Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > STREET 4 CARS

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-09, 19:10   #76
bubugsi

Stage 4
 
bubugsi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 237
Default Re: STREET 4 CARS Club

ma asteptam sa fie sincer ceva mult mai interesant.
(parerea mea)in afara de vreo 6-7 masini care erau intr-adevar masini modificate(ca asta a fost salon de tuning)nimic..... aaa...si scuze mai erau vreo 2 blonde care erau venite cred cu baietzii de la infernomotorsport......iar mercedesurile DIESEL alea 2 nu aveau ce cauta acolo....RESPECTUL CEL MAI MARE l-am avut pt baietzii cu dacile la care intr-adevar sa vazut munca depusa.si de colful 2 rosu nu se poate discuta(ghetto cult)oameni care au venit de departe si nu ia bagat nimeni in seama.niste pisici(bmw)care nu avea decat o folie de carbon pe capota=tuning....nu cred....sper ca data viitoare sa fie ceva asa ca la carte..iar locatia slaba pt ca cine nu are masina nu prea putea sa ajunga....
__________________
GRACIAS MAMA POR HASERME TAN LINDO..
bubugsi is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 20:27   #77
sandueugeniu
VW Driver

Stage 4
 
sandueugeniu's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 281
Member of:
[VW]
[Street 4 Cars]
Default Re: STREET 4 CARS Club

Quote:
Originally Posted by bubugsi View Post
ma asteptam sa fie sincer ceva mult mai interesant.
(parerea mea)in afara de vreo 6-7 masini care erau intr-adevar masini modificate(ca asta a fost salon de tuning)nimic..... aaa...si scuze mai erau vreo 2 blonde care erau venite cred cu baietzii de la infernomotorsport......iar mercedesurile DIESEL alea 2 nu aveau ce cauta acolo....RESPECTUL CEL MAI MARE l-am avut pt baietzii cu dacile la care intr-adevar sa vazut munca depusa.si de colful 2 rosu nu se poate discuta(ghetto cult)oameni care au venit de departe si nu ia bagat nimeni in seama.niste pisici(bmw)care nu avea decat o folie de carbon pe capota=tuning....nu cred....sper ca data viitoare sa fie ceva asa ca la carte..iar locatia slaba pt ca cine nu are masina nu prea putea sa ajunga....
Ma ce sa zic nici pe mine nu m-a dat pe spate.E un inceput.Dar acum depinde de gusturi respectul cel mai mare il am pt. Skoda rosie e mai pe gustul meu clean look(german style) si ursul galben care deasemenea e clean look.Iar chestia ca nu i-a bagat nimeni in seama e relativa cind a vrut cineva sa se bage in seama cu proprietarul golfului rosu si nu a fost asa sociabil.Cit despre baietii cu daciile poate nu ai vazut ca motorul ala de pe Dacia albastra acolo si-a dat duhul mai frumos era Oltcitul negru mat la producatori autohtoni.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Carrefour0207.JPG
Views:	112
Size:	1.22 MB
ID:	1085089   Click image for larger version

Name:	Carrefour0208.JPG
Views:	105
Size:	1.04 MB
ID:	1085090   Click image for larger version

Name:	Carrefour0206.JPG
Views:	102
Size:	1.03 MB
ID:	1085091  

Click image for larger version

Name:	Carrefour0021.JPG
Views:	87
Size:	1.24 MB
ID:	1085092   Click image for larger version

Name:	Carrefour0022.JPG
Views:	95
Size:	1.27 MB
ID:	1085093   Click image for larger version

Name:	Carrefour0049.JPG
Views:	135
Size:	1.15 MB
ID:	1085094  

Click image for larger version

Name:	Carrefour0120.JPG
Views:	132
Size:	1.53 MB
ID:	1085095   Click image for larger version

Name:	Carrefour0190.JPG
Views:	122
Size:	1.10 MB
ID:	1085096   Click image for larger version

Name:	Carrefour0193.JPG
Views:	124
Size:	1.29 MB
ID:	1085097  

sandueugeniu is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 20:33   #78
bubugsi

Stage 4
 
bubugsi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 237
Default Re: STREET 4 CARS Club

am vazut dacia neagra k a fatat dar dacia alba cu vly era mare problema wiliams cu multiclapeta e ceva.iar olcitu sa sti k pe dinafara arata bn.dar interioru era de vinilin....e de apreciat totus.masinile de la ghetto cult au fost tot.iar propietarul golfului 2 e ok.depinde d c la intrebat lumea....k sti si u cum e dak te intreaba unu cati bani ai bagat in masina nu o sa ii spui si te uiti si urat la el k iti aduci aminte de cheltuiala/..oricum la urmatoru salon o sa aduc si io masina clasic si cat mai original g3 vr6...app....frumoasa masina ta
bubugsi is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 20:42   #79
n_i_c_terminator

Stock
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 9
Default Re: STREET 4 CARS Club

da...deci ceva impresionat nu a fost di simplul fapt k nu a fost admosfera ...si zic asta referinduma la aparitia mai multor domnisoare in fuustite si decolteu...la spl au fost nijte rezultate f slabe...si masinile care au concurat nu erau pregatite pt SPL...cu destul de mare noroc si au am acaparat o cupa,,,dar se putea mult mai bine...oricum pt faptul k e aceste tuning-showri sunt la inceput sunt optimist si zic k a fost OK.Dar nu trebuie sa ne multumim q atat
n_i_c_terminator is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 20:44   #80
sandueugeniu
VW Driver

Stage 4
 
sandueugeniu's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 281
Member of:
[VW]
[Street 4 Cars]
Default Re: STREET 4 CARS Club

Multumesc frumos dar totusi imi pare rau ca a fost strutocamila nici kitul complet de Rieger dar nici kitul clean look(de iarna)cu toate ca-l prefer pe cel clean look.Si nu e terminata mai am o gramada de facut la ea.Tocmai asta e problema ca am facut cite putin din fiecare dar nu am terminat nimic.
sandueugeniu is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 12:48   #81
edytzu

Stage 2
 
edytzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 67
Member of:
[Street 4 Cars]
[DACIA]
Default Re: STREET 4 CARS Club

am inteles ca nu au fost acordate diplomele pe drept la SPL ..
edytzu is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 13:21   #82
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: STREET 4 CARS Club

Totusi...pentru o simpla informatie..si cred ca si pe multi dintre noi..ii intereseaza urmatoarea intrebare adresata de mine..catre conducere/membri S4C: Cine a facut parte din comisie...si care ,ce si cum au fost arbitrate masiniile/concursul SPL ? Astept un raspuns... .Erau cateva masini...absolut stock..cu cateva briz-briz-uri pe ele..si..gata tuning?Dupa cum spunea mai sus si Bubu...are cateva elemente colantate cu folie imitatzie carbon..si...ma rog....asta este.Felicitari baietilor de la inferno pentru gagigile aduse...intr-adevar...erau bune si frumoase...au avut mare atractie la publicul larg.Pacat ca...astia mai saraci asa...gen GTO...SAN...SAT...Matizul cu Lambo...ALE...si inca cateva masini care nu le mai tzin minte numarul de inmatriculare...au fost duse aproape de mijlocul autostrazii...unde nu prea ajungea lumea..si in afar de asta..masini la care intradevar s-a muncit..si se vede un adevarat Tuning...dar altzii au preferat sa isi expuna gagici/animatoare/hostese pe masina luata de Tati si de Mami...deh ca asa este romanul nostru cunoscator in toate! Multa bafta in continuare..si la cat mai multe evenimente!
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 10:56   #83
squid

Stage 5
 
squid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,059
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: STREET 4 CARS Club

ai fi vrut sa primeasca premiu masini cu vopsea sarita si zgarieturi?
premiile s-au dat pe merit.
squid is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 16:21   #84
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: STREET 4 CARS Club

Un mercedes diesel chiar daca nu are vopsea sarita..si este stock..ce poti vedea la el?ca si-a pus folie de carbon pe manerele de la ushi? 2.Nici o masina nu este perfecta...daca te uiti..vopsea sarita si zgarieturi aveau marea majoritate care au piesele lucrate in fibra de sticla Multa bafta!
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 18:32   #85
n_i_c_terminator

Stock
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 9
Default Re: STREET 4 CARS Club

CEVA REZULTATE DE LA EXPO UNDE AFISATI SI VOI???
LASATI UN LINK....
n_i_c_terminator is offline   Reply With Quote
Old 17-09-09, 12:13   #86
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Talking Re: STREET 4 CARS Club

Quote:
Originally Posted by bubugsi View Post
am vazut dacia neagra k a fatat dar dacia alba cu vly era mare problema wiliams cu multiclapeta e ceva.iar olcitu sa sti k pe dinafara arata bn.dar interioru era de vinilin....e de apreciat totus.masinile de la ghetto cult au fost tot.iar propietarul golfului 2 e ok.depinde d c la intrebat lumea....k sti si u cum e dak te intreaba unu cati bani ai bagat in masina nu o sa ii spui si te uiti si urat la el k iti aduci aminte de cheltuiala/..oricum la urmatoru salon o sa aduc si io masina clasic si cat mai original g3 vr6...app....frumoasa masina ta
Ce a facut ma fata mea? a fatat? =)) =)) =)) buna asta
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 25-12-09, 00:50   #87
_wanted_cars_

Presedinte The Wanted Cars

Stage 4
 
_wanted_cars_'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 280
Default Re: STREET 4 CARS Club

The Wanted Cars va ureaza....

LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE , TUTUROR ! SA AVETI PARTE DE NOROC , FERICIRE , IMPLINIRI IN VIATA SI TOT CE VA DORITI ! SARBATORI FERICITE !

Beny
__________________
INSTALARI CAMERE SUPRAVEGHERE . INTERFOANE SI ALTE SISTEME DE SECURIATATE
0760025522
_wanted_cars_ is offline   Reply With Quote
Old 31-12-09, 15:44   #88
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: STREET 4 CARS Club

No Speed Limit va ureaza .....

Sarbatori fericite, multa sanatate, noroc si bucurie alaturi de cei dragi si fie ca Noul An sa va indeplineasca toate dorintele.

*** La Multi Ani! 2010 ***
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 13:24   #89
mihai.ghetto

Stage 5
 
mihai.ghetto's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,154
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: STREET 4 CARS Club

Quote:
Originally Posted by bubugsi View Post
masinile de la ghetto cult au fost tot.iar propietarul golfului 2 e ok.depinde d c la intrebat lumea....k sti si u cum e dak te intreaba unu cati bani ai bagat in masina nu o sa ii spui si te uiti si urat la el k iti aduci aminte de cheltuiala/..
ai perfecta dreptate, la fiecare show ma lovesc de tot felu de boshi si boashe care imi pun cele mai cretine intrebari, din cauza asta primele mele reactii sunt sceptice si nu pot sa dau dovada de prea multa afectiune.
per total nu-i asa rau, se poate bea o bere cu mine seara...
mihai.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 13:26   #90
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: STREET 4 CARS Club

da, dar fara alcool
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -