Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 30.10.2004

Bucuresti - 30.10.2004 Incepand cu ora 12 sambata la prisma o noua etapa de indemanare \"rapida\"

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-04, 23:09   #31
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Esti sigur de ce spui in ultima fraza? Eu te contrazic si va spun ca sunteti niste \"****e\". Una vorbim si alta facem? Nu este nici-o problema.
-Astept sa-mi vina cablul de conn. de la telefon si-ti dovedesc ca sunteti niste mincinosi .
-Ne-am saturat de fiteeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-Nu vedeti ca sunteti singurii PE INVERS?
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:15   #32
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

ehe toata lumea a zis ca e frumos si ca ...............am mers bine dar la timp ma mincat cineva

apropo..eu sunt SOLENZA ROSIE
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:17   #33
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default

se pare k a fost o etapa super...pacat k...de altfel a devenit o obisnuinta sa nu mai pot sa ajung nicaieri(
dar pe 6.sau 7 cand o fi..nu lipsesc....asa
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:39   #34
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Esti sigur de ce spui in ultima fraza? Eu te contrazic si va spun ca sunteti niste \"****e\". Una vorbim si alta facem? Nu este nici-o problema.
-Astept sa-mi vina cablul de conn. de la telefon si-ti dovedesc ca sunteti niste mincinosi .
-Ne-am saturat de fiteeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-Nu vedeti ca sunteti singurii PE INVERS?
Florian . Fara suparare dar pot confirma toti cei care au fost la McDonalds inainte de cursa ca toate masinile care au venit acolo inainte de cursa aveau sticker-ele acoperite .Si cand spun toti cei care au fost acolo nu m a refere doar la MR. Mai erau si alte masini din alte cluburi acolo . Noi am avut toata bunavointa. Daca am omis vreo masina nu a fost cu rea intentie. Pur si simplu nu au fost la McDonald sau ne-a scapat. Trebuie sa recunosti , totusi , ca in proportie de 90 % (cel putin cred) erau in regula. Te rog sa nu ne mai folosesti cuvinte ofensatoare si sa fi de buna credinta. Eu cum am ajuns la Prisma am astepta sa ai putin timp si am venit sa te salut.
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:49   #35
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Poftim? Peugeoutul a intrat fara sigla dupa a aparut una pe lateral!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ce_dragutz___.jpg
Views:	295
Size:	10.7 KB
ID:	11699  
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:51   #36
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

totu a fost frumos si astept promisunea lui florica si in acelasi timp ii si multzumesc ptr sprijinu acordat in legatura cu unele nelamuriri
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:52   #37
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Skoda Octavia a intrat cu el acoperit. Dupa un timp a cazut \"cenzurat-ul\". la sfarsit impreuna cu Porsche Galben au ramas si-au facut numarul dar stiker-ul a ramas tot \"neprotejat\"
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	si_mai_dragutz_.jpg
Views:	279
Size:	5.0 KB
ID:	11700  
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 23:58   #38
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Raspunsul meu deja il ai ceva mai sus. Nu cred ca acele 2 masini din pozele tale au fost in concurs . Te rog sa accepti scuzele noastre si pe viitor am aprecia daca ne-ai atrage atentia pe loc . Multumim si scuze in ca o data !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 00:04   #39
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Probabil masina Domnului Presedinte MR care a intrat din prima cu el descoperit si ar mai fii Opel Astra ,alb .
-Eu stiu ca Dl Presedinte ne sfideaza dar nu este nici-o suparare. Eu nu am stat sa urmaresc parcarea am avut incredere in vorbele tale!!!!
-Inca odata i-ti repet nu am nimic cu tine sau cu o mare parte din MR.
<<<<
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Membri Midnifght Racers vor fi acolo FARA materiale promotionale neautorizate pe (masina ,in masina,pe persoane ,sepci , tricouri , steaguri, banere,stikere etc.) . Asta daca suntem primiti . In cazul in care nu vom fi primiti nici asa am aprecia daca am fi anuntati pentru a nu mai face drumul degeaba . Multumim !
>>>>
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	astra_gsi.jpg
Views:	263
Size:	5.8 KB
ID:	11701   Click image for larger version

Name:	dl._presedinte.jpg
Views:	261
Size:	4.2 KB
ID:	11702  
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 00:15   #40
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Portiune care am inchiriat-o noi este de la primul acces unde v-am dat numerele pana la iesirea pe DN1 varianta Ploesti. aceste poze sunt facute in incinta Prisma 1 in parcarea participantilor!
-Hai-ul a fost la ultima cursa de la Prisma si stia KLAR ca la sfrsit sunt demonstratiile. Deci iarasi bataie de joc.
-Dupa eliminarea lor ,un gest de lasitate din partea celorlalti!!!!!!!!!
-Frate........nu se face asa ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
-De ce?........ pentru ca nu a fost taxa de participare? Pentru ca nu am comentat nimic cand a-ti venit si a-ti fost primiti omeneste?
-Si mai am o intrebare \"Ironizarea\" Trabantului. Este membru MR? (Alex cu Trabi) este prieten cu Sebi si cu noi si am considerat ca ar fii o surpriza pentru el..........si mai ales ca ironia a fost super primita de Alex si public.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 01:54   #41
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Eu n-am inteles inca unde au facut BJP si HAI cerculete: in fata la Prisma 2 unde toti participantii care terminau proba intorceau cu frana de mana si dadeau burnout-uri, si unde presedintele Legal Racing a facut el insusi cerculete, sau in parcarea din fata Prisma 1, unde unul din membrii fondatori NSL, si anume Emil VEC, se provoca reciproc la cerculete cu TXA ? Cred ca toata lumea e curioasa sa afle unde au indraznit nemernicii sa incalce legea .
__________________
Opel Kadett GSi 2.0 87\'

I am kept in place by G-forces, not seatbelts.
GSi is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 07:04   #42
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Salut. Din puntul meu de vedere a fost super misto. Sper sa se organizaze cat mai multe astfel de etape de indemanare, unde dupa parerea mea s-a vazut destul de bine care dintre participanti au ceva de-a face cu indemanarea si care doar au masini. Felicitari organizatorilor si sunt convins ca s-a vazut ca aceste etape pot fii cel putin la fel de spectaculoase si de agreate de catre public si participanti ca si etapele de viteza. Numai bine si tine-ti-o tot asa. Bafta.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 07:35   #43
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

A fost frumos!
Felicitari baiatului din Constanta care a facut SHOW!Ce sa mai zic de BMW-urile de la sfarsit!!!!Si Sierra ca de obicei-la inaltime!
Felicitari tuturor participantilor!
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
maryo is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 08:15   #44
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Florica mie sincer imi pare rau ca a iesit asa. Cat despre cei care s-au retras ... nu a fost lasitate. Chiar si eu m-am mirat ca au fost baietii asa uniti . Trebuie sa recunosti un lucru. Nu cred ca a fost masina de la MR care a intrat in concurs cu stickerele descoperite . Sper sa mai fie loc de intelegere la tine. Chiar as vrea sa se termine toate astea . Deja am cam obosit , daca intelegi ce vreau sa spun. Nu cred ca are rost sa ne tot cautam unii altora greseli. Nu crezi ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 09:32   #45
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Situatia a fost din nou incordata datorita conducerii MR de a retrage din competitia de la PRISMA_Indemanare echipajele lor.
S-a considerat abandon din punct de vedere sportiv.
S-a considerat boicot.
Comportament nesportiv fiind membri folositi ca masa de manevra.
Nu a fost afectata buna desfasurare a competitiei de fapt multi nici nu au observat.
Impotriva comportamentului nesportiv se vor lua masuri dure.
Inca de la recunoastere ORGANIZATORII au luat cunostinta de comportament neadecvata si au fost excluse doua masini BMW325 b hai de culoare rosie si BMW B bjp de culoare alba.
Nu pot pricepe cum probleme apar doar din partea MR.
Consideram ca exista o reala problema.
Membri MR au fost primiti in competitie ca independenti si au acoperit insemnele distinctive deci sub forma de independenti.
Au luat o hotarare in masa si pe viitor orice hotarare luata fata de MR va avea incidenta directa asupra lor.
Va multumim pentru gazduire si intelegere
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -