare sa termine masina pana`n martie sa vina cu ea la Bucuresti la 4Tuning Day. Asa ca nu-l mai stresati si lasati omu sa lucreze ca si asa are un stres mare de 1an si ceva.
P.S. Roby sper ca nu te-ai suparat pe mine ca am raspuns in locul tau!
__________________
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 22:16   #381
xander911

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: ProTuning Baia Mare

coool abia asteptam....e bne ca are prieteni care au timp sa ne mai lamureasca si pe noi... marfa masina ta ggd`ule..sa ai grija in continuare de ea...si asteptam sa vdm masina la 4 tuning days:X
xander911 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 14:48   #382
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Quote:
Originally Posted by xander911 View Post
coool abia asteptam....e bne ca are prieteni care au timp sa ne mai lamureasca si pe noi... marfa masina ta ggd`ule..sa ai grija in continuare de ea...si asteptam sa vdm masina la 4 tuning days:X
Pai l-am mai prins noaptea in fuga asa pe mess si am mai scos 2 3 cuvinte de la el. e foarte obosit, trage din iulie 2008 la tt-u, cred ca dupa ce-l termina isi ia concediu!
In afara de asta,am vazut si eu atunci cand am fost sa-mi iau loganul de la el, cum munceste (si eu am stat doar o singura zi ... dar 1an jumate ) si in afara de munca la el intervine si pasiunea; el pune suflet si pasiune in ceea ce face. Cand am scos loganul de la el din garaj,am pus bara fata si nu-i placea lui cum sta pe masina; pai nu am plecat de acolo pana nu a asezat-o sa stea perfect. E prea perfectionist. Cine are curaj sa ma contrazica inseamna ca ori are ceva cu Roby,ori nu-l cunoaste ori e nebun.

Bafta in continuare Roby si abia astept sa vi la Bucuresti.
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 14:53   #383
xander911

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: ProTuning Baia Mare

e bne bne...poate voi apela si eu la el....cat a costat ggd`ule sa iti faca loganu asa?banuiesc ca loganul il ai decat de showuri....nu e masina de zi de zi...nu?
xander911 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 15:16   #384
FAST&FURIOUS

Stage 5
 
FAST&FURIOUS's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,076
Member of:
[CSR]
[DACIA]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
Pai l-am mai prins noaptea in fuga asa pe mess si am mai scos 2 3 cuvinte de la el. e foarte obosit, trage din iulie 2008 la tt-u, cred ca dupa ce-l termina isi ia concediu!
In afara de asta,am vazut si eu atunci cand am fost sa-mi iau loganul de la el, cum munceste (si eu am stat doar o singura zi ... dar 1an jumate ) si in afara de munca la el intervine si pasiunea; el pune suflet si pasiune in ceea ce face. Cand am scos loganul de la el din garaj,am pus bara fata si nu-i placea lui cum sta pe masina; pai nu am plecat de acolo pana nu a asezat-o sa stea perfect. E prea perfectionist. Cine are curaj sa ma contrazica inseamna ca ori are ceva cu Roby,ori nu-l cunoaste ori e nebun.

Bafta in continuare Roby si abia astept sa vi la Bucuresti.
ROBI=PERFECTIUNE
Asa a fost si la mine la masina, am lasat-o la ei 3 saptamani si cand am luat-o nu am recunoscut-o si nici acum dupa aproape 2 ani (in aprilie)nu am avut probleme cu lucrarea de calitate pe care au executata-o Robi si baietii cu care lucreaza.

Bafta cu proiectul!!!
FAST&FURIOUS is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 15:23   #385
xander911

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: ProTuning Baia Mare

cu siguranta ceea ce face face cu pasiune si de asta ies asa...sper din tot sufeltul sa am si eu ocazia sa il cunosc la 4 tuning days...pe chip foose al romaniei... pentru ca intradevar...este nevoie de multa munca....si rabdare...si nu in ultimul rand sa te cunosc si pe tne ggd`ule..si pe u fast and furios...aveti niste masini frumoase...
xander911 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 21:08   #386
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: ProTuning Baia Mare

fara comentariiiii cel mai frumos proiect facut vreodata in romania.........bafta multa.....si sa te vedem la 4 tuning days
motzu is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 21:24   #387
protuning

Stage 5
 
protuning's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,164
Default Re: ProTuning Baia Mare

mersi baieti pt incurajari!pun cateva poze mai noi ,sa lucrat la faruri grila fata, praguri,si am inceput treaba si la hardtop.sa lucrat mai mult la imbinari avand in vedere ca vopsitorul a fost in concediu.foarte curand si poze cu stopurile si alte detalii.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	CIMG8806.JPG
Views:	453
Size:	1.38 MB
ID:	1270118   Click image for larger version

Name:	CIMG8807.JPG
Views:	286
Size:	1.38 MB
ID:	1270119   Click image for larger version

Name:	CIMG8809.JPG
Views:	343
Size:	1.39 MB
ID:	1270120  

Click image for larger version

Name:	CIMG8810.JPG
Views:	330
Size:	1.42 MB
ID:	1270121   Click image for larger version

Name:	CIMG8812.JPG
Views:	562
Size:	1.41 MB
ID:	1270122  
protuning is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 21:30   #388
xander911

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: ProTuning Baia Mare

esti fenomenal omule....sa speram ca vom avea si noi ocazia sa stam de vb cu u la 4 tuning days... si sa am si eu ocazia sa te cunosc personal...multa bafta in continuare si asteptam...sa vdm ce se mai intampla
xander911 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 00:53   #389
Victor_Is

Stage 5
 
Victor_Is's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 477
Default Re: ProTuning Baia Mare

...de la Decebal incoace...
prea tare...nu pasiune cata maiestrie si imaginatie, talent etc...
felicitari si spor in continuare
Victor_Is is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 21:49   #390
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: ProTuning Baia Mare

Uite si Loganul meu facut de Roby, la France5, in Franta. Pe undeva pe la minutul 32:50 incepe.

Filmarea
ggd_87 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -