Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > STREET 4 CARS

Reply
 
Thread Tools
Old 26-05-09, 07:49   #1
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

Pe acest thread vor fi postate toate anunturile OFICIALE din partea conducerii clubului STREET 4 CARS
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 08:00   #2
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

DECIZIA PRESEDINTELUI STREET 4 CARS 26.05.2009 ;

DUMINICA , 31.05.2009 , INTALNIREA SE VA TINE IN ACEEASI LOCATIE CA SI PANA ACUM, INCEPAND CU ORA 20 !!!

!!! PREZENTA OBLIGATORIE !!!

S-a decis ca "STREET 4 CARS" sa nu mai aiba decat un vice-presedinte , acesta urmand sa fie ales prin VOT SECRET ! Duminica la ora 20 veniti la voi cu o foaie mica , pe care sa scrieti numele (nume, porecla, numar masina , orice) al persoanei care doriti sa fie vice-presedinte , FARA SA VA SEMNATI !

Numararea voturilor se va face de trei persoane : Eu , Emy (SHH) si Ady , pe rand , fara a divulga unul altuia rezultatul numaratorii pana la finalul acesteia ! Imediat dupa terminarea numararii voturilor , numele vice-presedintelui va fi facut public. Acesta poate refuza functia, urmand sa fie ales vice-presedinte cel care a ocupat locul 2 la numararea voturilor.

Am anuntat cu o saptamana inainte , tocmai pentru a putea toata lumea sa ajunga, pentru a nu mai exista discutii ca a iesit nu-stiu-care vice-presedinte fara sa vreti voi !

DECI ! Duminica , ora 20 , SA VENITI CU FOITELE SCRISE DE ACASA , ca imediat ce ne strangem sa incepem numararea voturilor !


!!! ATENTIE !!! Nu va puteti vota singuri . Nu avem cum sa verificam neaparat asta , dar tine de bunul simt al fiecaruia ... si eu tind sa cred ca membrii acestui club au bun simt din belsug ....



!!! PREZENTA OBLIGATORIE !!!

Daca cineva are vre-o nelamurire, poate intreba la CAFENEA (click !!! AICI !!! )


__________________


Last edited by KillerINC; 26-05-09 at 13:40.
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 30-05-09, 10:56   #3
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

INTALNIREA DE SAPTAMANA ACEASTA VA AVEA LOC TOT DUMINICA , INCEPAND CU ORA 20:00 IN ACEEASI LOCATIE CA SI PANA ACUM !

Sa veniti cu hartiutele cu voturi scrise de acasa, ca totul sa mearga mai repede , pentru ca saptamana asta este 90% posibil sa avem oaspeti , si anume INFERNO MOTORSPORT GAESTI !!!
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 02:37   #4
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

IN URMA INTALNIRII DE DUMINICA , 31.05.2009 , S-A VOTAT CA NOUL VICEPRESEDINTE AL CLUBLUI SA FIE EMY - SHH (user 09shh pe forum)

In continuare toate solicitarile pe forum imi vor fi adresate mie si toate anunturile aici vor fi facute tot de mine , Emy avand alte atributii ....
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 14:48   #5
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

JOI , 4.06.2009 , ORA 20 , IN PARCAREA DE LA BOWLING SUNTETI RUGATI SA VA PREZENTATI PENTRU A STABILI CINE SI CU CINE MERGE LA BUCURESTI LA INTALNIREA CU BAIETII DE LA INFERNO MOTORSPORT BUCURESTI SI GAESTI !!!
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-09, 14:13   #6
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

INTALNIREA DE DUMINICA ASTA , 7.06.2009 , VA AVEA LOC INCEPAND CU ORA 20 , IN ACEEASI LOCATIE CA SI PANA ACUM ! VA ASTEPTAM !
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-09, 00:42   #7
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

ANUNT IMPORTANT:Vineri data de 12-06-2009 suntem invitati de catre baietii de la Inferno Motorsport pentru o scurta vizita la Bucuresti,asa ca va rog fiecare verificati-va agenda pentru ca as dori sa fim si noi cat mai numerosi si deja astept sa-mi spuneti veti fi prezenti si care nu.
AL DOILEA ANUNT IMPORTANTDupa cum am hotarat luna aceasta nu vom mai strange cotizatia lunara insa toata lumea este rugata in maxim 2 saptamani sa aduca banii necesari pt tricouri.
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 16-07-09, 01:49   #8
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

POZELE DE LA CLUJ TUNING TEAM EVENT 2009 EXCLUSIV CU MEMBRII/MASINILE CLUBLUI , !!! CLICK AICI !!!
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 02-11-10, 19:43   #9
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: ANUNTURI OFICIALE "STREET 4 CARS"

Am re-deschis acest thread , dar doar ADY are voie sa posteze aici. orice alt comentariu al altui membru S4C va fi sters
KillerINC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -