Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > STREET 4 CARS

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-09, 15:24   #541
al3xmsh

Stage 4
 
al3xmsh's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 198
Member of:
[DACIA]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

emy ce patisi ma....????ai luat-o braila?
al3xmsh is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 17:06   #542
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Talking sal

nimik baietii...doar o decizie d a mea...nu glumesc,nu mai am parasolar.....sper sa ramanem pr cu toti.....si bafta in continuare si la multe realizari
09shh is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 17:09   #543
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: sal

mau nu ai cu c sa ma ajuti....stik knd iau o decizie eu asa fac....fff greu ma razgandesc
09shh is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 17:25   #544
anghel_amalia

Stage 2
 
anghel_amalia's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 53
Member of:
[VW]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Pai este decizia taa...numai a ta..eu una dak te.am deranjat cu ceva nu aveai motiv sa renunti...la munk voastra d atata timp/...DA chiar nu glumeste am fost sa vad massina nu mai are parasolar..ie trista...si tu o sa ne simti lipsa......asa km eram totiii!!!!!!!!! eram inpreuna....Mi-e greu saa inteleg sa cred....k ai facut asta....Sper sa iti fie bine in continuare....Si oricum NU NE VEI UITA NICIODATA :*:*
__________________
The bitch >>> VW Golf Mk IV
anghel_amalia is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 22:46   #545
viorelu

Stage 2
 
viorelu's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 70
Member of:
[DACIA]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Baieti(si fete )...aveti idee de un W jetta rosu cu nr. de inamtriculare PUF...prin Pitesti?...
...ma intreba un fost proprietar al lui pe ce maini a ajuns si cum mai arata
viorelu is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 23:06   #546
thenutzthenutz

Stage 2
 
thenutzthenutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 65
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

bui emi imi pare rau k vrei sa renunti la club...implicit la noi...vad eu k brigada usor usor se destrama...km nimeni nu se mai implica...(( pare rau si sper k totul sa revina la normal...maule noi oricum maine facem iar DEBANDADA!!!
thenutzthenutz is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 13:00   #547
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default sal

masini or sa vina si or sa plece ....nu s destrama...o sa aveti noi membri o sa va faceti brigada mai mare
09shh is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 13:02   #548
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: sal

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
masini or sa vina si or sa plece ....nu s destrama...o sa aveti noi membri o sa va faceti brigada mai mare
oricum , cu parasolar sau fara , tot faci parte din brigada ... amalia de exemplu era in brigada cu mult inainte sa intre in club ...
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 15:58   #549
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Va salut cu multa stima pe toata lumea!Permitetzi..sa...ma retrag definitiv din club...spun asta cu greu pentru ca..eu am spus niste lucruri cand am intrat in acest club...dar s-a dovedit a fi nule chestiile pe care le-am spus!Ma retrag definitiv..si nu mai exista cale de intoarcere..deja..dincate am vazut..sa nu o ia nimeni in numre de rau..dar in acest club..s-au format diferite "clanuri" care nu prea mai au treaba si cu ceilaltzi membri ai clubului!O sa ramanem prieteni in continuare si o sa va respect pentru ceea ce faceti. Va doresc la cat mai multe realizari si la cat mai multe evenimente si cupe !!!



Cu respect si stima,SATU`!
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:01   #550
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

ba da` ati luat-o razna toti ? unde pana mea vedeti voi clanuri , bisericute , etc ?

antonyo , nu ma asteptam sa te dai batut asa de usor , sincer ....
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:07   #551
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

BRS-ule...este o melodie.."Suntem o mare fimilie ne avem ca fratzii..dar la probleme stiim bine fugim unii de altzii" . Eu mi-am anuntzat retragerea amiabila...si nu vreau sa ies cu certuri asa ca va rog frumos! Unde am vazut eu clanuri...bisericutze?Pai...iti recomand sa te uitzi si tu mai bine la intalniri..prin orash..sa vezi ce si cum!Oricum...panala urma asta este..imi suport injuraturiile..si tot ce e..asta este.
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:14   #552
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

antonio,tu nu ai capacitatea sa intelegi un lucru: faptul ca ne intalneam nu stiu care prin oras,la o bauta sau la orice altceva,nu era o intalnire oficiala a clubului pur si simplu ne intalneam noi ca prieteni...daca tie ti-a placut sa fii langa noi doar la evenimente sau in preajma lor e alta problema... si ''clanuri''... hmmm suna cam urat... ( zic eu)
__________________
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:20   #553
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Dupa cum spuneam...nu vreau sa supar pe nimeni cu nimic..si nu cred ca am suparat pecineva vreodata din acest club...cum am intart pe cale amiabila..asa vreau sa si ies.
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:33   #554
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

mau are dreptate ... ca ieseam 3-4-5 insi la o bere sau ceva , nu inseamna ca suntem "clan" ... de obicei despre baute si altele se discuta si pe aici
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 16:42   #555
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: CAFENEAUA STREET 4 CARS ! Topic de Offtopic !

Intalnirea de acu` 2 saptamani..cu Inferno...si atunci tot bauta mai era?Cand erau 20 de masini in coloana?A anuntzat cineva ceva cumva?Oricum..faptu este consumat...nu vreau sa invinuiesc pe nimeni!Dar nush de ce trebuie sa va agitatzi atat...asta este decizia care am luat-o..si asta va ramane.Vom ramanem prieteni..si asta este.
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -