Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > STREET 4 CARS

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-09, 16:59   #556
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Quote:
Originally Posted by Antonyo20 View Post
Intalnirea de acu` 2 saptamani..cu Inferno...si atunci tot bauta mai era?Cand erau 20 de masini in coloana?A anuntzat cineva ceva cumva?Oricum..faptu este consumat...nu vreau sa invinuiesc pe nimeni!Dar nush de ce trebuie sa va agitatzi atat...asta este decizia care am luat-o..si asta va ramane.Vom ramanem prieteni..si asta este.

stai linistit ca nici eu nu am stiut de intalnirea aia ... am aflat a doua zi ...asa ca ...
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 17:15   #557
squid

Stage 5
 
squid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,059
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

cum e reclama aia "si spufff!"
squid is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 17:19   #558
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

ehhh....copii ii spun lessie
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 22:14   #559
ionut CIA

Stage 1
 
ionut CIA's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 21
Member of:
[DACIA]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

maule nu te retragi si tu din LCP
ionut CIA is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 22:33   #560
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

da antonio tot intalnire pentru bauta era... daca era intalnire oficiala era postat aici si vedeai si tu... nu s-a postat nimic inseamna ca nu a fost nimic oficial... :P hai sa o lasam asa ca sa nu zic mai multe...
__________________
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 09:30   #561
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default sal

nu va mai certati.....e decizia omului.....normal toti trebuia sa iesim
si nu exista nu pot pt ca....
09shh is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 11:30   #562
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

hai ma emy... ca nu e chiar asa... eu zic ca un club inseamna mai mult decat un singur om sau cateva persoane... si eu nu ma iau de el ca a iesit din club ca de aia nu mai pot eu,dar acuza asa degeaba... si stim toti mult mai multe lucruri dar daca nu le spunem nu inseamna ca suntem prosti...
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 12:23   #563
thenutzthenutz

Stage 2
 
thenutzthenutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 65
Default

si dak mai iesim kte unii din knd in knd nu inseamna k nu vrem sa iesim cu restu sau nu stiu ce...doar ca suntm prieteni intre noi si noi iesim ca intre prieteni...venim si la intalniri ale clubului dar ne mai intalnim si in alte zile pentru ca ne simtim bine si ne place sa ne distram...pentru cei care au abandonat si au iesit din club imi pare rau dar asta e...sa fiti sanatosi!!!
============================================
vorba lu' mau, daca nu spunem anumite lucruri nu inseamna ca suntem prosti...doar avem mult bun simt!!! :P

Last edited by KillerINC; 12-07-09 at 17:08.
thenutzthenutz is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 16:11   #564
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default

Ma nu stiu de ce...saritzi atat.Eu v-am respectat si respectin continuare totzi membri S4C.Asta este decizia mea..si asta va ramane in continuare.Cum am intart in club pe cale amiabila..asa am si iesit.Nu va doresc decat multa sanatate,la cat mai multe realizari pe viitor ,la cat mai multe masini tunate in comunitatea voastra si nu in ultimul rand la cat mai multe manifestatzii,cupe,diplome etc!

===========================================
"Stiim cu totzii mult mai multe lucruri"..sa inteleg ca...unora nu le-a comvenit de la bun inceput ca am intrat eu in club?sau nu inteleg eu bine?Evident...de barfe nu imi spunetzi nimic..pentru ca barfe si certuri sunt in orice club!Dar v-am mai spus si va repet..eu nu am barfit pe absolut nimeni din acest club,astava poate comfirma orice persoana,nu sunt omul care sa port pica sau ura pe cineva.Multa bafta!!!

Last edited by KillerINC; 12-07-09 at 17:08.
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:08   #565
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Quote:
Originally Posted by Antonyo20 View Post
"Stiim cu totzii mult mai multe lucruri"..sa inteleg ca...unora nu le-a comvenit de la bun inceput ca am intrat eu in club?sau nu inteleg eu bine?Evident...de barfe nu imi spunetzi nimic..pentru ca barfe si certuri sunt in orice club!Dar v-am mai spus si va repet..eu nu am barfit pe absolut nimeni din acest club,astava poate comfirma orice persoana,nu sunt omul care sa port pica sau ura pe cineva.Multa bafta!!!

si totusi intre atitudinea ta de la inceput cu "o sa facem treaba" si pana la atitudinea de acum "nu imi place ca s-au format clanuri" este o mare diferenta ... nu ma asteptam sa te dai batut asa repede antonio ....
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:18   #566
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

eu zic sa iti masori cuvintele ca sa nu ne suparam...''sariti'' si ''unora'' sa-i zici tu la ai tai sau cui vrei... tu nu ai intrat in club ca un membru normal ai urmarit anumite chestii dar nu prea ti-au iesit...si faptul ca ai iesit din club mi-a confirmat acest lucru... daca m-ai vazut asa cuminte nu ma lua de prost...

Last edited by mauuu1987; 12-07-09 at 17:21.
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:23   #567
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Maule...nu am vorbit urat cu nimeni,mai ales de tine!Poti intreba pe oricine,orice ce am zis eu despre MAU..."Mau e un baiat care rar gasesti asa...si e super de treaba"..darma rog..daca tu ai auzit altceva...asta este.Imi pare rau sa aud ca tu ai crezut asta despre mine!
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:27   #568
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

ma,nu ai vb urat despre mn (sau daca ai vb eu nu am auzit) dar am auzit alte chestii care ai incercat u sa le faci... si plus ca eu mi-am schimbat parerea de tn de cand te-ai luat de aditza... pana la urma urmei chiar daca e mai mic ca noi el e presedintele clubului.. si mai multe o sa-ti mai povestesc eu... nu am nimic personal cu tn,(aaaa ba da ca ai motor de 1,6 pe supernova si minti lumea ) ) dar ma deranjeaza cand lovesti pe cineva mai slab...
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:32   #569
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

MAUlica...si eu si tu suntem mai mari...nush poate eu cred ca...gandim altfel...dar sa stii ca este bine cateodata sa invetzi si de la aia mai mari..si cu mintea cat de cat mai coapta.Eu cel putin asa vad lucruriile.Omuli din greseli invatza.
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 17:39   #570
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

da ma antonio poate ai dreptate dar daca intentia ta era sa-l inveti ceva vorbeai cu el intre 4 ochi nu asa in public... atunci u ai avut o intentie rautacioasa,si sincer (sa ramana intre noi si restu user-ilor ) ) aditza si daca a facut ce ai zis u avea dreptate... poate ca daca eram in locul lui faceam la fel dar stii ca pt mn 50 de lei nu reprezinta nimic:P
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -