Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > KATANA TEAM

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-02-10, 17:01   #526
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Quote:
Originally Posted by Magnito View Post
salutare la toata lumea... cam multa cearta pe aici... valex eu as veni si cu frate-miu da 2 sambete la rand am de la ora 10 cursuri de formare la munk si nu stiu cat ne tine ( asa ca nu am cum sa apar si eu.. chiar as vrea sa vin si eu si frate-miu ( sa`mi bag ceva in REnault-ul lu masa
Sal Magnito , inteleg si nu sunt absurd sa-ti impun sa vii , avand servici. Noi oricum stam (sper) pana pe la 17-18 ...daca terminati mai repede , poate trageti o fuga ...
VaLeX is offline  
Old 16-02-10, 17:43   #527
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

ma enerveaza cineva din club...dar am sa spun la intalnire sambata..pentru ca o sa participe sigur...
Medox is offline  
Old 16-02-10, 19:50   #528
mihai85

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 78
Member of:
[Opel]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Ma uit pe acest thread si nu imi vine sa cred ce vad. De la ce a inceput acest scandal? Sincer... nu as vrea sa mai supar pe nimeni cu vorbele mele, pentru ca citesc ultimele 2 pagini si nu imi vine sa cred ce vad: in fiecare linie scrisa exista cel putin 2 jigniri. Hotarati odata pentru totdeauna ce vreti sa faceti cu acest club, si aici ma refer pe IASI!!!!!

Hai sa facem putina lumina in tot ce inseamna Katana TEAM Iasi! Erau odata o mana de oameni, intr-o seara pe Copou... o mana de oameni care ii unea o singura chestie: pasiunea pentru masini, pentru masini modificate, pentru masini stock, pentru masini in general. Au vorbit vreo jumatate de ora si au ajuns la o concluzie: sa ia nastere Katana Team Iasi. Asa a inceput tot...

Am crezut atunci, si inca mai cred ca pot face din Katana Team Iasi ceva la fel de unit si la fel de frumos ca si Katana Team Piatra Neamt. Am avut o mare dezamagire cand am plecat din acest club si ma durea sa vad cum se duce la vale saptamana de saptamana.

Sa nu uit! VALI nu a uitat de acele minunate diplome!!!! Mi le-a dat mie pe mail, dar imediat dupa asta m-am retras eu si nu am mai avut timp sa le fac. Iar in partea cu dictatul de la Piatra Neamt... fals. NU A INCERCAT NIMENI DIN IASI SA IA VREO DECIZIE IMPORTANTA PT IASI !!!!

Asta e tot ce am de spus... Inca o data sper ca nu am suparat pe nimeni cu ce am spus aici, iar daca am facut-o imi cer scuze!

Km multi si fara evenimente
Adi
mihai85 is offline  
Old 16-02-10, 20:47   #529
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Quote:
Originally Posted by mad_runner View Post
Virus mi se pare mie sau tu arzi prin balarii mah , a trecut un semestru in care tu nu ai iesit deloc la nici o intalnire , am vb sa facem intalnire in fata casei tale ca sa nu te deranjezi foarte tare si tot nu ai vrut , bah katana team nu e doar un parasolar sau un stiker si nu e nici club (deocamdata) ...katana team reprezinta un grup de prieteni care impartasesc o pasiune comuna pt masini (si tot ce tine de ele) ... asa ca clubul nu te ajuta cu nimic oamenii din "el" te ajuta ....

deci in momentul de fata vreau sa organizam o intalnire la iasi cu cei care cred ca pot sa mearga sa stabilil ce si cum facem cu plecarea la roman
prietene ma scuzi ca ma bag asa, da eu as zice sa o lasi mai moale. nu vreau sa imi porti pica sau ceva de genu asta.ca tot zici tu de intalnirea aia din fata casei lu vlad, eu de ce nu stiu nimic despre ea ? deci frate cand e o intalnire din club se intalnesc toti nu??? sau chiar daca nu pot toti sa vina, se anunta toti nu ??? la ultima intalnire cand am fost la palat eu, si a venit cristi iar tu ai venit cu el in masina, te intreb : cat ai stat??? am ajuns eu si in 5 minute , nu mai puteai sta, ziceai hai da nu plecam, da mai stam ? deci frate eu sincer nu stiu de cand esti in club.....dar nu mai vb asa ca sa zici ca ai postat. asa si parca organizai o intalnire in seara asta ....e ora 22 fara 15 acum cand am postat, si tot nai dat nici un semn....da oricum mai vb sambata...
__________________
I Don`t Drive Fast I Fly Low
Medox is offline  
Old 16-02-10, 21:21   #530
mad_runner
Daewoo Driver

Stage 4
 
mad_runner's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 298
Member of:
[DAEWOO]
[Virtual Tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Quote:
Originally Posted by Medox View Post
prietene ma scuzi ca ma bag asa, da eu as zice sa o lasi mai moale. nu vreau sa imi porti pica sau ceva de genu asta.ca tot zici tu de intalnirea aia din fata casei lu vlad, eu de ce nu stiu nimic despre ea ? deci frate cand e o intalnire din club se intalnesc toti nu??? sau chiar daca nu pot toti sa vina, se anunta toti nu ??? la ultima intalnire cand am fost la palat eu, si a venit cristi iar tu ai venit cu el in masina, te intreb : cat ai stat??? am ajuns eu si in 5 minute , nu mai puteai sta, ziceai hai da nu plecam, da mai stam ? deci frate eu sincer nu stiu de cand esti in club.....dar nu mai vb asa ca sa zici ca ai postat. asa si parca organizai o intalnire in seara asta ....e ora 22 fara 15 acum cand am postat, si tot nai dat nici un semn....da oricum mai vb sambata...
era vb sa primesc un telefon sa ne intalnim cand terminati tu sau ghe treaba .... am stat toata ziua in camera si am asteptat telefonul ala ...

si cu intalnirea in fata la vlad eu cum vroiai sa te anunt ca nici acum nu am nr tau de telefon ....

da oricum vad ca persoana aia din club care nu o susporti sunt eu .... foarte bine "prietene" nu'i nimic plec eu ....

PS: a fo fun in katana dar eu ma retrag ... mult succes in continuare tuturor ....
__________________
I live my life a quarter mile at a time.For those ten seconds or least I'm free nothing else matter.

Daewoo cielo=> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...bc-33-mad.html
mad_runner is offline  
Old 16-02-10, 21:26   #531
mihai85

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 78
Member of:
[Opel]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Imi pare rau dak nu am sunat. Majoritatea stiu situatia mea. Am stat prin doctori pana la ora 19.30. Sunt destul de bolnav si incerc sa imi revin pana sambata. Scuze inca o data.
mihai85 is offline  
Old 16-02-10, 21:29   #532
ShurikeN
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
ShurikeN's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 433
Member of:
[Hyundai]
[KATANA TEAM]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

PT VIRUS"@ShurikeN: Magnito este un baiat de nota 20 si chiar nu e cazul sa il amesteci in discutia asta. Daca te simti in pierdere cu eleronul, poti sa imi zici cat vrei si ti-l platesc eu. "

Cum sa-ti spun eu tie Virus, pentru a intelege niste cuvinte simple si fara sa le dai nu stiu ce interpretare... am sa fac un efort ..

Magnito ( mihai ) este intr-adevar un baiat de nota 20+ si ma bucur ca este asa cum este iar eu nu L-am adus pe EL in discutie ci dadeam un exemplu de ajutor al "clubului" pe care tot il blamezi tu.
Cat despre partea cu luatul peste picior cu " poti sa-mi zici cat vrei si ti-l platesc eu", asta nu prea ti-o permit. Glumim, radem...dar totul pana la respect.

Daca nu esti multumit de ce "face clubul" pentru tine si ce nu face el pentru tine si cum nu te promoveaza si nu-ti acorda drepturile pe care le doresti tu.. scrie o petitie, mergi la notar sa o legalizezi in 5 exemplare (pentru membrii fondatori , notar si sa ai si tu un exemplar), apoi trimite-le la Piatra Neamt ( centrul unde se discuta si se iau deciziile importante, care iti manipuleaza viata ) si apoi esti liber de "contract".
ShurikeN is offline  
Old 16-02-10, 21:31   #533
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Ce fac fetele ? Da , fetele ...de ce nu va certati care are cea mai tare poseta sau cu ce lipgloss se da ...
Nu stiu cati ani aveti , dar sigur nu pareti de anii aceea , va luati jucariile si plecati ...Halal de voi ....

Maturizati-va-n plm odata , daca vreti cu adevarat sa faceti ceva ca TEAM , daca nu...sunteti liberi sa plecati. Nu suntem toti la fel , nu suntem perfecti ...insa voi exagerati , purtati o ura'n voi , pentru ???
VaLeX is offline  
Old 16-02-10, 21:37   #534
mihai85

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 78
Member of:
[Opel]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Bine spus Vali... Hai sa nu ne mai certam... Ne vedem sambata si o sa discutam acolo ca niste oameni maturi. Va rog!
mihai85 is offline  
Old 16-02-10, 21:46   #535
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Ce-i cu tonul asta la voi ? "Prietene" , "ma bag in seama" ...ce **** mea frate facem aici ? Eu unul astept sambata sa ne intalnim si sa discutam ca niste persoane care vorbesc cu un ton normal , ca intre prieteni , pacat ...nu a fost cine stie ce cand am fost eu in Iasi , dar parca v-ati schimbat si nu in sensul bun.

Eu nu mai intervin , scoteti-va ochii daca puteti , faceti vraji ...poate rezolvati ceva !

Last edited by VaLeX; 16-02-10 at 22:22.
VaLeX is offline  
Old 16-02-10, 22:07   #536
Magnito

Stage 3
 
Magnito's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

ce am facut eu ShurikeN????
Magnito is offline  
Old 16-02-10, 22:10   #537
mihai85

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 78
Member of:
[Opel]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

OAMENI BUNI!!! Nu mai cititi printre randuri!!!! Shuri a dat un exemplu! Ce e asa de greu de inteles? A dat un exemplu despre cum ar tre sa ne ajutam reciproc membrii clubului. Magnito, nu ai facut nimic! Citeste cu atentie te rog mai sus! Si ai sa vezi ca nu ai gresit cu nimic!
mihai85 is offline  
Old 16-02-10, 22:10   #538
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

Quote:
Originally Posted by Magnito View Post
ce am facut eu ShurikeN????
Nu ai facut nimic man ...stai linistit .
Era un replay la postul lui Virus .
stefan_88 is offline  
Old 16-02-10, 22:14   #539
Magnito

Stage 3
 
Magnito's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 101
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

m-am mai linistit
Magnito is offline  
Old 16-02-10, 23:22   #540
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: KATANA TEAM @ Iasi

eu zic sa lasati la o parte deciziile pripite (valabil pentru mad)!!
haideti sa ne calmam frumos si sa asteptam ziua de sambata pentru a vorbi frumos si civilizat la un ceai fierbinte ca niste oameni maturi ce suntem.
vorba lu vali acuma nu trebuie sa va certati ,injurati,scuipati sau alte chestii de genu...
haideti pana vineri sa ne descretim fruntile si sa analizam situatia si sa ne gandim la o rezolvare cat mai corecta. Discutiile astea nu cred ca trebuiesc purtate la nesfarsit pe forum ca sincer ajungem sa nu ne mai intelegem deloc,in sensul ca unu zice ceva iar altu intelege altceva.
Linistiti-va si o sa vedeti ca altfel gandim cu totii cand suntem calmi,asa la furie si repezeala scapam cuvinte urate ,injurii ,jigniri care dupa aceea le regretam!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -